Nostalgia atribuutika

Triikrauda näen küll esimest korda, aga selline neljakskäiv riidepuu on muidu olemas küll, Vist on isegi mingi punase punutud ümbrise jäänustki traatidel.

Aga siin on need pliiatsid, kust peenikese fiiberotsaga vildikatüüp rahvapärase nime sai.

[Pilt: 539476_584488484911794_692703602_n.jpg]
Vasta

(20-02-2013, 13:39 PM)Soobel Kirjutas:  ... Aga õnneks on süütu Psentisnaja pudel kapis alles, avamisele, proovimisele ja võõrandamisele ei kuulu...

...jaaaa... Minul jälle säilinud niske N-Liidu alkohoolikute koondise särk.
'90-te algusest, kui Piiteris elasin.
Kallis mälestusese ei kuulu samuti võõrandamisele. Cool


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Ei saa aru, mis klapertjaht neile uutele mummulistele tangutopsidele on moodi läinud. Mul nii uusi pole kunagi olnud!
[Pilt: 734219_594426790584630_1808352913_n.jpg] [Pilt: 484743_594426797251296_252820104_n.jpg]
Vasta

Frigo....... Lõhna on siiani tunda. Eeeiiiiii tea kas kaubandusvõrgus veel liigub? Big Grin

[Pilt: 220938335cebe4_l.jpg]

[Pilt: 22093835221c5b_l.jpg]
Vasta

Oooo, kuipalju veepritse on nendest tehtud omal ajal...Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Sai küll pritse tehtud, mitte vähe!

Eriti toredad olid need pudelid mis pritsisid külje pealt, mitte otse.
Jube lahe oli mõnele seelikut kandvale plikale ligi minna ja saba alla lasta Big Grin

Ehhhh, noorus....

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Enne habeme ajamist Hardy pärast Frigo ,peale hammustada puuvilju
Vasta

Tulevad need asjad meelde? [Pilt: large_27818181_HLde.jpg]

Veel pole maha löödud
Vasta

(13-03-2013, 17:56 PM)JaakH Kirjutas:  Tulevad need asjad meelde? [Pilt: large_27818181_HLde.jpg]

Vurtsuvesi koduselt. Sai ka siirupi sisse lastud. Tihendid (ka tagavara) said otsa ja nii tema unustusse vajus.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Tulevad meelde vägagi, Mustamäe vanaema-vanaisa juures sai kõvasti mulistatud.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

(13-03-2013, 18:20 PM)aavu Kirjutas:  
(13-03-2013, 17:56 PM)JaakH Kirjutas:  Tulevad need asjad meelde?

Vurtsuvesi koduselt. Sai ka siirupi sisse lastud. Tihendid (ka tagavara) said otsa ja nii tema unustusse vajus.

... šampus "kodune", ehk sai ka koduveini hulgi läbi lastud. Proovitud ka viinaga, aga ei kannatanud pikalt tarbida, imendumisvõime oli erakordne.
Uuemal ajal ka masinad ja šifoonid kaubandusvõrgus saadaval. Hindu vaadates on odavam poest mullivett tarida.


Vasta

Keevituse co2 sobib väga hästi vurtsuvee tegemiseks. Ise olen mulistanud läbi reduktori nii et voolik joogis ja lased mõned minutid muliseda. Vanaisa rääkis,et neil oli kunagi tööjuures mingi asisem veepaak, see lasti hommikul külma vett täis, keevitusballoonist surve sisse ja oli terveks päevaks jook olemas.
Vasta

Garaasinurgast sai ka natuke nostalgia atribuutikat välja tõstetud ja koheselt kasutusele võetud... Mäletate veel selliseid karpe? ToungueRolleyes

   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mitte ei mäleta, vaid lausa kasutuses, väga head karbid Smile

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Tõsine nostalgialaks Cool

[Pilt: 15155_148087278706011_692683350_n.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Esime mälestus sellest 1989 suve raievõistlused, diiler küsis tollal 80 rbl. sellest. 43 voldini tembituna tuli ca. 2,5 liitert jooki.Kentsakas oli küll 3 liitrine viinapurk laual. Big Grin
Mehukattit nägin kunagi hiljem.

loll on loll olla.
Vasta

(13-03-2013, 21:51 PM)hulgus Kirjutas:  
(13-03-2013, 18:20 PM)aavu Kirjutas:  
(13-03-2013, 17:56 PM)JaakH Kirjutas:  Tulevad need asjad meelde?

Vurtsuvesi koduselt. Sai ka siirupi sisse lastud. Tihendid (ka tagavara) said otsa ja nii tema unustusse vajus.

... Proovitud ka viinaga, aga ei kannatanud pikalt tarbida, imendumisvõime oli erakordne.

Viinale "vurtsu" sisselaskmine oli meil tudengina tavaline "kokkuhoiumeetod". Kui muidu kannatas ikkagi pooliku ära juua, siis gaseeritud viinaga hakkasid poole klaasi pealt silmad keskele kokku jooksma Big Grin See oli kiirmeetod - kiirelt tuli ja kiirelt läks. Soovitan soojalt. Päris lahe koemus on. Sai ka saunas viinaga leili visatud. Seda väga ei soovita.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

   
(19-02-2013, 13:11 PM)Veteran Kirjutas:  
(19-02-2013, 09:39 AM)Veteran Kirjutas:  Pakk Tallinna maksis 40 kop.

40 kop. maksis 70-ndatel, siis panin selle ameti jäädavalt maha ning edasised hinnad pole huvitanud...

Ei uskunud, pidin järgi kontrollima. Vastab täitsa tõele - sigaretid Tallinn, 20 tk, 40 kop!
Vasta

Ks nüüd kõige parem teema kuhu panna, kuid see ETKVL-i logo onnostalgiline atribuutika vast küll:

[Pilt: 69623-lahemaa_kaubamaja.JPG]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Need siis minu leiud zaz tüüpi autost,
[Pilt: nost00111.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne