Nostalgia atribuutika

reymo1995 Kirjutas:Sobivad ka need ilmselt siia teemasse:

Mis nostalgia... Parempoolne on mul tänase päevani ametis. Ainult korpus on valge asemel sinine. Teeb väga koledat ja äkilist häält, aga mingi mobla piuksumise peale ma ei ärka (järele proovitud). See elukas ajab surnu ka üles. Üleskeeramine on tüütu, kuid on tekkinud igaõhtune harjumus ja pole hullu.
Vasta

keskealinevanur2 Kirjutas:
reymo1995 Kirjutas:Sobivad ka need ilmselt siia teemasse:
Teeb väga koledat ja äkilist häält, aga mingi mobla piuksumise peale ma ei ärka (järele proovitud). See elukas ajab surnu ka üles.

Njah, on noid budilnikuid kunagi ööseks plekk-kaussidessegi sätitud...

loll on loll olla.
Vasta

IIIFFFAR Kirjutas:Njah, on noid budilnikuid kunagi ööseks plekk-kaussidessegi sätitud...

... ja vajadusel tsingist plekkvann veel omakorda kummuli peale keeratud Smile
Vasta

See peaks siia kah sobima, Akkord 203:
Mis aastatel selliseid toodeti?
[Pilt: 0189504351cb54.jpg]
[Pilt: 0189504275ae03.jpg]
[Pilt: 018950431bd2b7.jpg]
Täna-homme teen masina tolmust puhtaks ja töötab ta jälleSmile
Vasta

reymo1995 Kirjutas:See peaks siia kah sobima, Akkord 203:
Mis aastatel selliseid toodeti?
Dziises. See ajab küll nostalgiliseks. Too mudel oli vist küll Akord 201, aga suurt vahet väljanägemises pole. Sihukese pealt kuulsin ma 1973. aasta sügisel esimest korda stereoheli. Kellelgi oli õnnestunud välismaalt hankida "The Dark Side Of The Moon"...
Vasta

GOSTi järgi tundub olevat alates '80 ja edasi.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

Veel ühed ammu unustatud asjad...
Nendel leiduv repertuaar pole mitte vähem tähis kui nad ise


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta

Ahjaa, üks masin ka, millega eelnevaid tarvitada saab.

Foto 1: Vot milline kohver. Kaalub oma 15 kilo!
Foto 4: Loomulikult käib sellise aparaadiga kaasas käsitsi kopeeritud elektriskeem.
Foto 5: Selle ajastu kohtustuslik element: roheline helendav "kassisilm". Tehnika on otse loomulikult lampidel.
Foto 6: Tänage tehnoloogia arengut, et selliseid asju vaja ei lähe enam
Foto 7: Diktofon!

Valmistusaeg on umbes 1960.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
Vasta

indrek Kirjutas:Ahjaa, üks masin ka, millega eelnevaid tarvitada saab.
No kui juba nostalgitsemiseks läks, siis selline oli minu esimene makk. Eelpooltoodud Gintarase järeltulija, ikka lampidel. 1968. aastast olen end omavalitud lärmiga ümbritsenud Smile
Vasta

indrek Kirjutas:7.Diktofon
[Pilt: attachment.php?thumbnail=27404]
Vedeleb sahtlis samasugune, tõsi korpust on vähem alles aga muidu okBig Grin
Vasta

Helitehnikast veel selline kaadervärk:
[Pilt: makkpn5.th.jpg]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Aspelund Kirjutas:Helitehnikast veel selline kaadervärk:
Kuigi selles kohvris sisalduv tehnika on lootusetult vananenud, sobiks see disaini poolest ka 2008. aastal kaupluselettidele. Välimuse arvelt ei ole selliste puhul kokku hoitud.
Vasta

Kui siin teema juba lintmakkidele läks, siis üks seesugune on ka mul kodus.
[Pilt: picture311.jpg][Pilt: picture312.jpg][Pilt: picture314.jpg][Pilt: picture313.jpg][Pilt: picture315.jpg][Pilt: picture316.jpg][Pilt: picture319.jpg]
Kuskil on ka terve hunnik linte ja tühje rulle, aga nende välja kiskumine nõuab natuke rohkem pealehakkamist.
Vasta

oxygen Kirjutas:Kui siin teema juba lintmakkidele läks, siis üks seesugune on ka mul kodus.
Kuskil on ka terve hunnik linte ja tühje rulle, aga nende välja kiskumine nõuab natuke rohkem pealehakkamist.

See viimane asi töi meelde ajad, kui ma sugulasega "Meelejahutajat" lintidelt kuulasime.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

"Meelejahutaja" palad on mul digitaalsel kujul olemas Toungue
Vasta

See oli minu esimene makk, lampidel "Daina". Esimese koolivaheaja palga eest ostsin, mäletan, maksis 145 rubla Suur-Karja tänava poes. Tegelikult oli see minu lintmakkidest kõige kvaliteetsem. Hilisematega nii "Jauza" kui ka"Astraga" sai õige tihti remondi vahet käia. "Daina" puhul seda hirmu polnud. Sai peale panna igasuguseid linte. Nii 15 kettal kui ka 18 kettal, selleks tuli lihtsalt ülemine kaan ära võtta. Sõbrad ostsid ka minu järgi "Daina" makke, aga nemad said juba transistoritega mudeli ja see polnud enam nii kvaliteetne nii vastupidavuselt kui ka heli edastamisel.
Vasta

8mm kaamera koos kotiga uus . Nimeks Sport 4 .
Vasta

Rõõmus traktorist, pärit 70-ndate alguse Ukrainast:
[Pilt: traktorist1.jpg]

Rinnamärk, pärit 80-ndate keskpaiga Eestist:
[Pilt: alkoholism1.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Sattus minu valdusesse siis selline, kunagi vanaisale kuulunud teos nagu "Ametiühingu aktivisti käsiraamat".

Juba esimene lehekülg on täis kuiva, punast ja võitluslikku teksti.
Selle "punase jutu" sekka on ka lükitud vahelduva eduga igasuguseid tabeleid jms.

Kui õnnestub, siis ehk leian üles ka tolleaegse "Tööseadusandluse".
Vasta

Lahe raamat Smile
Kas keegi oskab täpsustada, mis tähendab "arenemine sotsialismilt kommunismile"?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne