Nostalgia atribuutika

(04-02-2017, 23:09 PM)samodelkin Kirjutas:  Nostalgiline sõnaraamat - http://www.postimees.ee/4000345/asjad-mi...ei-maeleta

"Edasi lugemiseks liitu tasulise Postimehega" ...
Vasta

(04-02-2017, 23:21 PM)olevtoom Kirjutas:  
(04-02-2017, 23:09 PM)samodelkin Kirjutas:  Nostalgiline sõnaraamat - http://www.postimees.ee/4000345/asjad-mi...ei-maeleta

"Edasi lugemiseks liitu tasulise Postimehega" ...

https://www.dropbox.com/s/r30pku6h3vt9o6.....pdf?dl=0

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Vot sihuke asi sattus kätte (pilt netist laenatud, kuid väljanägemine sama)
[Pilt: 1_9_13913522.jpg]
tegutsemist kui palju...
Andsin 6kl isikule... sest sellega saab ilusti vajalikud ülesanded reaalainetes välja arvutada... vihjati, et minu kunagine taskuarvuti Citicen SR35 ei suutvat vajaminavaid asju arvuta...  Sad
Kõigepealt andsin ülesande selgitada välja selle "joonlaua" nimi...  Rolleyes  ja seejärel seletaks/näitaks mulle lahti kõik funktsioonid, mida sellega arvutada saab. 
Paras Nuti/kuti värk...

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta

Aken puudu. Saab ka ilma, aga viletsam.
Vasta

(05-02-2017, 08:41 AM)Maamees Kirjutas:  ... link ...

Aitäh!
Päris korralikult tehtud, kuigi mõned asjad (näiteks Glavlit) tulnuks põhjalikumalt lahti seletada.
Vasta

(05-02-2017, 14:03 PM)CHRhmm Kirjutas:  Vot sihuke asi sattus kätte (pilt netist laenatud, kuid väljanägemine sama)
...

Nagu ksf! motamees juba ütles, on pildilolevalt riistapuult aken puudu.
A' sõna ma hakkasin sellepärast võtma, et Apollo-programmi ettevalmistamisel olid kah sama tüüpi masinad kasutusel (Mitte ainult, muidugi). Ja nüüd, kui iga laua peal vedeleb gigahertse ja terabaite, öeldakse Marsile lend keeruline olevat...
Vasta

(05-02-2017, 08:41 AM)Maamees Kirjutas:  
(04-02-2017, 23:21 PM)olevtoom Kirjutas:  
(04-02-2017, 23:09 PM)samodelkin Kirjutas:  Nostalgiline sõnaraamat - http://www.postimees.ee/4000345/asjad-mi...ei-maeleta

"Edasi lugemiseks liitu tasulise Postimehega" ...

https://www.dropbox.com/s/r30pku6h3vt9o6.....pdf?dl=0

Mul on millegi pärast vastupidi - Maamehe poolt saadetud link nõuab parooli.
Ma ei ole Postimehe tellija, ega tasulise e-lehega liitunud kasutaja. Milles võib asi olla?
Vasta

Kahjuks minu omal ka jah aken puudu... aga eks ülesanne oli tal sellega arvutamise põhimõtted kätte saada...
Sai arutletud, et praegused masinad ju arvutavad täpselt sama moodi ainult kasutajaliides on mugavam/visualiseering parem - teisisõnu pole vaja ise aru saada KUIDAS arvutatakse vaid saadakse ainult tulem...

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta

Kuna siin on väga palju vanakraami tundjaid ning ma ei osanud kusagilt mujalt uurida ning paremat teemat ka ei leidnud, siis postitan siia.. Vast ei ole väga vales kohas. Smile
Igastahes oli pikalt meil toas pigem sisustuselement ning nüüd kolimisel ei leia sellele uut kohta, siis oli plaan maha müüa. Kahjuks aga ei leidnud ühtegi husqvarna õmblusmasinat müügis ning ei oska sellele "turuhinda" leida. Võib olla oskab keegi natukene aidata?
[Pilt: IMG_3924.JPG]

Pealmine osa on kulunud/tuhmunud, jalad on lihtsalt tolmused, kuid ka seal on täkkeid jms omajagu peal.
Vasta

(05-02-2017, 17:28 PM)CHRhmm Kirjutas:  Sai arutletud, et praegused masinad ju arvutavad täpselt sama moodi ...

Kui norida, siis ei arvuta... lükati on analoogarvuti; tänapäeval neid enam ei ole, kõik on digitaalarvutid.
Vasta

Ajal, mil mina koolis lükatit õppisin, oli liikvel nali ühest professorist, kes oli lükati abil arvutanud kui palju on kaks korda kaks. Pärast pikka-pikka pusimist oli ta järeldusele jõudnud, et "umbes neli". Võib-olla oli tema lükatil ka aken puudu...
Vasta

          ]Kokkuvõtlikult...

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(03-03-2017, 17:02 PM)h2rra Kirjutas:        ]Kokkuvõtlikult...

Vaadates, et hetkel on 1/100 palgast umbes 10-kas, siis hea võrrelda, mis asjad tänapäeval maksavad toonasega võrreldes. Aga see ongi see majanduskasvu fenomen - ega midagi juurde ei tule, lihtsalt raha muutub odavamaks - paberil aga kasv missugune.
Vasta

Tere!

Täitsa uued poiste püksid leitud. Vist tehtud sellel ajal kui teksapükse nappis.... Kel himu omale saada siis andke märku,muidu panen Ostasse või naine viskab pliidi alla! Big Grin  Lausa esimese sordi kaup!!!
[Pilt: 24950343c9000e_l.jpg]

[Pilt: 249503493f5129_l.jpg]

[Pilt: 249503471eaf76_l.jpg]

[Pilt: 24950345e39b2e_l.jpg]



Tundub olema vist 1973 aasta. Heal juhul 72.

tel. 56 95 60 13
T.
Vasta

Hei, võitluskaaslased!
Kas keegi selliseid asju ka mäletab/(kogub)?
Otsisin mööda oma kappe muud teemat ja jäi näppu...
Täitsa uus ja ühegi sissekandeta.
Läbi udu vaevu meenub endale..


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(05-05-2017, 23:45 PM)MadDriver Kirjutas:  Hei, võitluskaaslased!
Kas keegi selliseid asju ka mäletab/(kogub)?
Otsisin mööda oma kappe muud teemat ja jäi näppu...
Täitsa uus ja ühegi sissekandeta.
Läbi udu vaevu meenub endale..

Ikka mäletame, neid on kokku mingi 4 erinevat varianti olnud. See konkreetne üks esimestest. Viimased versioonid juba igal pangal omad, SEB omad on isegi olemas.
Mis panga kirjad/templid sees?


Vasta

(06-05-2017, 08:58 AM)hulgus Kirjutas:  Ikka mäletame, neid on kokku mingi 4 erinevat varianti olnud. See konkreetne üks esimestest. Viimased versioonid juba igal pangal omad, SEB omad on isegi olemas.
Mis panga kirjad/templid sees?

Täiesti tühi. Ei ühtegikirja ega templit.
Vasta

Kah omamoodi nostalgiavidinad...

[Pilt: 0110931371c8938.jpg]
Vasta

Tuli välja selline mündikarp.Kas nüüd telefoniaparaadi või gasirovka oma Sad

[Pilt: 0110931373f998f.jpg]
Vasta

Hee, arvutihiir tema kõrval näeb välja nagu tulnukas teisest galaktikast. Hea leid!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne