Mis autoga tegemist?
#1

http://www.zone.ee/mbu3/100_0063.html
http://www.zone.ee/mbu3/100_0064.html
http://www.zone.ee/mbu3/100_0065.html
Vasta
#2

Masendav ... pool aastat tagasi oli veel lõhkumata ... tra kyll ...
Minu arust Ford Cortina vms.

Dad.
Vasta
#3

Ford Zephyr/Zodiac MK III

Kui ma ei eksi, siis kuulus see kohalikule kellatootjale?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Tänud, Asp.
Vasta
#5

Aspelund Kirjutas:Ford Zephyr/Zodiac MK III

Kui ma ei eksi, siis kuulus see kohalikule kellatootjale?

Asp
Mark on jah selline,aga minu meelest oli kellakunstniku auto veidi teist värvi,kui nüüd hästi mäletan ,siis kas ta mitte selline heledam sireli lilla polnud
Tervitades,Flanagan
Vasta
#6

Kunagi nägin selle auto omanikku auto juures nokitsemas, tekkis lihtsalt huvi ja küsisin kas on tegemist Studebekeriga, ütles et see on Chervolet, aga kahjuks margi nimi mul meelde ei tule. Igastahes R6 oli aiste vahel
Vasta
#7

See on jah Zephyr. Seisis mõned ajad siin Nõmmel Harku uulitsal, siis oli veel päris kabe. Vend oli vistt õesti miskisugune kellaasjamees, igastahes selline nahktagi ja pika patsiga sell. Kunagi vedeles sel vennal veel ka vana M-B õuepeal, Volga tagatuledega. Seda kah enam pole, müüdi kuhugi maha(raudselt oli see DadBig Grin). Sai seda autot pisut uuritud ja isegi ostupakkumine tehtud, kuid nii ta jäigi. Ja nagu näha, siis tänaseni....
Vasta
#8

Kusjuures, need pildid on minu ja mu sõbra tehtud. Auto seisab siin viimsis kurvalt õuepeal ja mädaneb. Uurisin autot vähe lähemalt, ning mis ma nägin, tagaaken oli lauaka pudeliga sisse löödud. Kui ma ei eksi, siis peaks see auto siiani seal majadevahel seisma, pildid on tehtud eelmine suvi.
Vasta
#9

PlyVal64 Kirjutas:See on jah Zephyr. Seisis mõned ajad siin Nõmmel Harku uulitsal, siis oli veel päris kabe. Vend oli vistt õesti miskisugune kellaasjamees, igastahes selline nahktagi ja pika patsiga sell. Kunagi vedeles sel vennal veel ka vana M-B õuepeal, Volga tagatuledega. Seda kah enam pole, müüdi kuhugi maha(raudselt oli see DadBig Grin). Sai seda autot pisut uuritud ja isegi ostupakkumine tehtud, kuid nii ta jäigi. Ja nagu näha, siis tänaseni....
Tean ja tunnen seda kellakunsnikku juba päris igaviku jagu.Paari nädali tagune info temalt selline,(minu pärimise peale),et kere nüüd remonditud,küll mitte värvitud,mehaaniline osa koos mootoriga ka OK,aga sisustus varastati ära.Tüüpiline.
Flanagan
Vasta
#10

Auto on tõesti oma asukohta muutnud ja vilksamisi nähtud ühes Viimsi külakeses hoovipeal seismas. Väline seisukord küll endine tundus aga loodame et saab elulooma asjast.
Vasta
#11

rakett Kirjutas:Auto on tõesti oma asukohta muutnud ja vilksamisi nähtud ühes Viimsi külakeses hoovipeal seismas. Väline seisukord küll endine tundus aga loodame et saab elulooma asjast.
Kui käisin raketibaasis kolamas siis jalgrattaga sõitsin sealt mööda ja kohe meenus et siit läbi käinud. Autol pole enam ühtegi klaasi ees ja hoopis puhtam on kui pildil.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne