mille tuli?
#1

äkki keegi oskab öelda, mille tuli see võiks olla?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Tuli on izhi oma aga spitt on milleltki muult...
Vasta
#3

Esituli on Iz 56\'e oma ja \"spitt\" ei ole milletki muult.
Vasta
#4

minu arust ongi see ju 56 suur esituli (niipalju, kui sealt võiks seda aru saada), sest süüteluku kinnitus oli sellise kujuga ju vaid 56-tel vist. ja spidomeeter siis esimese planetade oma, hilisematel muutus veidi.

tegelt on seda lihtne kindlaks teha nii, et vaatad, kas spidoka tross jookseb otse auku või saab ta kõvasti painutatud. suurte korpuste juurde käisid spidokad, millel tross väljus nurga all spidokast. kui nüüd on uue spidoka ja vana tule mix, siis ei saa seal see spidoka väljumine korpusest ilus olla.
Vasta
#5

Tuli peaks olema IZ 56-e oma,ja spidomeeter kas planeta oma vist.


Märt
Vasta
#6

Iz56-l on spidomeetri diameeter suurem kui planetal, sellest võib järeldada, et see pole planeta spidomeeter, planeta spidomeeter on üleüldse valge numbrilauaga ning mustade numbritega , mis näitavad 120-ni.(minu arust)
Vasta
#7

see on juba uuem spidokas, millest räägid (kus km olid all). aga seda planeta (1) versiooni spidokat tehti muidu ka valgele taustale, mul mõlemad olemas.

aga krt see on vist õige jah, et 56 ja vanemate spidokate läbimõõt oli suurem. seega vabandan segaduse külvamise pärast, kuigi ikkagi tundub mulle (kuna etaloni ikka pole), et see on see suurem tuli.
Vasta
#8

seda ma ei usu, et see iz56 nn suurem tuli on, sest selle läbimõõt on 15,5cm...vist on ikka IZ planeeta oma

aga teema tegin ma sellepärast, et ma küll arvasin et tuli on IZi oma, aga mille spidi siis sees on???

IZi spido on valge taustaga ja mustad numbrid ja kilomeetri lugeja on all pool, aga sellel on sinakas taust ja kilomeetri lugeja üleval??????
Vasta
#9

IZ 56 spidol on valge taust ja teatud km/h juures on kriipsud,mis näitavad ära kunas käiku vahetada.
Vasta
#10

minu teada on 56-l ikka musta taustaga.


Tziklivend Kirjutas:IZ 56 spidol on valge taust ja teatud km/h juures on kriipsud,mis näitavad ära kunas käiku vahetada.
Vasta
#11

ja see spidokas oli küll kindlasti esimestel planetadel peal, selles pole kahtlust. nii helesinise kui ka valge taustaga. sa ajad uuematega segi.
Vasta
#12

kui vanematel planetadel oli selline spido täitsa olemas, siis küsimus laahendatud, siis ongi mõlemad vanema planeeta omad, nii tuli kui ka spido
Vasta
#13

[quote=klaabu]
minu teada on 56-l ikka musta taustaga.


Olen näinud 62 aasta 56\'t,originaal masinat just sellise spidoga.59 aasta pillil oli samuti spido selline.planeta spido on juba musta taustaga.
Vasta
#14

Mul on 1959.aasta Iz 56 ja spidomeeter on musta taustaga,ja km/h oli vist 160.

Märt
Vasta
#15

mul oli ka kunagi 59 aasta IZ56, ja sellel oli ka kindlasti spidomeeter musta taustaga....ja see ei saa olla 56 spidomeeter, kuna 56´l on suurem tuli ja ka suurem spidomeeter ja see spidi lihtsalt on liiga väike iz56 tule sisse (muidugi kui just ei tehtud IZ56´si sama suure tulega nagu vanemad planeetad)
Vasta
#16

julgen kahelda selle 56 originaalsuses. sest tõepoolest olid ju 56 spidod suuremad ja suurde korpusesse ei saa uuemaid spidosid panna ja teiseks kordan veelkord, et esimestel planetadel olid just kirjeldatud spidod (mis viimastel isenditel võisid asenduda juba uuemate mustadega).

aga et asi oleks korrektne, siis homseks uurin manuaalid läbi ja panen siia spidokate margid üles koos piltidega.


Tziklivend Kirjutas:Olen näinud 62 aasta 56\'t,originaal masinat just sellise spidoga.59 aasta pillil oli samuti spido selline.planeta spido on juba musta taustaga.
Vasta
#17

asi siis nii:
nii izh-49 kui ka -56 omasid spidomeetrit СП8A (pildil vasakpoolseim). need käisid suure korpuse sees ja neid uuematega asendada ei anna (auk on suurem). planetadel (jupiteridel) oli alguses peal СП-111 (2 keskmist pildil), mis mõne aja möödudes muutus margiks СП-111-000-Г4. planeta 2-l oli spidokaks СП-111B. nii viimastel 2. seeria isenditel kui juba 3. seeriast alates oli spidokaks СП131 (parempoolseim).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne