mootori vahetus
#1

Pokasat!

Oman sellist mootorratast nagu iz jupiter 2 k(korviga).Ajasin aparaadi 2003 aasta jaanipäeval kuurist välja ja putitasin tööle. Nüüdseks olen sellega 2 suve sõitnud ja mida ma öelda oskan, ta puges mulle südamesse. Seisukord on selline nagu ta on, päevinäinud, kõik töötab ja samas ei tee matsugi. Maal putitamiseks hea aga tänavale sellega ikka ei lähe. Just see viimane variant on mind piinama hakanud. Tahan masina igapäevasõidu korda teha, täiesti ribadeks lahti tirida ja kõik otsast otsani korda teha. Mõte jäi kinni mootori peale mõteldes. Mootor on ikka tõesti läbi,kõik tahaks ringi vahetamist. Korralikke juppe enam saada ei ole ja vahetaks äkki uuema vastu.Nt jupiter 5/planeta 5 või mõne lääne tsikli mootori vastu.
Mida selline tegevus ARK-is kaasa toob?Kirjutage oma arvamus, targemad aidake!

Ette tänades Andrus.
Vasta
#2

Iz juppe ikka liigub!!!Kui mootorit vahetad võivad Arki onud hädaldama hakkataBig Grin

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#3

Ma nyyd ei taha halva ja kurja inimese muljet jätta .....aga kõige targem oleks kysida ark inimeste käest endilt ning uurida kodulehekyljel natuke Smile

Läänemootorit ära hakka sinna aretama !!! Mõttetu ja mõnus aju nuss =P
Ikka korralik originaal mootor Smile
kap remondi tegemine ei maksa neile yldsegi palju ja tavalisele planetale juppe liigub kohe väga palju Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne