Teedest, ehitistest ja sildadest

Kodanik Sõna üritab minust patuoinast teha. Pole midagi, oponendid alati (tuli)vihased.
Vasta

Mis ehitisega on tegemist? Hoone on jäänud silma kuna nüt töö pärast sõidan sellest igapäew mööda. Asukoht :Rannamõisa tee 4. Maja juures korra ringi lonkides jäi silma et vasak poolne ots on pooleli jäänud. Parem poolne on "Vesilux" käes.
loodan et se objekt pole siit veel läbi käinud.

[Pilt: 8602167.jpg]
Vasta

Kunagise "Terase" hoonetekompleks on see.
Vasta

stretch Kirjutas:Kunagise "Terase" hoonetekompleks on see.

Oskab keegi täpsemalt rääkida. Millega se "Teras" tegeles jne. Mitte et ma nimejärgi midagi oletada ei oskaks.
Vasta

Muruniitjad meenuvad ja potid,pannid.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

PETSS Kirjutas:Muruniitjad meenuvad
90-date algul hakkas tootma muruniitjat "Rex". Mootor oli Ungari RV-st metallosa keevitas kokku ja värvis "TEras" . Veel tootsid päris häid universaalpuidutöötluspinke ja vist ka primitivsemaid õlipõleteid.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta

Tervitus! Vaatasin selle foorumi üldiselt üle ja tekkis mõte, nähes foorumlaste huvi olemas olnud ja nüüdseks kadunud ehitiste vastu, et küsiks üle, kas tuntakse huvi järgmiste tänaseks lammutatud-muudetud tööstusehitiste piltide vastu: a) Lihakombinaadi hoonestik Tallinnas Ülemistel, b) Rotermanni hoonestik /osaliselt/; c) Paldiski Aatomiallveelaevnike Õppekeskus ehk Pentagon; d) mõned pildid ka muudest nüüdseks kadunud ehitistest. Pildid aastatest 2001-03, mil bussihuvi (kahjuks...) oli veel tagaplaanil ja esiplaanil oli mu ülikooliteema üldnimetusega keskkond (reostus-saastus jm), millega seoses sai igasseid reostusohtlikke kohti jm pildistatud.
Antud pakutavad pildid on siis tavafotokaga tehtud ja vajavad ülesotsimist, sorteerimist, scannimist ja ülespanemist. Seetõttu küsingi, et kas huvi oleks? Kui oleks, siis umbes nädalapärast saaks vast pilte näidata, esile toodud kolmest hoonestikust on kõige paremad ülevaated, nii väljast kui seest.
Vasta

Mind isiklikult huvitaks enamus loetletud objekte.
Vasta

Kõik pakub huvi. Oleks tore, kui jagaksid.
Vasta

Mul tekkis küsimus seoses Tartu edelaosas paikneva Variku viaduktiga (kulgeb üle Valga raudtee). Mis aastal see valmis ja kuidas oli liiklus korraldatud enne seda? Mulle väideti, et enne viadukti valmimist ei olevat Tartu ringteed olemas olnudki. Kas siis kogu transiit Tallinna ja Luhamaa vahel kulges tõesti läbi linna?
Vasta

See nüüd just mitte päriselt teemasse.Ma annaks palju kui saaks aega nii tagasi keerata nii ,et saaks wiibida aastas 39 .Waataks eelkõige Narvat ,Tartut ja Tallinnat.Sõidaks ka kindlasti nn MULGI EKSPRESSiga ja Tamsalu -Türi kitsal teel.Ja kõige rohkem sooviks olla seal ,kus siis asja otsustati.Seda tõelist tõde ,mis toimus ei saa vist iialgi teada.Wabandust, kui teemat risustasin ja liiga poliitikasse laskusin.Aga ,mind see ajajärk lihtsalt huwitab.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

martinmannik Kirjutas:Mul tekkis küsimus seoses Tartu edelaosas paikneva Variku viaduktiga (kulgeb üle Valga raudtee). Mis aastal see valmis ja kuidas oli liiklus korraldatud enne seda? Mulle väideti, et enne viadukti valmimist ei olevat Tartu ringteed olemas olnudki. Kas siis kogu transiit Tallinna ja Luhamaa vahel kulges tõesti läbi linna?

Jah, kulges.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Paremad-huvitavamad pildid Paldiski Pentagonist, Lihakombinaadist ja Rotermanni hoonestikust said välja pandud. Eraldi albumis:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/407889
Lisapildid sadama kandis hoone lammutamisest olid vist ikka 2000. aastast, aga hetkel kahtlen selles, tuleb täpsustada. Teistel ajad juures.
Vasta

head pildid.
Vasta

Sai nädalavahetusel Paldiskis käidud. Mõned pildid endisest Pentagoni alast, kus nüüd vaid kivihunnikud:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/24493343

Ja Pakri pank hetkel sellises seisus:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/422809
Vasta

Albu Kirjutas:Ja Pakri pank hetkel sellises seisus:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/422809

Kas, see viimasel pildil olev maja on ka varsti minekul vöi?

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
Question 

miniest Kirjutas:
Albu Kirjutas:Ja Pakri pank hetkel sellises seisus:
http://fotoalbum.ee/photos/Albu/sets/422809

Kas, see viimasel pildil olev maja on ka varsti minekul vöi?
Mina sain aru, et see on ALLES ehitamisel...

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta

siim089 Kirjutas:Mina sain aru, et see on ALLES ehitamisel...

Alles ehitamisel! Kui körvalt kallas laguneb, väga imelikud on inimesed ikka, ei vaata kuhu ehitavad. Sad

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Alates eelmisest reedest on Tallinna idaosas taas üks uus maamärk püsti. Nimelt on Sõõrumaa firmade poolt endise Väo küla aladele (Nehatu ristmikust lõunas) püstitatava uue elektrijaama ehitus juba niikaugel, et korsten on püsti aetud. Iru elektrijaama korstnaga ta kõrguses siiski ei võistle, aga lähikilomeetritele siiski paistab.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

miniest Kirjutas:
siim089 Kirjutas:Mina sain aru, et see on ALLES ehitamisel...

Alles ehitamisel! Kui körvalt kallas laguneb, väga imelikud on inimesed ikka, ei vaata kuhu ehitavad. Sad
Eks pigem Kaitseministeeriumilt raske raha eest oksjonilt soetatu, millele tahetakse parem välimus anda...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne