Uuematel 2140-tel pööretepiiraja?
#1
Question 

Vaatasin siis enda luxi pealt et mis lisa juhe see kontaktidelt kuhugi läheb(tahhot pole) ja avastasin et see jõuab ühte väiksesse rellesse... siis leidsin emexist just sellise natuke katkise karbi kuhu see sisse jooksin ja leidsin sealt seest ühe väikse skeemi. Kas see on võimalik et see võib pööretepiiraja olla, sest mina sellel muud põhjust ei leidnud!?
Vasta
#2

Kas keegi siis tõesti vastata ei oska kas see on pööretepiiraja ikkagi või on see mingil muul eesmärgilSad
Vasta
#3

ma arvan et tegu pole pööretepiirajaga, vaid jubinad mille leidsid on mootori toitesüsteemi opimeerimis seadme jäänused, ökonomaiser on vist selle nimi ???
Vasta
#4

See on sundtühikäigu klapi juhtimise elektroonika. Juhe jagaja peale pöörete saamiseks. Segusiibri hoova küljes ka tühikäigu kontrollimiseks mikrolüliti. Tühikäigu düüs suletakse, kui pöörded ületavad altpoolt üles minnes 1200 ja avatakse ülat allapoole tulles kusagil 1700 pöörde juures. Sellise süsteemiga võib vabalt mootoriga pidurdada, kartmata liigset kütusekulu.
Samalaadne süsteem ka Lada 05 peal.

Pöörete piirajat pole kunagi peal olnud ega saagi tulla. Tootmine ju lõpetatudWink
Vasta
#5

A sry kuidas ma nii loll sain olla see ei tulnudki meelde...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne