Soomlased \"meie omade\" kallal!!
#1

Näe, mis teevad... :
http://community.webshots.com/album/94145313XruLys
Rolleyes
Mnjah - siin on taas see 50/50-seis - ühest küljest ei saa/tohi kätt ette panna - Vaba Maa Vaba Rahvas (ehk. a la: \"mis see teiste asi on, mis ma oma autoga teen!\"), teisest küljest - mulle näib see esimesel pildil, veel käru peal olev vanataat nii sümpaatne ja heas korras olev, et SELLE oleks ehk võinud ikkagi... Seda enam et, nagu näha, käsil on sellises mahus kere ÜMBERehitamine, et sobinuks ka palju halvemas korras ja vähemkomplektne doonor...
Lohutab küll see, et soomlased teevad reeglina selliseid projekte hoole/armastuse/(rahaga), nii et nende HotRodid ja customid valmis kujul ka vastavad välja näevad.

Vasta
#2

Huvitav, mis seisus masin täna on? Viimastest piltidest varsti juba tubli kolmveerand aastat möödas...
Aga Almat choppama hakata... Seal sees niisamagi pea laes, mis siis veel saab, kui 10 cm maha võtta Rolleyes

p,
vahepeal oli idee Almast business coupe teha
Vasta
#3

Sad kole
Vasta
#4

Chobram Kirjutas:Sad kole
See kõlab nagu \"hapude viinamarjade\" moodi.Wink
On sul midagi ilusamat sellele vastu panna?
Vasta
#5

kas see on ilus? alma tulex minu arust siiski originaalis j2tta.. eriti kui vaadata et enne ehitama asumist oli masin t2itsa korralikus seisus, et seda originaali taastada.
olex masin juba algselt olnud rikutud, siis mix ka mitte.

see muidugi minu tagasihoidlik arvamusSmile
Vasta
#6

Chobram Kirjutas:kas see on ilus? alma tulex minu arust siiski originaalis j2tta.. eriti kui vaadata et enne ehitama asumist oli masin t2itsa korralikus seisus, et seda originaali taastada.
olex masin juba algselt olnud rikutud, siis mix ka mitte.

see muidugi minu tagasihoidlik arvamusSmile

Arvamusi on mitmesuguseid, igalühel oma. Erilst ilu või õudu ma seal ei näe, kuid näen inimeste hoolt ja vaeva, ja tahet tööd teha, seda peab tunnustama ja sellele au andma. Ka mina näeksin parema meelega ühte mustade numbritega mosset teedel,tänavatel vuramas kui sellist leiutist, aga hetkel ma röömustan, et see ei sattunud emeksihundi ahnete lõugadevahele ja ärkab peagi uuele elule.

PS:
Iga projekti tegija on vahest minuga nõus kui ma ütlen, et mida korralikum on toormaterjal seda lihtsam on projekti valmistada, mida lihtsam on projekti teostada seda odavam ta tuleb ja seda suurem on tõenäosus et ta kunagi üldse ettevõetakse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne