#41

Kui aus olla siis viisin isegi kõvasti nänni vanarauda,aga enamus oli kas ilge saast või läbi mädand nüüd kui endal juba mosse juppe vaja siis käin igapäev uuurin ja puurin kas kuskilt midagi võtta ei anna!Kui keegi näeb midagi tartus vitamiini tänava vanarauas siis äkki saan aidata,seal on mitu tuttavat meest tööl ja nad on suht sõbralikud HÄVITAJADBig Grin
Vasta
#42

Eelmisel nädalal aitasin üht Vaz 2106 haljaks võtta.
Emex ootab ees. Põhi juba suht roostene, kuid katus(peal ka luuk) ja karbid korras. Parempoolsel tagumisel uksel suur mõlk sees. Klaasid said ära võetud, istmed välja, põhjamatid välja, roolikarp välja, armatuur välja ja veel nipet näpet. Mootor ja käimar jäid peale. Väntvõll pidi läbi olema mootoril. Mootor 011 oma, seega 1,3l. Käimari kohta ei oska midagi öelda. Kui kellegil mõndade juppide vastu huvi, siis usun, et saan ära sebida, mida vaja.
Vasta
#43

Masendavaid pilte: http://gaz20.spb.ru/photo6_6.htm
Vasta
#44

[Pilt: tn_IMGP7979.JPG]
[Pilt: tn_IMGP7980.JPG]
Kui pilte ei näe, vaadake siit:
Vasta
#45

Mõnel on veel kummid all ja lambid küljes, nende eest saaks võibolla paar krooni! Ei tea mis kapoti all veel peitub...
Vasta
#46

krt...peab minema uurima mis seal haapsalu emexis uut on...
Vasta
#47

Pühapäeval rongiga Viljandisse sõites jäi Türi emexis silma üks Ural, millel oli veel mingisugune tõstuk ka küljes, kabiin ja poritiivad olid küll kergelt mõlkis aga tundus muidu komplektne. Veel oli samas kohas rauakuhja otsas Laz bussi esiots... ja palju autokeresid, põhiliselt küll Mossed ja Vaz-id.
Vasta
#48

See Ural veab seal metalli minu teadmist mööda.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#49

Täna avanes Tallinnas Linnahalli vahetuslähedsus kohutav pilt: Kuusakoski on ostnud endale kaks uut veoautot et kokku korjata rohkem vanatehnikat. Mõlemil masinal olid juba \"autopurustajadki\" peale monteeritud. Veomasinate reg.nr olid: 323 AUE ja 322 AUE.
Vasta
#50

Martti Kirjutas:Kuusakoski on ostnud endale kaks uut veoautot et kokku korjata rohkem vanatehnikat. Mõlemil masinal olid juba \"autopurustajadki\" peale monteeritud.

Kas juba järasid seal vedelemajäänud autosid? Või ei olnud veel töösse asunud?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#51

Kui mina nägin neid siis nad liikusid kahekesi tihedalt üksteise kannul ja isegi konteinerid, mille peal on tavaliselt kiri Emex, ei olnud paigaldatud, veel. \"Autopurustaja te\" all mõtlen seda tõstuki moodi asja millel on konks või midagi taolist nagu metsaveotraktoril.
Vasta
#52

kurat see ei ole normaalne Sad
http://www.pilt.ee/view/338394/
Vasta
#53

wax Kirjutas:kurat see ei ole normaalne Sad
http://www.pilt.ee/view/338394/

krt loodan südamest kohe, et see masin ei lähe ikka lammutamiseks see oleks hea projekt kindlasti igale vanatehnika huvilisele, isegi mulle, kes ma olen veel noor. Kuid 4*4 on hea.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#54

unimüts Kirjutas:
wax Kirjutas:kurat see ei ole normaalne Sad
http://www.pilt.ee/view/338394/

krt loodan südamest kohe, et see masin ei lähe ikka lammutamiseks see oleks hea projekt kindlasti igale vanatehnika huvilisele, isegi mulle, kes ma olen veel noor. Kuid 4*4 on hea.

Mina saan sellest aru nii, et see läheb lammutamisele ja tükkidena müüki. Kui see on nii, siis on ju põhimõteline võimalus asi tervikuna endale huvi korral soetada.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#55

Martti Kirjutas:Pühapäeval rongiga Viljandisse sõites jäi Türi emexis silma üks Ural, millel oli veel mingisugune tõstuk ka küljes, kabiin ja poritiivad olid küll kergelt mõlkis aga tundus muidu komplektne. Veel oli samas kohas rauakuhja otsas Laz bussi esiots... ja palju autokeresid, põhiliselt küll Mossed ja Vaz-id.
Selle uraliga veeti veel 2 aastat tagasi vanaruda sinna platsile , mootor oli teisel lõpuks ikka päris tüma , igatahes enne seismajäämist ta tuli pärnust 2 töötava pütiga tagasi . täpsemalt võin olukorda uurida kui kedagi huvitab.

tervitades,
märt

dumat nada a ne prõgat
Vasta
#56

Martti Kirjutas:Rakvere vanaraua punktis seisis aianurgas Zil 157, paistis veel komplektne ja tundub et oli nimelt eemale lükatud et mitte puruks lõigata. Pilti ei teinud kuna polnud nii palju aega.
Jamh ma olen kah seda seal õige mitmel korral märganud, kuhugile võssa lükatud see vanake. Arvatavasti on/oli kellelgi mingil ajal soov seda ära osta, või on lihtsalt mõni heatahtlik hing Emexist selle lasknud sinna panna.

Maamees linnast.
Vasta
#57

Ma arvan et need Emexi onklid võiks kontrollida mida nad vagunitesse loobivad ja kui nad midagi leiavad, mis nende arvates võiks vanatehnikahuvilistele huvi pakkuda, kõrvale tõsta ja nendest kuhugile kuulutused panna... Kuigi kujutan ette et neid koguneks palju...

Maamees linnast.
Vasta
#58

andris Kirjutas:Ma arvan et need Emexi onklid võiks kontrollida mida nad vagunitesse loobivad ja kui nad midagi leiavad, mis nende arvates võiks vanatehnikahuvilistele huvi pakkuda, kõrvale tõsta ja nendest kuhugile kuulutused panna... Kuigi kujutan ette et neid koguneks palju...

Njah... kujuta nüüd ette kui oleksid ise mingi Vassili või Elmar kes nö. \"sunniviisiliselt\" peab Kuusakoskis töötama, vaevalt, et Sind üldse huvitaks mis seal rauahunnikus on ning veel vähem hakkaksid tegelema selle tööga peale tööd.Inimene kes nii teeks peab ka ise olema vanarauandusest huvitatud.
Vasta
#59

Sedan\'d küll jah...

Maamees linnast.
Vasta
#60

Täna Jõgeva emeksis Talleks ETZ-202 B No 5051 1988a.
D-242 mootoriga.Lindid all.Sai siis ajaloole vähemalt masina birka päästetud.
Teine leid oli vene soomustranporöör BTR.Sisemus tühjaks
roogitud.Roollimehanism/sillad küljes.
Tõstsin kõrvale kaks ilukilpi punase kirjega GAZ(vene tähed)
kolm triipu kummalgil pool.Natuke kraabitud aga mõlkkideta.Kui
kellelgil soovi toon koju.Pobeda?

1985 Lada 1300 SL
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne