veel lagunevat tehnikat
#1

See on tehnika mida olen näinud vedelemas viimase 3 kuu jooksul ringi sõites ja kõikjal on sama loll suhtumine, et las seisab või teen ise korda e-hea metsast puid vedada või kunagi käis üks soomlane ja pakkus mulle üht autot selle eest vastu... jne


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#2

öeldakse, et küsija suupeale ei lööda -lüüakse hoopis pähe kui kuuled mis need kenad sammaldunud masinad maksavad kah.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#3

ja veel


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#4

kurpSad
Vasta
#5

See 410 pakuks küll huvi Toungue hea lumes mütata
Vasta
#6

Minu väike vääru vajaks seda koli all olevat tagaosa.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#7

Teise postituse viimasel pildil oleva Volvo taga paistab praeguseks väga haruldaseks saanud suur Mazda 70nendatest.

Just a man!
Vasta
#8

Ja pole üldse võimatu, et mõni piltidel olevatest eksemplaridest praeguseks juba emexisse rännanud.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#9

kalevpoeg Kirjutas:Teise postituse viimasel pildil oleva Volvo taga paistab praeguseks väga haruldaseks saanud suur Mazda 70nendatest.
See pole siiski Mazda 929, vaid Toyota Crown 1971-74.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#10

Äkki keegi oskab öelda mis auto see on? Ja mis aastatel seda toodeti?
Ja kas äkki omanik ei oleks nõus ära müüma?
Jube hea projektika saaks.

[Pilt: attachment.php?aid=2593]
Vasta
#11

Ma arvan.et see on kõvasti ümberehitatud Gaz 67
Vasta
#12

Õigesti arvad nii see ka on. Tgemist kinnikeevitatud 67 ga.

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#13

Kosmonaut Kirjutas:Äkki keegi oskab öelda mis auto see on? Ja mis aastatel seda toodeti?

Tavaline Iivan-Villis ehk GAZ 67. Tootmisaastad 1942-53.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#14

Rüüstatud masinad mustamäe vahel.

Jäid silma Sõpruse pst. äärsete majade juures, Magistrali poe kandis.

Rüüstatud RAF buss2. pilt3. pilt
Rüüstatud Ascona
2. pilt
Vasta
#15

Huvitav ikkagi, miks asjad terveks ei tohi jääda? Kas siis tôesti pole kôiki märatsevaid hulle rohelise plangu taha pandud?
Vasta
#16

Soobel Kirjutas:Huvitav ikkagi, miks asjad terveks ei tohi jääda? Kas siis tôesti pole kôiki märatsevaid hulle rohelise plangu taha pandud?

Ohhhhh. Kui säärase plangu olemasolu niiviisi korraldada saaks, et sinna taha saaks vajalikke kodanikke paigutada, oleks maailm praegusest ikka palju ilusam. Paljud asjad (sh selline võluplank) jäävadki aga helesiniseks unistusepilvekeseks... O santa simplicitas...

Meenuvad kadunud vanaema meenutused 1917. aasta Peterburist, kuidas mässav rahvahulk poodide vaateaknaid ja lilleaiandeid segi peksis... Ja mõne aasta vanused uudisteagentuuride teated heaoluriigis Rootsis Göteborgis peetud G8 istungist... Sad

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#17

heh
Ascona teisel pildil on teolt tabatud vares, kes just kummi tyhjendanudBig Grin
Vasta
#18

dzeiaar Kirjutas:heh
Ascona teisel pildil on teolt tabatud vares, kes just kummi tyhjendanudBig Grin

Varesed on Mustamäel tõesti probleemiks: Käivad poriste jalgadega auto katustel ja kapottidel saia ja konte söömas ja pärast on katus porine ja saia puru täis. Ja siis veel need kajakad pasandavad ka kõik kohad täis, isegi siis kui pole lambiposti alla pargitud. Selle tulemusena pean peaaegu iga nädal autot pesema. Õnneks nad pole mul veel kumme tühjendama hakanud.
Vasta
#19

Kui meie Lypsikuga suvel seda Asconat nägime oli see ikka rohkem korras kui praegu. Ime et see üldse veel alles on, kui vahest viikase vanarauda ka töötavaid autosid ja traktoreid.
Vasta
#20

GAZ-67 Kirjutas:öeldakse, et küsija suupeale ei lööda -lüüakse hoopis pähe kui kuuled mis need kenad sammaldunud masinad maksavad kah.
äkki saaks privaadis infot selle 67 jäänuste kohta- mul külje sangad ja üks velg puudu
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne