palun pange oma iludustest pildid ülesse
#1

Palun pange oma volgadest nii vanadest kui uutest pildid siia ülesse.
Pilte palun tehke nii sees kui väljas ja iga nurga pealt ja kraadi alt.
Vasta
#2
Question 

Huvitav üleskutse.
Esiteks ole hea ja täida ära oma profiil, et tõsta veidikenegi usaldust sinu soovide siiruses. Teiseks on sinu kasutajanimeks volgarider, mis jätab mulje et sõidad volgaga, tee ise ots lahti ja pane oma autost pilt üles. Ja ole hea ning põhjenda oma soovi ka natuke.

edasistes ettevõtmistes edu soovides,
robi
Vasta
#3

kahjuks või õnneks ole ma alles kolmeteist aastane ja oma auto omamiseks olen veel natukene noor aga viljandimaal kus minu maakodu asub on volga ja sellega vahetevahel saab sõidetud. kui sinna satun teen kindlasti pilti.
Vasta
#4

Kui on suur soov volgasid vaadata, siis pane näiteks google otsingumootorisse vastav päring. Eesti masinatest leiad pilte ka www.carrating.org ja müügis on ka mõned www.auto24.ee
otsi nime alt gaz.
minu volga on siin www.hot.ee/volgarent
Vasta
#5

Googlest kõik pildid vaadatud. Sinu enda volga väga kena. Kas tegu on export varjandiga? Proovin jägmine nädalavahetus enda maalkodus olevast gaz 2410\'nest ka pilti teha. põhiliselt oleks mul soov näha gaz 24 ja gaz 2410 sisemust. Mul maakodus punase sisuga volga 2410. Aga muidugi kõik kelel oma volgadest pilti arvutis palun pange need siia ülesse. Wink
Vasta
#6

minu oma on selline


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#7

Vaata liikmete autode alt minu Volgat hetkel ikka samas seisus kuna värvijatel pole aege ülevärvida garantii korras.Big Grin
Vasta
#8

on ju olemas Eesti Volga Seltsi koduleht- www.volga.ee oli vist, sealpilte jne nii et tapab... kui need sul muidugi vaadatud juba poleSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne