mida ja kust otsida asju koduseks värvimiseks?
#41

Pakkuge midagi summutite värvimiseks.
Vasta
#42

ahjuvärv
Vasta
#43

Kui tahad odavalt, siis tegin(teen veel oma iz56) nii;
1.)roostesurmana kasutan \"antirusti\", pool liitrit maksab 26kr, tuleb kasutada enamvähem samamoodi nagu Valdo soovitas.
2.)Krundiks \"elita 38FP\"-krunt-email, 1l 73kr
3.)Kattevärviks on alküüdemail, maksis 0,9 liitrit57 kr.

edit: kas roostesurma võib panna ka väikeste värvitükikeste peale detailil?
Vasta
#44

krt ma vist tegin valesti.
tegin nii:
1) traatkettaga plekk haljaks
2) vajalikud kohad pahteldasin ära
3) nüüd oleks plaanis krunt peale lasta
4) vaadata kas kõik sile ja veel natuke pahtlit ja uuestikrunt
5) põhivärv

kas enne krunti peab panema roostesurma ja kas seda võib pahtli peale ka panna?
Vasta
#45

Roostesurm kantakse paljale metallile, et hävitada lõplikult kõik rooste. Tõenäoliselt pole roostesurmast seal krundi peal enam tolku.
Vasta
#46

Erik, enne pahtlit tuleb ikka krunt, muidu ei püsi pahtel peal.


Kas roostesurma peab ka enne värvimist kuidagi neutraliseerima?
Vasta
#47

Erik Kirjutas:Ise sai ka oma esimene värvimis töö ära tehtud ja olen tulemusega rahul. Nüüd siiis saab teada ka, et kaua selline töö vastu peab.

http://www.hot.ee/erikliiv/moto/4l.jpg

Esimesed kolm pilti näitavad rahuldavalt värvitud detaili. Aga 4. pildil ülaosas - seal paistab minu silmale midagi imelikku...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#48

oli jah vähe imelik ma arvan et pahtel on matsu saanud ja lahti tulnud ja seda pole veel jõudud värvidaBig Grin

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#49

Tegu ju porilaua sisemise osaga, millel tavaliselt kvaliteeti taga ei aeta. värvitakse nii et roostetama ei hakkaks, sest porilaud kogub mõnusalt pori ja igat sitta ja seal nagu kvaliteedi taga ajamine suht mõtetu!
Tundub, et vana värvi lihtsalt lihvitud ja uus kiht peale lastud värvi!
Kuid äkki omanikul veel töö pooleli?

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#50

Ärge poisid nähke vaeva selle koduse värvimisega,laske tegijatel ka natuke söögiraha teenida ja uskuge tulemus saab väga hea ja aastateks rahulolu tagatud.vaata www.hot.ee/wings

:I M Back
Vasta
#51

Kasutan kiiresti ära olemasolevat teemat - kas keegi Tartus ka epokrunti väiksemates kogustes, kui terve suur purk pakub - tahaks värviparanduste jaoks ca. 100 ml, aga värvipoodides kehitatakse kogust kuuldes õlgu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne