zaz kinni
#1

ange nõu kuda saaks ma oma zazi sopa seest välja ise olen kõiki võtteid proovid mis ma tian
http://www.pilt.ee/view/236069/
Vasta
#2

Miks sa sinna üldse ronisid ?

Mingi teise masinaga proovi välja tõmmata ning samal ajal mõlemi poolt proovi laudadega keret tõsta yles poole ...

ajaa ...ennem rattaid kaeva väike kallak ,et rattad ei oleks N.ö. ääre taga.

Edu ...
Vasta
#3

Vaata ja omanda teadmisi
http://www.4x4offroad.ee/modules/Albumid...p?album=19

Iseenesest on tegemist huvitava rahvaspordi alaga, mis leiab harrastajaid enamasti seeneliste hulgast.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

Ega seal pole muud, kui tagumine ots üles tõsta ja lennuvälja plaadid alla panna. Tõstmiseks võid kasutada inimjõudu, mitu korda tõstes tungrauda või suure prussiga kaaluda. Tungrauale tuleb senikaua laudi, suuri kive või midagi taolist alla panna, kuni maa kandma hakkab.
Vasta
#5

1) selle sama teise sapikuga tõmbad ja kutsud hästi palju sõpru, sõbrannasid, kes aitavaksid taguosa tõsta/lükata.
2) need samad sõbrad lükkavad sapika külili ja rullitavad niiviisi ta sopaagu kõrvale uuesti jalule (siinkohal ei tohiks valida sõpru, kes sulle tünga tahaksid teha ja jätaksid auto katuseleToungue)
3) jäta auto sinna. vahest lahe seal ju näiteks õllet joomas käia, kui muud kohta ei leia Toungue
4) lammuta auto võimalikult laiali ja vea garaazhini ja pane uuesti kokku tagasi...

ok. nali naljaks, aga edu sulle siiski!

Pots ja postivahe.


Vasta
#6

See kambaga tõstmise idees on vist isegi üks parimaid. Teine võimalus on tirida korraliku masinaga kaugemalt.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

tutt Kirjutas:ange nõu kuda saaks ma oma zazi sopa seest välja...

Nati, Jossi või tankiga tõmmates Smile Viimase puhul pole vahet, kas see on Kuningtiiger, T-34, T-55 või M1A1 \"Abrams\" Wink

Hädakorral (enk mainitute puudumisel) kõlbab ehk ka Hummer H1, MAZ-501/502/505, ZIS-151, ZIL-157, K-700/701, T-150(K), GAZ-63, GAZ-66 vms suurem \"neljakoivaisend\". Väiksemate neljakoivaisendite - T-40AM, MTZ-52, MTZ-82 vms - korral enam pead ei anna - see võib tänavuse mudruse suve järgi ise end sisse kaapida. Nagu ka GAZ 69, UAZ 469 jms Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Kas seda keret üldse sikutada kannatab, ilma et kinnitused, või kere ise järgi ei anna?
vintsi tõmbejõud =mitu zapikat

a.


Vasta
#9

valdo Kirjutas:
tutt Kirjutas:ange nõu kuda saaks ma oma zazi sopa seest välja...

Nati, Jossi või tankiga tõmmates Smile Viimase puhul pole vahet, kas see on Kuningtiiger, T-34, T-55 või M1A1 \"Abrams\" Wink

Hädakorral (enk mainitute puudumisel) kõlbab ehk ka Hummer H1, MAZ-501/502/505, ZIS-151, ZIL-157, K-700/701, T-150(K), GAZ-63, GAZ-66 vms suurem \"neljakoivaisend\". Väiksemate neljakoivaisendite - T-40AM, MTZ-52, MTZ-82 vms - korral enam pead ei anna - see võib tänavuse mudruse suve järgi ise end sisse kaapida. Nagu ka GAZ 69, UAZ 469 jms Smile
KRAZ 255 6x6 jäi mainimataSmile Kuigi sellega tõmbaks vist sapika pooleks ja võib olla tagateljed jääksid ikkagi muda sisse.
Vasta
#10

Belaziga peaks proovima viimasel hädajuhul aga siis tuleb see zaz koos selle mudamülka ja väikse saarekesega sealt ära.
Vasta
#11

Võiks ju proovida ka helikopteriga. Mi-10 teeks selle töö kindlasti äraWink
Vasta
#12

tõsta auto rattad ükshaaval üles, pane lauad rataste alla, tasanda natuke pinnast ja siis jää ootama...
...talv on tulekul, kui maa ära külmub, sõidad rahulikult välja.

Aga kui sikutamiseks läheb, siis tugevaim kinnituskoht oleks suur silmus ümber esiosa, läbi salongi.
Vasta
#13

kuna se selline rallikas niikuinii siis üle katuse rullimine uuesti ratastele lihtsaim viis ning alustad sõtiu hästi vaikselt mitte nö. ei lase ketsi.
Vasta
#14

tutt Kirjutas:ange nõu kuda saaks ma oma zazi sopa seest välja ise olen kõiki võtteid proovid mis ma tian
http://www.pilt.ee/view/236069/
Saite massina kätte? Kus kandis asub? Kui päris jänni jääte, siis kontaktandmed on:
GSM:5010599
e-mail:kristjan.vaarmann@mail.ee
(8 aastat 4x4 kogeust!)

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#15

ehk on mõnel naabrimehel traktor ? millega välja tõmmata
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne