1. põlvkonna Celicad Eestis
#1

Eestis on olemas selline kena auto

[Pilt: 4.jpg]

http://www.toyotacelica.ee/photos/main.p..._1_6_1972/

Erinevate allikate väitel on sellise kerega Celicaid Eestis veelgi, teab keegi midagi lähemalt pajatada? Iga naised saunas rääkisid jutt on teretulnud. Olen tänulik ka muude Eestis olevate vanemate Celicatega seonduvate vihjete eest.
Vasta
#2

Väga ilus pill,ega asukohta ja omanikku ei tea

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#3

Üks selline, musta värvi, elutses pikka aega Tallinnas Tammsaare teel, aga seda pole seal umbes aastat viis enam näinud. Ja meenub, justkui oleks noil aegadel veel paari sellist linnas liikumas näinud, aga nüüdseks on nad arvatavasti läinud sama teed, mis kõik muudki 70ndate japsid.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#4

vdp Kirjutas:Üks selline, musta värvi, elutses pikka aega Tallinnas Tammsaare teel, aga seda pole seal umbes aastat viis enam näinud. Ja meenub, justkui oleks noil aegadel veel paari sellist linnas liikumas näinud, aga nüüdseks on nad arvatavasti läinud sama teed, mis kõik muudki 70ndate japsid.

Oled kindel , et must mida nägid oli Celica mitte Corolla. Neid algul suht lihtne segamini ajada. Ühe musta Corollaga sõitis mõni aasta tagasi üks tuttav Tallinnas. Praeguseks auto müüdud ja edasine seis teadmata ...
Teist samasugust nägin ka Tallinnas umbes samal ajal liikumas ja tegemist jällegi Corollaga ...
Kahjuks pole oma silmadega veel sellist Celicat liikumas näinud ... Sad
Vasta
#5

xander4 Kirjutas:Oled kindel , et must mida nägid oli Celica mitte Corolla. Neid algul suht lihtne segamini ajada. Ühe musta Corollaga sõitis mõni aasta tagasi üks tuttav Tallinnas. Praeguseks auto müüdud ja edasine seis teadmata ...
Teist samasugust nägin ka Tallinnas umbes samal ajal liikumas ja tegemist jällegi Corollaga ...
Kahjuks pole oma silmadega veel sellist Celicat liikumas näinud ... Sad

Loomulikult olen ma kindel, ma ei aja autosid niisama lihtsalt omavahel segamini Wink
II põlvkonna Corollasid näeb ikka aegajalt - just hiljuti tuli üks vaimukalt ära tuunitud, karmi toonklaasi ja tennisepallidega upgade'itud vedrustusega tumesinine eksemplar vastu.
Sel ajal kui ma lube tegin (ca 5 aastat tagasi), sõitis üks roheline Corollaräbal veel Tallinnas õppesõiduautona ringiBig Grin Ja mu naabruses ehitas üks mees sellise Corolla kunagi üheksakümnendate keskel kabrioletiks, mitu aastat sõitis selle autoga ringi.
Ma olen isegi I põlvkonna Corollat näinud - oli punast värvi, nägi täitsa kobe välja ja seisis vähemalt aastatel 1996-97 Sõpruse pst 194 maja ees.

celica Kirjutas:Mõtled seal tornmaja juures ristmikul, mille ääres Hesburger ja Statoil?


Jep, oli jah seal tornmaja kandis.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne