Jawa 638-le ketaspidur ja valuveljed??
#1

Millise tsikkli omad sobivad?
Jawa omadest ärge rääkige,sest see tuleb liiga kallis!!
Olen seda uurinud, nii et tean!!!

Kas Iz Planeta 5 valuveljed ja ketaspidur istub alla?
Tuleb panna Planeta esihark koos kogu süsteemiga??

Või sobivad millegi muu omad kah??

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#2

izh pl 5 valuveljed....
Jah tuleb panna izh 5 esihark ....sest kuhu sa muidu kinnitad ketta piduri sadula Smile

Ja kui mu mälu ei peta siis nende amortide torude läbimõõt on 35mm seega jawa prillid ei sobi ning tuleb panna kas cz prillid või pl 5 omad ja kui see pulk mis läheb läbi raami ja hoiab prille koos ka ei sobi siis tuleb see uus treida Smile

Taga on asi lihtsam Wink seibidega ning velje väikse ymber ehitusega saab selle ka ilusti taha pandud =)
Vasta
#3

Tead ausalt...see jant ei tasu ennast ära.

Cool
Vasta
#4

Kärnataja Kirjutas:Tead ausalt...see jant ei tasu ennast ära.

Miks ei tasu???
Välimus muutub ilusamaks,
ja ka esipidur paremaks
Ongi tsikkel natuke teistsugusem kui tavalised jaffid!!!!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#5

On aga keegi sellise asjaga hakkama saand???
Võiks kogemusi jagada!!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#6

No krt ...mida sa põed =P
See ju jumala lihtne Smile Selleks ymber ehituseks kulub KÕIGE ROHKEM yks nädalavahetus Smile

tsiklivend Kirjutas:On aga keegi sellise asjaga hakkama saand???
Võiks kogemusi jagada!!
Vasta
#7

Ei põegi, vaid mõtlesin et äkki keegi on sellise asjaga hakkama saand!!!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#8

tekkis küsimus et kas keegi on hakkama saanud jawa 638 le ketaspiduri panekuga. Kui on siis palun anna teada sest ketaspiduri hankimine ei ole enam mure kuid kuhu suunata õli voolik pidurist ?
640 on õlitus teist sugune seal on koht kohe nagu õlipaak sisse ehitatud 638 aga mitte

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#9

Nagu aru saan on sul Jawa 640??Voolik suunata???Sa mõtled seda voolikut mis jookseb pidurisadulast supporti???

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#10

ma oman jah 640 kuid aasta 93 ning sain rsk küll sellise millel ei ole ketast. kuid ketta saamine ei ole mul mure 2000 eeguga saab selle seepärast küsingi et kuhu see minema peab. Uuematel jookseb ju piduri voolik ka üles vaata pilte 640 st seal kohe näha et midagi jookseb paremalt üles kui tross tuleb vasakult see on see voolik mida ma mõtlen pole täpsemalt uurinud sest 640 on eestis vaid 6 tk ja 2 neist ei ole ketast

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#11

See voolik jookseb lenksu küljes asuvasse supporti!!Sul ei ole seda???

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#12

support on teine ots küll kuid kust ta algab seda ma ei saa aru

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#13

Pidurisadulast e.sellest mis on ketaspiduri küljes ja surub klotsi vast ketast

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#14

ma loll kas selline asi on ka 638 l olemas aasta 90 või annab seda sinna kuidagi kompunnida

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#15

638-l ei ole ketaspidurit,639 hakkati tootma ketaspiduriga,kuid 638-le annab ilusti 639,640 ketaspidurisüsteemi panna,a see on kuradi kallis!!!
Ise ma tahan ka enda masinale ka ketaspiduri süsteemi ja valuvelgesid,praegu kisub asi iz planeta 5 ketaspiduri ja valuvelgede poole,sest jawa valuvelgesid ei ole kuskilt saada ja
ketaspiduri süsteem läheks umbes 4500.-

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#16

juhin su huvi sellele et jawa 640 valuvelgi pandi vaid 95 aastal alla praegu pannakse jälle kodarat asi selles et nad olid nii nõrgad et ei pidanud vastu õnnetusi olevat olnud liiga palju. samas ketaspiduri süsteem läheks umbes 4500.- kus sa nii odavalt kätte saad tallinna kloostrimetsa poest saab alates 6 tuh selle uuena. Jah tean ka seda et üks müüb 2000 eeguga jawa originaal ketaspiduri süsteemi lisaks saab ka velje osta- seetõttu oligi mul huvi et kui ma ta ära ostan kas saan ta ka alla sättida

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#17

Ikka saab alla sättida,lihtsalt velg peab teistsugune olema
Kuule tal aint üks komplekt müüa??
Ma oleks kah väga huviline!!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#18

kahjuks vaid üks sest loodan et räägin vennale ikka augu pähe et ta võtaks 640 laiali ja müüka ta juppidena maha tsiklil pole pabereid ning neid ei saa ka eestis teha

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#19

kuule sel juhul oleks ma kah huviline sellest tsikklist,tahaksin sealt õlitussüsteemi ja paaki ja plastikuid.sul need ju olemas!!!
a sinu 640-l on dokumendid??

panen siia ka pildid ketaspiduri süsteemist


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#20

minu oma -- st et ma andsin loa ta enda nimele võtta küll kuid masin on minu sugulase käes kes oli ostmise ajal sõjaväes mina panin omal ajal rahad välja seega ta on nii minu oma samas aga ei ole ka

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne