Vana Jawa gondel??
#1

Tere Jawahuvilised,

Kas keegi oskab kommenteerida asjandust selle Jawa küljes?

Ette tänades,

Puhh


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

isetehtud? pole enne kuskil mujal sellist asja näinud...!!??

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#3

Pole sellist näinud. Kuigi isetehtu jaoks on kvaliteet liiga hea. Mõne tehase toodang?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Ise pole küll näinud, kuid netis kolades on aja jooksul mõni silma hakanud. Peaks olema ikka mingi tehase toodang, paraku pole kuskil mingit infot nende kohta.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Pilt (pildid)
       
Vasta
#5

Aspelund Kirjutas:Pole sellist näinud. Kuigi isetehtu jaoks on kvaliteet liiga hea. Mõne tehase toodang?

Asp

Mõtlen ise sedasama, et põlveotsas tehes sellist kvaliteeti ei saavuta? Too on ikka tõsiselt hästi tehtud.
Vasta
#6

Aga niipalju kui mina sellest esimest pildist aru saan kaob koos selle voolundi paigaldamisega silindritel jahutus ära , see ju õhkjahutusega.

Parimat, Sander
Vasta
#7

sigalane Kirjutas:Aga niipalju kui mina sellest esimest pildist aru saan kaob koos selle voolundi paigaldamisega silindritel jahutus ära , see ju õhkjahutusega.

Ta on kindlasti eest lahti. Juhul kui veel on õhusuunajatega, siis just parandab veel jahutust!
Vasta
#8

keegi käis kunagi ringrajal vai.. Smile
Aga kas sellisest kollektorist on põmst kasu ka.. ma mõtlen, et kas suunavad siis rohkem õhku silindritele? Siis peab sellel plekijurakal ju ülalt alla mingi koonuse kujuline vorm olema..
Vasta
#9

Neid gondleid (ja muid plekke - vt strechi pilte) müüdi kunagi lisavarustusena, aga Eestisse minu teada ei jõudnud. Tuttav Tšehhist väidab, et müüdi ainult seal. Aga iseenesest on tehase toodang.
Vasta
#10

argo1974 Kirjutas:Neid gondleid (ja muid plekke - vt strechi pilte) müüdi kunagi lisavarustusena, aga Eestisse minu teada ei jõudnud. Tuttav Tšehhist väidab, et müüdi ainult seal. Aga iseenesest on tehase toodang.

See konkreetne pilt on tehtud ühest minu valduses olevast masinast. Seega mingeid kanaleidpidi jõudsid need \"jurakad \" Eestisse. Ja koonusekujuline on ta küll. Kas ka paremini jahutab, ei oska öelda. Küll on aga kavas see sõitvale rattale installeerida (lihtsalt huvipärast).
Vasta
#11

Hmm väga huvitav kuna jawa ju õhkjahutusega siis selline nn.gondel ei lase mootori ümber õhku, mina küll sellist asja külge ei paneks, muidu varsti mootor kottis.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#12

Puhh Kirjutas:See konkreetne pilt on tehtud ühest minu valduses olevast masinast. Seega mingeid kanaleidpidi jõudsid need \"jurakad \" Eestisse. Ja koonusekujuline on ta küll. Kas ka paremini jahutab, ei oska öelda. Küll on aga kavas see sõitvale rattale installeerida (lihtsalt huvipärast).
Kas sellest Sinu valduses olevast masinast oleks võimalik rohkem pilte näha?
Vasta
#13

stretch Kirjutas:
Puhh Kirjutas:See konkreetne pilt on tehtud ühest minu valduses olevast masinast. Seega mingeid kanaleidpidi jõudsid need \"jurakad \" Eestisse. Ja koonusekujuline on ta küll. Kas ka paremini jahutab, ei oska öelda. Küll on aga kavas see sõitvale rattale installeerida (lihtsalt huvipärast).
Kas sellest Sinu valduses olevast masinast oleks võimalik rohkem pilte näha?

Saab ikka. Ainult nendega pead esmaspäevani kannatama, kuna on mu tööarvutis.
Saada privasse oma koordinaadid (e-mail).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne