#1

Kas kellelgi on infot kui haruldane antud mark olla vöiks ja kust netiavarustest infi selle kohta saaks?
Vasta
#2

\"pisipunk\"kasuta foorumi OTSINGut kui see ei aita siis kasuta neti otsingut,või siis loe foorumi mosse ja uunikumi teemad läbi ja leiad ainult et otsitava nime/margi pead ikka õieti sisendama :M 408

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#3

408 ei ole haruldane nagu ma olen aru saand.
aga kui sul see on v6i kavas osta v6i tegema hakata siis palju edu.
ja infot masina kohta neti otsingust peaks tulema küll..
tarkvara saad mainaga tegeledes..
ja sooviatn ka mingi eesti keelse vene ajal valmistatud raamatu muretseda antud auto kohta... teinekord on vaja mingeid m66tmeid ujuki pind..mis iganes...
Vasta
#4

ints Kirjutas:\"pisipunk\"kasuta foorumi OTSINGut kui see ei aita siis kasuta neti otsingut,või siis loe foorumi mosse ja uunikumi teemad läbi ja leiad ainult et otsitava nime/margi pead ikka õieti sisendama :M 408

AGA möeldud ongi Moskvitð 408M-i. Tegu on 412 kere ja 408 mootoriga masinaga. Tehnopassis on kirjas 408M, nii ma siis selle kirja paningi siia. Netist ei leidnud midagi ja lootsin, et ehk on siin targemad inimesed.
Vasta
#5

Tegemist võib olla meditsiini variandiga.Välimus sama ,mis tawalisel Mossel ainult punase risti märk oli ustel. Mul AZLK 40 aastapäewa albumid on praegu sõber Valdo kasutada,sääl oli vist säänse auto joonis sees.
Vasta
#6

PETSS Kirjutas:Mul AZLK 40 aastapäewa albumid on praegu sõber Valdo kasutada,sääl oli vist säänse auto joonis sees.

Skaneerimine hetkel poolepeal mul (kiired tööd tulivad vahele). Järgmisel nädalal loodan kindlalt ära lõpetada, asjad siia üles panna ja albumid tagasi anda.

Loomulikult skaneerin ka AZLK (endise ZMA) mudelirea ka Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Leidsin ka ühest kohast Venemaa internetist (www.yandex.ru) Moskvitsh 408M, seal on kirjutatud ,et \"modernizirovannõi\" ja rohkem mitte silpigi.
Vasta
#8

Kas see 408-mootoriga ja 2140-kerega Mosse pole mitte Moskvitch-2138 ??!!(Ees ja taga trummelpidurid jms. põnevat.)

Parimat
Vasta
#9

M-tähega peaks nn meditsiinivariant olema jah, nagu PETSS juba mainis. Omaette küsimus on muidugi see, palju sellest algsest 408M-st seal järgi on, sest niipaljukest kui mina neist asjust aru olen saanud, siis erakätesse võisid sedasorti masinad alles peale mahakandmist sattuda...
Vasta
#10

Ega M-variandil palju erinevusi ei olnud tava-mossega võrreldes,olen kuulnud,et teistsugune (pestav) polster, siis mingi suurem esmaabipakk ning ka kerel vastav märgis/märgutuli. Kiirabiks see ei olnud mõeldud.
Vasta
#11

Välimus on sellel sama, mis 412, mingeid lisamärke ega sellist ei ole, aga samas polnud ka 21401-l, mida varem omasin ja mis oli 2140 meditsiiniline erim, mingeid eritunnuseid välimuses. Aga muidu on ka 408M-l käiguvalits roolisambal, kuid esiiste on kahes osas, mitte diivan ning taga oli polstril mingi kahtlane embleem ka, katsun nädalavahetusel pilte teha.
Vasta
#12

Õismäel on üks sõitew 408 ,walge,armatuur veel plekiga kaetud ,pikad tagatuled(kollane-punane) käigukang põrandal.Numbritähed AAL.
Vasta
#13

PETSS Kirjutas:Õismäel on üks sõitew 408 ,walge,armatuur veel plekiga kaetud ,pikad tagatuled(kollane-punane) käigukang põrandal.Numbritähed AAL.
Minu meelest on see beezi värvi ja taga oli all \"roomik\" rehvid, aga muidu nägi täitsa korralik välja.
Vasta
#14

tegin pilte ka paar tükki:
kommentaar IM002220-le: selline märk asus tagaukse ja tagaakna vahelisel polstril. Mina tähendust ei tea.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#15

veel pilte:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#16

pisipunk Kirjutas:tegin pilte ka paar tükki:
kommentaar IM002220-le: selline märk asus tagaukse ja tagaakna vahelisel polstril. Mina tähendust ei tea.
See on Tšehhi motikatehase CZ firmamärk. Ilmselt kunagine omanik (või tema poeg) ise šablooniga ja aerosoolvärviga teinud. Võib-olla poiss tegi sellise märgi oma võrrile ja pulli pärast ka isa auto polstrile. Auto võimaliku meditsiinilise minevikuga sel küll pistmist pole.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#17

Tegu on täiesti tavalise Iž varianti Moskvitch 408 aastat 70-72, millel on plekk armatuur mustaks värvitud ja ette pandud Moskva expordi 412 mosse esikannel ja tuled.
Vasta
#18

mossepower Kirjutas:Tegu on täiesti tavalise Iž varianti Moskvitch 408 aastat 70-72

Millest seda järeldad, et tegemist just Izhevski tehase toodanguga on?
Vasta
#19

pppp Kirjutas:
mossepower Kirjutas:Tegu on täiesti tavalise Iž varianti Moskvitch 408 aastat 70-72
Millest seda järeldad, et tegemist just Izhevski tehase toodanguga on?

Minu teada oli AZLK omadel kiri rooli keskel,IZidel aga tehase märk.
Vasta
#20

PETSS Kirjutas:Minu teada oli AZLK omadel kiri rooli keskel,IZidel aga tehase märk.
Selline roolikeskme kate oli ka AZLK omadel. Tõsi, see kaasnes hilisema, plastiga kaetud armartuurlauaga. Varasemal roolil oli mõlemil kiri, vastavalt AZLK või IŽ.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne