gaz 69A katuse lõiked
#1

Kavatsen ise õmmelda aga pole kusagilt mõõtu võtta. Kas kellelgi on pakkuda näiteks vana katuse räbalaid.
Uut presentkatust osta ei taha, mul on raamid niipalju muudetud et see ei sobi.

Asun Tallinnnas
Walter
Vasta
#2

Palju võiks üldse uus katus maksta? Endal küll GAZ 69 kuid probleem sama.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#3

Hetkel börsis müüakse 69 presenti http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/inde...ype=search

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#4

69a presenti tahaks isegi saada aga ega neid eriti liikvel ei ole küll. Walter kui sul on katuse raamid ikka tunduvalt ümber tehtud siis ei aita eriti teise masina pealt mõõtu ka võtta, parim oleks materjal võtta autole visata ja vaikselt mõõtu lõikama hakata kuigi õmblemisega tekib päris kindlalt raskusi kui ei ole piisavalt suure vahega masinat ja vajalikku oskust korraliku õmbluse tegemiseks. Endaomale sai iseehtud aga ikka päris rahul sellega ei ole aga asja ajab minu jaoks päris hästi ära. Kui ise teed siis soovitan ukse presentidega korralikult arvestada, muidu kukub välja nii, et asi ei istu päris hästi kokku.

   
Vasta
#5

On olemas nii väga heas korras katuseraam kui ka räbalad (katte alumine äär kohati rebenenud).

Annaks hea meelega raami tasuta ära kui keegi annab vastu (ei teagi õiget terminit) minu räbalatelt võetud lõiked ja soovitavalt ka kattematerjali (või vähemalt info - milline on originaalmaterjal ja kas seda ka kuskilt saab veel).

Asun ise Kehras. Raam ja räbalad saavad siia toimetatud novembri lõpuks kui keegi huvi tunneb ja kokkuleppele saame.

Parimat!
Esko
5659444

Gaz 69a
Vasta
#6

Katusekatte ja katuseraami olukorrast saate natuke aimu siit:

http://www.pilt.ee/view/19941/

Kuna endal uhiuus raam olemas konserveeritult siis ära anda on seesama mis pildil näha.

Esko

Gaz 69a
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne