Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?

Kas ZILi esiklaas ka läks?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Õnneks pole kõige suuremad kaotused, Molotovide ja Zilide klaase ei tohiks raske olla hankida.
Aga marodööridel lööks näpud sahtli vahele küll.
Vasta

ZiLil oli jah esiklaas.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta

Tegelikult, kui süüdlased välja ilmunud, siis võiks teha keelatute tahvli.
Aka, kes millegi sellisega on hakkama saanud, siis Suurelt nimi ja pilt sissekäigu juurde. KEELATUD SISENEDA! ning väike jutt juurde mis tegi, näevad kõik, milliseid jobusi meil on siin. Häbitahvel võiks olla selle nimi ehk...



Vasta

41Degree Kirjutas:See ööseks sulgemine on ka selline kahe otsaga asi... Minu meelest on Varjupaigas ainult pool võlu see vanatehnika, mis seal on... Ülejäänud pool on vastavalt see, et sinna võib sisse sadada millal iganes ning see, et kõikidesse sõidukitesse (või vähemalt suuremasse osasse) saab sisse ronida. Kuigi samas, vast ehk oleksime me kõik nõus ära kannatama mõningad kitsendused tehnika säilimise nimel, sest lõppeks, olles Tuvega paar korda rääkinud, julgeks ma loota, et (tsiteerides Valdot) "tõsiteaduslikele huvilistele" jääks Varjupaiga väravad ikkagi valla... Ühesõnaga, igapidi on halvasti...

Ja küll see elu oleks ikka ilus, kui poleks igasuguseid kasvuraskustega töllmokki, kellel on vaja plikade ees kõvasti asja pikendada...
Iga sõna on jumala õige, aga teostamine on väga keeruline.

Varjupaiga üks võlu on jah see, et kui seltskond juhub kasvõi juhuslikult ükskõik mis kellaajal sealt mööda minema, siis võib iga kell sealt läbi astuda. Kui nüüd panna paika mingid lahtiolekuajad, mille jooksul näiteks verejanulised rotveilerid lõa otsas on, siis kaob see variant ära. Samas nendel lahtiolekuaegadel peaks ka pidevalt keegi kohal olema ja jälgima külaliste tegemisi, et mõni idioot lõhkuma ei hakkaks. See kõik jällegi tekitaks sellise karmi muuseumi tunde, kus on iga nurga peal kirjad, et eksponaate ei tohi puutuda. Sellest oli juttu ka ümarlaual. Ja inimressursi pidev kohalviibimine nõuab üldiselt ka mingeid kulutusi, kui just meie siin ei mõtle välja võimalust kuidas JJ-s auvalvet teha. Mis muidugi puudutab klaaside lõhkumist, siis ega autode ja busside uste lukustamine siinkohal abiks ei ole, sest neid lõhutakse arvatavasti väljast poolt.
Vasta

Oi selline vär*jakari ajab ikka närvi väga keema, tean seda omast käest.
Teil võiks seal olla ka politsei selts.Cool

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta

Nädalavahetus varjupaigas: http://www.youtube.com/watch?v=JRNWSftvH7o
Tuve ehk oskab lähemalt rääkida.
Vasta

zazmees Kirjutas:Nädalavahetus varjupaigas: http://www.youtube.com/watch?v=JRNWSftvH7o
Tuve ehk oskab lähemalt rääkida.

Nii see oli - ATT käivitus peale 13-aastast seismist "poolest pöördest!" Sellele eelnes siiski paaritunnine eeltöö sellise spetsi, nagu Peeter Juurik`u poolt. Õlisurve näitas 10 pügalat. Ainult üks väikene apski oli asjal juures: ATT mootor ei tahtnud kuidagi seisma jääda ... Õnnestus see alles peale kaheksanda pihustitoru lahtikeeramist. Hilisemal uurimisel selgus, et kõrgsurvepumba regulaatori latt oli täispöörete asendis kinni kiilunud. Asjatundjad jätkavad tegutsemist.
Vasta

Kui valesse teemasse, siis võib omaette teema teha, kuid on üks mõte.

Tükk aega juba mõelnud (ja võibolla isegi välja öelnud siin), et Varjupaigas võiks olla raamatukogu buss. Kõiksugu teisi busse seal on, kuid seda vist mitte. Väga paljudel oleks vanu raamatuid tehnikast, mida sinna tuua. Hea meelega lehitseksin ka seal neid.
AGA, kas niiskus ja külm teevad vist liiga. See on põhiline miinus vist. Vähemalt minu silmis, sest teame küll, et siis tõmbuvad lehed lainesse.

Kuid mõte on ju iseenesest hea, ehk saaks kuidagi korraldada (väljaspool bussi; ei ma ei mõtle õuet vaid mingit kolmandat varianti), et paneks pead kokku ja mõtleks.
Kui väga deep teie jaoks, võib kustutada ka Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

Hea mõte , ma saaksin kohe enamuse Zaruljomidest tuua ja siis veel hunniku vene autoõpikuid.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

fic Kirjutas:Kui valesse teemasse, siis võib omaette teema teha, kuid on üks mõte.

Tükk aega juba mõelnud (ja võibolla isegi välja öelnud siin), et Varjupaigas võiks olla raamatukogu buss. Kõiksugu teisi busse seal on, kuid seda vist mitte. Väga paljudel oleks vanu raamatuid tehnikast, mida sinna tuua. Hea meelega lehitseksin ka seal neid.
AGA, kas niiskus ja külm teevad vist liiga. See on põhiline miinus vist. Vähemalt minu silmis, sest teame küll, et siis tõmbuvad lehed lainesse.

Kuid mõte on ju iseenesest hea, ehk saaks kuidagi korraldada (väljaspool bussi; ei ma ei mõtle õuet vaid mingit kolmandat varianti), et paneks pead kokku ja mõtleks.
Kui väga deep teie jaoks, võib kustutada ka Smile
Idee mulle meeldib.Omalt poolt pakkuda Tallinna Transpordi teadmikud.Iseaasi kas warjupaik säänsest asjast huwitatud on?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Uskuge või mitte, aga idee polegi päris uus! Oleme ise mitmel korral arutanud raamatukogu loomise võimalusest mingis bussis, aga tegudeni pole veel jõudnud. Ja mitte niivõrd raamatute säilivuse koha pealt, kui just Aja, Inimeste ja Raha (AIR) puuduse tõttu. Kui nüüd varjupaiga sõbrad appi tulevad seda ettepanekut realiseerima, siis meie poolt ainult heakskiit! Küllap leiame bussi, küllap leiame materjale, küllap paigutame sinna bussi ka omalt poolt raamatuid. Tulge, lööge kampa ja TEEME ÄRA 2008!
Vasta

Täna käis varjupaigas jälle kaasfoorumlane volvo. Ja nagu temale kohane, ei tulnud ta üldse tühjade kätega (loe: tühja pagasnikuga) Vaid tõi oma garaaþi ülejäägid varjupaiga lattu (meenutuseks, et endise kutsekooli laoruumid on nüüdseks meie valduses ja seal on ning sinna mahub veel hulgaliselt vanatehnika varuosi) Targu ei hakka ma üles loetlema detaile, mis riiulitel koha leidsid, aga suured tänusõnad Sulle, Rainer!
Vasta

Hea kui mõttega kaasa mindi. Hakkas idanema ja nüüd loodame, et muuseumipapa leiab bussi, ning Järva-Jaani sattununa võiks tegelema hakata seltskonnaga.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

See waid minupoolne nägemus.Ehk annaks raamatukoguks teha kitsarööpmelise tööstusraudtee sööklawagun.Muidugi peaks sinna siis vähemalt talweperioodiks mingi kütte sisse orgunnima.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

Sööklavagunisse pidi Silva raudteenäitus tulema, las ta tuleb. Paze ja muidki aia ääres, sinna saab küll teha, usun, et Tuvel poleks midagi selle vastu kui isendi välja valid ja ära teed.
Vasta

Kuna LAZ 42021 JJ 2 isendit võiks siis raamatukogubuss tulla ühesse neist.Minu nägemuse pealt tollesse KJ toodud isendise.Aga eks teadjamad otsusta.Hea oleks kui idee suwe lõpuks teostunud saaks.Kuna aga raamatud ei kannata ja muud paberkandjad ei kannata pikaldast niiskust.Ehk leiame ütenkoos ka lahenduse tollele probleemile.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta

VKG 42021 on Tuvel plaanis töökojaks kohendada, seega see infobussi variant ei tule kõne alla (ehk pigem mingi väiksem buss siis?).
Vasta

Äkki võtta üks TA-dest või PAZ-dest? On varjupaigas veel mõnda bussi,missuguseid identseid isendeid 2?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Raamatukogu idee on äärmiselt tänuväärne. Sellega seoses siiski paar mõttetera:

Esiteks ei kannata raamatud kaua niisket keskkonda. Kütmata autobussis ei pruugi kirjandus üle paari aasta konditsioonis püsida. Teiseks vajab raamatukogu turvalist keskkonda. Autobussist võib väärtuslik kirjandus kiiresti jalutama minna. Seega oleks vaja pigem kindlat kohta, milles niiskus liiga ei teeks ja kus oleks ka võimalik uksed kinni panna.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne