Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?

(03-08-2018, 23:24 PM)samodelkin Kirjutas:  
(03-08-2018, 15:29 PM)mossepower Kirjutas:  Sellised asjad tasuks lahti seletada kuna muidu võib senistele annetajatele, kes oma masina on vanaraua hinnaga ära andnud, halb mulje jääda kui selgub  et tegelikult ka emotsionaalse väärtuse eest lisaraha vajadusel makstakse.

...nii, nagu ei ole õigus ja õiglus kattuvad mõisted, nii ei ole ilmselt ka hind ja väärtus üheselt võetavad. Cool

Natuke rohkem tavafoorumlasest JJVV tegemistega kursis olijana saan öelda, et kõik hinnad kujunevad läbirääkimiste teel (algas antud sõidukil 5k EUR piirkonnast) ning 2500 sees pole ainult ost.

Ja muudest teemadest: laupäeval osales killavooril umbes 109 erinevat liikurit. Tänud kõigile osalejatele ja pealtvaatajatele!

2019 paraad on tõsiselt huvitav ja võimalusterohke. Toimumise kuupäev pole veel 100% selge, aga Tuve kuulutas teema välja: seoses JJTS 120. ja Eesti organiseeritud tuletõrje 100. aastapäevaga on plaanis rivvi saada 120 tuletõrje- ja pääste/nende valdkondadega seotud liikurit. Info tuleb mingis osas õige varsti kodulehele ja Facebooki üles. JJVV arsenalist loetlesin kokku juba ca 70 selle paraadi potentsiaaliga masinat (vastav nimekiri tuleb kindlasti üles). Sealhulgas ka masinad, mis vajavad nt siduri, elektrisüsteemi jms kõbimist enne liikuma panekut.
Vasta

Uudiseid on niipalju, et täna lisandus kogusse viis Päästeametis enam mitte kasutust leidnud sõidukit (kõik suured ja punavalget värvi). Lisainfot nt siit. Kihnust pärit Sisu oli huviorbiidis juba kümmekond aastat tagasi...
Vasta

(17-10-2018, 22:18 PM)mrali Kirjutas:  Uudiseid on niipalju, et täna lisandus kogusse viis Päästeametis enam mitte kasutust leidnud sõidukit (kõik suured ja punavalget värvi). Lisainfot nt siit. Kihnust pärit Sisu oli huviorbiidis juba kümmekond aastat tagasi...
Ka Delfis selles tore uudis koos põhjaliku galeriiga:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=84054444

Ja ka teine värske artikkel Varjupaiga teemal on täna ilmunud Järva Teatajas:
https://jarvateataja.postimees.ee/643352...nemat-sugu
Vasta

http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...&post=5882

Selleaastase suurürituse info on väljas, JJVV veebilehel veel mõned lisarubriigid samal teemal avatud. Lisainfot hakkab laekuma nii kodulehele, Facebooki kui ka siia kanalisse.
Vasta

Paljude toredate ettevõtmiste peasüüdlane on seekord jäänud videole. Vabandan kehva kvaliteedi ja käevärina eest juba ette ära.
Täpsemad kommentaarid asjaosalistelt endilt.

https://youtu.be/8nLekkkfGhs


https://youtu.be/uyWHw8Zg_iQ

....
Vasta

tere. kas sellel aastal ka killavoor või midagi muud.
Vasta

(15-07-2019, 12:34 PM)näkisepp Kirjutas:  tere. kas sellel aastal ka killavoor või midagi muud.

27.07 toimub Järva-Jaani tuletõrje 120 teemaline tehnikaparaad ja muudki.
Vasta

Selle laupäeva ürituse kohta teavet, sh seni teada olevad osalejad (aga juba nt Päästeametist tuleb veel!) - http://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P=...0&lang=est

Kohtumiseni laupäeval!
Vasta

Peavoolumeedial juba galerii üleval:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/e...d=86968363

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Uusim eksponaat on SEBE AS annetatud endine Tartu linnaliinibuss MAZ-206.

Vt näiteks https://uudised.tv3.ee/meelelahutus/uudi...P4T4KA3-3E
Vasta

Seoses novembrisse kavandatava muuseumikeskuse avamisega toimusid juba eelmisel nädalavahetusel ühed talgud ja järgmised talgud on kavas 12. ja 13. oktoobri´l. Põhitööd traditsioonilised - korrastamised, eksponaatide paigutused. Kel huvi ja võimalust, on oodatud, vajalik siiski etteteavitamine. Lisainfot saab ksf. muuseumipapalt, tel. 5149485, või tuve@jjaani.ee
Vasta

Eile õhtul näitas pildikastis uut muuseumikeskust. Näidati avamist. Kas kellelgi on pilte, mida jagada?
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne