Kolmerattalised...
#1

Proovisin otsingut kasutada aga ei õnnestunud, sest andis mingeid veateateid. Igaljuhul võiks natukene justustada väikestest kolmerattalistest. Äkki võtaks kuskilt alguse ja küsiks nende mudeleid ja tootjaid, et natukene neid uurida.... Rolleyes

[Pilt: 3wheelBMW.jpg]
Vasta
#2

Pildil on BMW Isetta. Otsingus võiks kasutada sõnu threewheeler, microcars, dreirad, kleinstwagen, Isetta. Võib kasutada näit. Google pildiotsingut ja vaadata siis, mis leheküljel huvipakkuv pilt on.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#3

Ghmmm... niikaua kui mina mäletan pole bmw isetta olnud kunagi 3wheeler tal on kõik neli ratast täiesti olemas, ainult tagumised 2 on väga väikse vahega.

Et asi väga niisama näägutamine ei oleks, siis on mul ka kõsimus, kui keegi kunagi mäletab 90ndate lõpus ETV\'s jooksnud serjaali Mr Beanist, kes sõitis väga armsa Miniga. Selles serjaalis esines suht tihti üks sinist värvi mikroauto, millel oli ees 1 ratast ja taga kaks, kas kellelgi on konkreetse mudeli või valmistaja kohta mingit infot ?
Vasta
#4

Olen kuulnud ka seda, et mercedes on välja lasknud suhteliselt uue kolmerattalise. (ees kaks ja taga üks ratas) Kahjuks ei õnnestu pilti leida. Aga nende otsisõnade järgi vaatan, et kas leian midagi huvitavat.
Vasta
#5

pvr Kirjutas:Ghmmm... niikaua kui mina mäletan pole bmw isetta olnud kunagi 3wheeler tal on kõik neli ratast täiesti olemas, ainult tagumised 2 on väga väikse vahega.

Et asi väga niisama näägutamine ei oleks, siis on mul ka kõsimus, kui keegi kunagi mäletab 90ndate lõpus ETV\'s jooksnud serjaali Mr Beanist, kes sõitis väga armsa Miniga. Selles serjaalis esines suht tihti üks sinist värvi mikroauto, millel oli ees 1 ratast ja taga kaks, kas kellelgi on konkreetse mudeli või valmistaja kohta mingit infot ?

Reliant Robin?
http://pages.zoom.co.uk/elvis/robin.html
Vasta
#6

pvr Kirjutas:Ghmmm... niikaua kui mina mäletan pole bmw isetta olnud kunagi 3wheeler tal on kõik neli ratast täiesti olemas, ainult tagumised 2 on väga väikse vahega.
Oli ka kolmerattalisi Isettasid, neid valmistati ja müüdi Inglismaal.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

Erik Kirjutas:Olen kuulnud ka seda, et mercedes on välja lasknud suhteliselt uue kolmerattalise. (ees kaks ja taga üks ratas) Kahjuks ei õnnestu pilti leida. Aga nende otsisõnade järgi vaatan, et kas leian midagi huvitavat.
See oli Mercedese katsemudel F300 Life Jet, vt. siit.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#8

Kolmerattalistest autodest midagi ei tea aga siiski ei saa mainimata jätta tagaplaanil pastvat Cadillac convertable 1959( või siis üks aasta uuem mudel). Kus muuseumis need mõlemad pildil olevad autod asuvad?
Vasta
#9

Martti Kirjutas:Kus muuseumis need mõlemad pildil olevad autod asuvad?

Kui sa mõtled minupandud pilti, siis tõesti ei tea... Leidsin juhuslikult google.com pildiotsingust.
Vasta
#10

Siin on minu küsimused kolmerattaliste kohta,et kas keegi teab millega on piltidel tegu?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Just a man!
Vasta
#11

Brütsch Mopetta aastaist 1956-1958.Mootor 50 cm\' ILO mopeedimootor;2,3 hj.Kolm käiku,toodetud 14 tükki,tühimass 78 kg,kiirus 45 km/h.

Vt ka http://www.mopetta.ch.vu/
Vasta
#12

Sellist Brütsch Mopetta-t annaks ligikaudselt järgi teha mõnest mootorratta külgkorvist. Kuvitav kas keegi siin eestis pole pusinud teha mõnda väikest kolmerattalist? Smile
Vasta
#13

Eks neid kolmerattalisi Vene ajal ise ka midagi aretati...kuid möödunud aegu need aparaadid üle elanud teadaolevalt pole.
Mingi pilt on näiteks: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...7#pid13757
Vasta
#14

Sulky Matic on ka üks kolmerattaliste tootja
Vasta
#15

Minul on selline küsimus, et kas kolmerattalisega sõitmiseks (mis on 50cc) on vaja autojuhilube? Smile
Vasta
#16

Erik Kirjutas:Minul on selline küsimus, et kas kolmerattalisega sõitmiseks (mis on 50cc) on vaja autojuhilube? Smile

Riigi Teataja \"Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded\" põhjal:

M kategooria sõiduk on vähemalt neljarattaline mootorsõiduk, mida kasutatakse reisijate veoks (sõiduauto ja buss);
L kategooria sõiduk on mootorsõiduk, millel on vähem kui neli ratast (mopeedid ja mootorrattad);


Järelikult vist on kolmerattalise juhtimiseks vaja mootorratta juhilube (kui üle 50cc).
Vasta
#17

pvr Kirjutas:Ghmmm... niikaua kui mina mäletan pole bmw isetta olnud kunagi 3wheeler tal on kõik neli ratast täiesti olemas, ainult tagumised 2 on väga väikse vahega.

See sama BMW mille pildi ma siia riputasin on tõesti nelja rattaga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne