võõra arvuti taga logime end välja
#1

...kõigis kohtades, kus me oleme mingit username ja koodi kasutanud!
...sest isegi, kui OS-l on logoff tehtud, võib näiteks IE säilitada cookied, mis teie konto(d) võõrastele näppudele avavadSad

teine turvalisusega seotud asi:
mõnes kohas pannakse ka parool puhtas ASCIIs kõvakettale kirja. Kuulu järgi pidi \"see teine koht\" koodi ka üle kohaliku võrgu puhta inimkeeli \"karjuma\".

teet,
kardab isegi harjavarsiWink
Vasta
#2

Avaliku internetipunkti klienditeenindajana on tulnud päris palju klientide sõimamist kuulata, kui nad ennast kuskilt välja logimata on jätnud ja järgmine kunde nende nimel roppusi levitab. Olen küll siis püüdnud neile vihjata, et ise oled ..., aga sõimata saan ikka mina.
Inimesed, olge valvsad!
Vasta
#3

Potsataja103 Kirjutas:Avaliku internetipunkti klienditeenindajana on tulnud päris palju klientide sõimamist kuulata, kui nad ennast kuskilt välja logimata on jätnud ja järgmine kunde nende nimel roppusi levitab. Olen küll siis püüdnud neile vihjata, et ise oled ..., aga sõimata saan ikka mina.
Inimesed, olge valvsad!

Peaks kuskilt Vaata Maailma vms projektilt raha küsima, et hakata tegema tasuta masskoolitusi lõpptarbija arvutiturbe osas (paroolid, viirused jms). Umbes see, mida ma Äripäevas neljaosalises seerias kuukene tagasi lahti rääkisin Smile Kahjuks on tüüpiline algkoolitus senini word-excel-veeb, kuigi turg nõuab muud...

Firmadele, kes selle ees ka maksma on nõus, olen vahel seda teinud. Kui massiline hord lõppkasutajaid ei ole ise selle eest nõus raha välja käima.

Sorry, et veidi offtopic, aga ma olen viimased 14 aastat leiba teeninud infoturbe alal.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Tegelikult oleks vaja kasvõi mingit esmast infovajadust enam-vähem ammendavat saidikest, millele on alati hea viidata/millega on alati hea hirmutada. Enamik probleeme on vähegi kogenumale juba sajandat korda päevakorral.

Raha selle eest muidugi ei saa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne