Lihtsalt üks K750 veel
#1

http://www.album.ee/?o=300010682

Eelmisel suvel hangitud pill (2 esimest pilti, muidugimõista). Tahaks ainult Dnepri raamile ümber tõsta (saab pisut pikkust juurde ja samas originaal-seisukohalt talle väga liiga kah ei teeks) ning porikad madalamale. ...ja ongi ilus ja mehise häälega ja peaaegu originaal-raud olemas. Smile
Vasta
#2

Ilus masin.

Asp.

Tsitaat:Originally posted by Tom
http://www.album.ee/?o=300010682
Vasta
#3

Väga kõva pill. Kas oled ise välimuse kallal vaeva näinud? Kui jah, siis räägi värvimisest pikemalt. Meeldib sul üksi sõita, siis võta tagumine sadul ära...stiili kohe rohkem (minu arust). Ahsoo kas oled ka käigu vahetusega midagi teinud? Küsin sellepärast et endal analoogne pill maal nokitsemisel ja käigud kudagi lühikesed ja jäigad.
Vasta
#4

Hmmm... tõele au andes pole ma temaga ise suurt midagi teinud, panin ainult sõbra abiga (ise, näed kätest väheke koba) kiirema reduktori alla ning ostsin Paide-meeste käest uued orig. sumpad (enne olid all seest tühjad torud, mis minu jaoks natuke LIIGA kõva häält tegid). Nüüd on väga hea hääl sellest hoolimata säilinud ( hääle koha pealt on ikka K kõva tegija!) Pikema (Dnepri) raami peale on plaan ta ümber tõsta ja ilus oleks, kui porikad hoiaks rattale ligemale - sõber tegi lihtsalt amordid ~5 cm lühemaks... (vaata lingis pilti nr3 - BMW r71 1938 - KAUNITAR!!!)
Vasta
#5

M72 oleks R71 imiteerimisel parem materjal, pea üks ühele sama, suurtest osadest erineb vaid bensiinipaak märgatavalt.
Porilaudade asjus tasuks just M-72 poole vaadata või siis proovida IZ-49 omi. Need ka sellised madalad ja laiad. Amortide lühendamine ei pruugi sõidumugavusele positiivselt mõjuda.

Asp


Tsitaat:Originally posted by Tom
Pikema (Dnepri) raami peale on plaan ta ümber tõsta ja ilus oleks, kui porikad hoiaks rattale ligemale - sõber tegi lihtsalt amordid ~5 cm lühemaks... (vaata lingis pilti nr3 - BMW r71 1938 - KAUNITAR!!!)
Vasta
#6

porilaud maddalamale-ise lihtsalt keevitasin porilaua kinnitused enda uralil sellisele kõrgusele nagu vaja. Nüüd liigub porialud koos rattaga, nagu jawadel ja izidel. Milleks minna amortide kallale :o
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne