In Memorian: Toivo Vides
#1

Ametlikult kinnitamata andmetel hukkus eelmisel nädalal liiklusõnnetuses endine ringrajasõitja (külgvankripaar Vides-Prosso) ja Veerenni motopoe omanik Toivo Vides.

Minu jaoks seostub ta siiani 1980-ndate aastate teises pooles Ramsi lumerajal nähtuga, kui tema juhitud ZAZ-968M tegi omas klassis puhta töö, võites isegi tolle aja autonduse tippu, Vaz-2108t.

Asp


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Ka mina kuulsin seda juttu. Õnnetus juhtusTallinn-Viljandi maanteel Tõdva poe juures möödunud kolmapäeval või neljapäeval.
Kaastunne omastele ja tervele motoperele.
Vasta
#3

Aspelund Kirjutas:Ametlikult kinnitamata andmetel hukkus eelmisel nädalal liiklusõnnetuses endine ringrajasõitja (külgvankripaar Vides-Prosso) ja Veerenni motopoe omanik Toivo Vides.

Minu jaoks seostub ta siiani 1980-ndate aastate teises pooles Ramsi lumerajal nähtuga, kui tema juhitud ZAZ-968M tegi omas klassis puhta töö, võites isegi tolle aja autonduse tippu, Vaz-2108t.

Asp

Videse ärasaatmine toimub 1.dets. kl: 14:00 Metsakalmistu kabelis, matmine Pärnamäe kalmistul.

Andmed pärinevad SL Õhtulehest.
Vasta
#4

Ei ole võimalik.... Sad
Vasta
#5

Jah, ülikurb. Olen pisut pahane, et minu eelmine uue teemana tehtud samal teemal postitus lihtsalt moderaatori poolt ära kustutati (sorry, et ma kõiki kohti tol hektel ei vaadanud), oleks võinud siis siia teemasse tõsta.
Samas leidus seal poes ka üliodavaid asju, näiteks ostsin oma Jawale sealt tutika jalaraua (küll ilma kummita, ainult malmosa), mis maksis 18 krooni! Kloostrimetsast juurde ostetud paljas kumm maksis tervelt 45 krooni. Siis veel teine näide: Jawal on väntvõlli otsas olev hammasratas (kust kett jookseb sidurikorvile) kinni ainult pingistuga (st et seal ei ole ühtegi kiilu ega nuutliidet), hammaka kätte saamiseks on vaja spetsiaalset tõmmitsat. Noh, mõned mehed võivad muidugi haamriga hammaka otsast ära taguda, mina nii ei tee. Samas üks vend lubas selle hammaka vale tõmmitsaga (mis ei oleks rakendunud selleks spetsiaalselt mõeldud ranti) ära tõmmata vist oli125 krooni eest.Igatahes helistasin Toivole ja temal oli õige tõmmits olemas, viskasin mootori auto pagasiruumi ning sõitsin kohale. Hammaka ära tõmbamine läks maksma 25 krooni! Ning mees valdas teemat perfektselt (vähemalt Jawasid ja Minskeid, rohkem ei oska kommenteerida, kuna teiste masinate juppe ma sealt ei küsinud)!

iz350 Kirjutas:Oh jeesas!!!
Hoolimata oma ülisoolastest hindadest sai Veerennist alati midagi head.Oli plaan just see nädal plaan külastada ja oma krossimopile mõned jupid osta.Loodame,et keegi üritust jätkab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne