Teema on suletud

väike arutelu automoto.ee kohta A24\'s
#1

tundub olema selle tegelase algatatud teema,kes siin tahtis K-58\'st krossikat väänata.Mis teha kui foorum pole meelejärgi...
http://auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=37078
#2

Sihuke kahtlane tunne, et foorumi mainet hakatakse vägisi alla vedama. Aga eks igaüks räägib oma rikutuse tasemel.
Terv.Jaanus
#3

Jaanus Kirjutas:Sihuke kahtlane tunne, et foorumi mainet hakatakse vägisi alla vedama. Aga eks igaüks räägib oma rikutuse tasemel.
Terv.Jaanus
Minu silmis tõstis see hoopis automoto mainet. Näitas, et siin kehtivad reeglid ja liikmed austavad neid. Proovisin ise, sinna võib kirjutada kõike.

Tom.
#4

Kas peab põdema mida sääl kirjutatakse ja arvatakse?See on nende probleem.Meie ajame oma asju edasi ja endale omaselt tasakaalukalt ja vääriliselt.
#5

Ma vaatan ,et mul on omad fännid seal Smile
Miks nende sõnavara piirdub ainult sõnaga \'\'pede\'\' ?
Naljakad kujud ...muule nad nagu ei mõtle :S
#6

Noo auto24.ee forum on ikke päris mõtetu koht eriti on mõtetu see et saab rääkida niiöelda anonüümselt keegi jobu kasutab mu nime seal forumites ja võtab seal sõna ja teeb postitusi sellisesstiilis nagu a\'la kas almamossel on esivedu . . .

tamar99 (registreerimata) 20:26 eile
Re: Automoto foorum

õige peded erit korgits ja see newjahu, kaks pede


SEDA POSTI POLE MINA KIRJUTANUD!
#7

Parem las need tuunijad räägivadki oma pedejutud või mida iganes seal auto24 foorumis selgeks, ehk on siis siin sellevõrra vähem läbu.
#8

njh,mul täitsa pohh mida nad räägivad.Sest me ise teame et see koht on(Y).Auto 24 foorum on ikka päris lahjakoht,peab ka oma sõna ütlema sinna.
#9

Loed ja vägisi kisub Big Grin see tekst mida seal kirjutatakse.
Korgitsal paistavad seal erilised fännid olemaBig Grin

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
#10

Vaatasin ka,ja mingil moel oli Mrt36 sinna kirjutanud, et korgits on p***,aga see on VALE VÄIDE,MINA SEDA EI KIRJUTANUD!!!


Märt
#11

Kunagi oli yhe teise foorumi teema seal auto24\'s . Kus unustati see foorumi arutelu ära ning hakkati mind kiruma =P
Jubedaid asju lubati teha ...küll põlema panna ...peksa anda ...jne Big Grin

Südame teeb soojaks kui sul on täitsa omad fännid =)

tsiklivend Kirjutas:Korgitsal paistavad seal erilised fännid olemaBig Grin
#12

Minumeelest kui ühed inimesed on seksuaalses vähemuses ja sellest tekib neil depressioon ei pea nad tulema teisi sellepärast sõimama ja proovida neid endaametinimetuse järgi enda sex. orjentatsiooni poole tõmmata. Minumeelest pole see teema seal enam ültse mingi foorumiga seotud ,vad kajastab homoseksuaalide protestihimu.

MArek
#13

Ma ütleks, et sellise tasemega \"arutelu\" ei vääri siin foorumis käsitlemist. Katsuks äkki igasugused alternatiivse seksuaalse orientatsiooniga inimesi ja nende himusid puudutavad arutlused ka kuskil mujal maha pidada. Vastavaid foorumeid on Eestis kindlasti jalaga segada.

Teema suletud.
#14

Öeldakse, et see on vilets mees, kel pole vaenlasi. Usun, et kogukondade/foorumite jms kohta kehtib sama tõetera.

Koerad hauguvad, karavan läheb edasi.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne