Kit Car
#1

mida te isiklikult arvate KIT CARidest.




Jummalasta lahe oleks kui võtad oma vana Sierra ja tellid cobra KITi...suu jääks kohe lahti:o
Vasta
#2

Välimus võib lahe olla, aga Sierra mootorist V8 mörinat välja ei võlu. Kit-id on head, aga vähemalt tehnikas võiks püüda originaalile sarnaneda või siis parem olla.

Asp


Tsitaat:Originally posted by expanium
Jummalasta lahe oleks kui võtad oma vana Sierra ja tellid cobra KITi...suu jääks kohe lahti:o
Vasta
#3

Korralik KIT läheb sul 100 sierrat maksma...
Aga mõte pole paha..
Paar nädalat tagasi nägin ühte eestis valminud Cobra KIT car-i. Mustangi tehnikal... ila hakkas tilkuma...
Vasta
#4

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=92
Vasta
#5

ega teil kaua oodata tule! eestis tuleb turule kohe 2 tootjat, kes cobra kitte hakkavad pakkuma... nii et koguge juba raha!!!!!


tellimusi võtab üks firma vastu aadressilt: sven@automoto.ee

ja konkurentidele ma reklaami ei tee! nii et kirjutage aga ülemisel aadressil!

CoolCoolCool
Vasta
#6

Ei tea kelle see kollane Cobra siis tehtud on?
Vasta
#7

no ma arvan, et las omanik räägib sellest ise kui ta tahab!
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hundu
Ei tea kelle see kollane Cobra siis tehtud on?

See kollane isend kuulub minule, kui neid just mitu ei ole..:smug
Vasta
#9

See sinu kollane on ikke iludus küll! Räägid äkki saamisloost lähemalt: millest, kui kaua ja kui kallis??:oSmile
P.S. said siis hääled külge?
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hundu
See sinu kollane on ikke iludus küll! Räägid äkki saamisloost lähemalt: millest, kui kaua ja kui kallis??:oSmile
P.S. said siis hääled külge?

tegemist palju laidetud ja kiidetud
Pilgrimi kitiga, raam ja kere + palju muid vidinaid sai neilt otse UK\'st tellitud. Mootor Mustangi 5.0 HO EFI, kast T5, esisild on 100% Pilgrimi enda üllitis, tagasillas kasutatud Scorpio õõtshoobasid, pooltelgi ja diffi, vedrustus 4 x Spax reguleeritavad coil-overid.
Tellitud sai raam-kere veebruaris, kätte sain aprilli alguses, sellest saadik siis suur osa vabast ajast sinna läinud.
Mootor hetkel laiali, oma lollusest, :??? aga jupid olemas ja järgmisel nädalal saab kokku tagasi, usun et ka hääled külge.

Kus sa seda aparaati kohtasid, Autosummutites?
Vasta
#11

JEP!Smile
Sain ma õieti aru: kompl. maksis 3000£
Vasta
#12

Hind on selline jah nagu netis. sisaldab ka kohalikku UK käibekat 17.5%.
Vasta
#13

Polegi nii hull kui arvasin...
Mulle pakutakse präegu üht vana põrnikat 4000 EUR-i... pidi väga hea tiil olema. Eks veenduge ise: http://www.bbt4vw.com/Car%20sales/Autove...beetle.htm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne