Kas tasub sellist CO2 keevitust osta?
#41

Kohvrid on välimuselt suht sarnased veneomadele, aga veomehanism on soonega vedava rattaga, erinevalt veneomadest kust vedaval rattal olid hambad. Hammastega veoratta puhul tulid traadile sihuksed pisikesed täkked sisse, nii et traat mõjus nigu viil, kõrisid düüse pidi tihti vahetama. Hinnakohta ei oska midagist ütelda aga vaata www.tallmac.ee seal suhtkoht paljude telwini toodete hinnakiri üleval.
Vasta
#42

Siit teemast kõlas läbi, et 1-faasiline aparaat jama on... Aga... Mina olen "kapitalist", üksinda alajaama peal. Rekordpingeks mõõdetud 245V (kahe faasi vahel 415). Kas tõesti ei suuda minu alajaam 1f aparaati piisavalt "rahuldada"?
Vasta
#43

olen neid 1-faasilisi aparaate proovida saanud ja ütleks,et 3-faasilise vastu ei saa kohe kudagi ei kvaliteedi ega võimsuse poolest.veneaegsetest kiidan Purtses valmistatud Modul aparaati ja lääne pillidest Lincolni.
Vasta
#44

Oltsberg Kirjutas:Siit teemast kõlas läbi, et 1-faasiline aparaat jama on... Aga... Mina olen "kapitalist", üksinda alajaama peal. Rekordpingeks mõõdetud 245V (kahe faasi vahel 415). Kas tõesti ei suuda minu alajaam 1f aparaati piisavalt "rahuldada"?
OT: kui sa saad alajaamast sellise pinge kätte siis oled õnnelik inimene,enamuses on klientideni jõudev pinge allapoole igasugust arvestust.oma töö tõttu puutun selliste probleemidega tihti kokku.
Vasta
#45

mesamees Kirjutas:
Oltsberg Kirjutas:Siit teemast kõlas läbi, et 1-faasiline aparaat jama on... Aga... Mina olen "kapitalist", üksinda alajaama peal. Rekordpingeks mõõdetud 245V (kahe faasi vahel 415). Kas tõesti ei suuda minu alajaam 1f aparaati piisavalt "rahuldada"?
OT: kui sa saad alajaamast sellise pinge kätte siis oled õnnelik inimene,enamuses on klientideni jõudev pinge allapoole igasugust arvestust.oma töö tõttu puutun selliste probleemidega tihti kokku.

Terekest! Pole see 1-f aparaat paha midagi. Kui vähegi keevitada oskad
teed omale asjad ära küll. Algajal on põhiprobleem alguses elektroodi "kleepumine" metalli külge. Ise oman UTILITY tüüpi aparaati (220v 160A)
Ostan sügisel traatkeevituse ka. TELWIN ka 220V 0,8-1mm traat, 4100 kr
Plekitöödeks sobib hästi öeldi. Pole küll pingega kimpus olnud. Garaaz Astangul.
Minu arvates ei tasu keevitusaparaate hakata ringi tegema. Mitmed spetsialistid rääkisid ka nii kellega konsulteerisin.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne