#41

lõhnab nii, et eri maadest külastamised on "kahtlased". Ma tellisin just täna pärast 5+ aastat (mu aadress oli seal 5+a vana - selle järgi tean, et pole 5+a tellinud) ebayst ühe asja ja mult ei küsitud midagi. Isegi Paypal rekvisiite mitte Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#42

(09-03-2019, 20:00 PM)13piisab Kirjutas:  lõhnab nii, et eri maadest külastamised on "kahtlased". Ma tellisin just täna pärast 5+ aastat (mu aadress oli seal 5+a vana - selle järgi tean, et pole 5+a tellinud) ebayst ühe asja ja mult ei küsitud midagi. Isegi Paypal rekvisiite mitte Smile

Ebays on praegu (umbes aasta-kaks) vaikimisi Paypali konto automaatselt ebay kasutajakontoga seotud. Ohtlik minu meelest. Kui Sa pole ammu kasutanud, võib-olla on seaded nii. Siis võib tunduda et Paypali rekvisiite ei küsita sest ta logib kohe Paypali sisse kui makseviisiks valid.
Vasta
#43

(09-03-2019, 09:54 AM)Janka Kirjutas:  Kas teil ,kes te paypal'i kasutate, on ka selline uuenduse teavitus kontole tekkinud?
Et lahti seletatult tähendaks nüüd uus kord seda, et enne pildi ja dokumendi koopia sunniviisilist üleslaadimist ei saa justkui ühtegi ostutehingut enam teha.
Aasta-paar tagasi oli küll midagi sellist. Verifitseerisin ära ja siiani pole rohkem peedistatud. Tellinud ja sisse logistanud olen ainult kodukohast, kuigi erinevatest arvutitest. Võib olla selle pärast olingi kahtlane?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne