Kasutajanime juures tema asukoht.
#1

Oleks ju tore kui kasutaja profiilis oleks kohe näha tema asukoht.

Näiteks nagu siin teemas.
Ja kuna seda ei ole oleks tore kui kasutaja selliste teemade korral mainib oma asukoha.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#2

No aga milles probleem - vajutad martti postituse all nuppu PROFIIL ja muu info hulgas on näha: Asukoht - Tallinn.
Vasta
#3

A seda nõnda-nii-nimetati kasutajate vaheliseks ebavõrdsuseks, vähemasti see likvideeriti samal ajal kui need \"ebavõrdsused\".(nt postituste arv, staatus, tähekeste number)
Vasta
#4

mossepower Kirjutas:A seda nõnda-nii-nimetati kasutajate vaheliseks ebavõrdsuseks,

Juba votabmaad ka automotos see ajuvaba inimeste standartiseerimine \"poliitilise korrektsuse\" all.
Mina pooldan anti standartiseerimist, kuna siis on rohkem infot ja huvitavam elada kui yhtse halli massina!
See on minu isiklik arvamus ja ma seisan selle taga, isegi kui kellelegi see ei meeldi!!

Iseasi kui detailne see inff kasutaja nime all on, mingi maakond voi linn on ju piisav.

Just a man!
Vasta
#5

Üldiselt on kõigil võimalus silma paista ja \"antistandardiseeruda\" tehes äärmiselt sisukaid ja huvitavast-kasulikust infost pakatavaid postitusi.

Nende tähekeste-kellukeste-vilekeste koorem venitas tihtipeale nimelahtri postituse lahtrist pikemaks, ehk siis andmed kasutaja kohta muutusid domineerivaks postituse sisu üle. Täiskomplekt andmeid on, nagu Hõljuk mainis, endiselt saadaval iga kasutaja profiilis, mis avaneb näiteks nimele klõpsates.
Vasta
#6

Postituste arv ja kasutaja asukoht võiksid minu arvates küll kohe nähtaval olla,selge on see,et elulugu ja sinu tehnika vms kuuluvad täpsema profiili alla.
Vasta
#7

Adminnid ja muud \"manipuleerijad\"peaks ka eraldatud olema,et uued tuljad kohe arusaaksid keda aupaklikult kohelda ja vajadusel tylitada.Smile

Just a man!
Vasta
#8

IMHO aupaklikult ei pea kedagi kohtlema, viisakalt tuleb kõikidesse foorumi külastajatesse suhtuda. Need, kelle poole pöörduda, kui peaks muresid olema, on kirjas esilehel all paremal asuva lingi Foorumi team all.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne