ford tauruse automaatkast
#1

küssa siis selline, et kust on võimalik ford taurusele käigukasti hankida.
Auto ise 3liitrine ja automaat kasti oleks vaja...
ja veel mis hinnajärku need jääda võivad?
kasutatud mõtlen ikka.

ette tänades
Vasta
#2

http://www.tqhq.ee/forum
Otsingusse \"Taurus\", natu lugemist ja...
...ja selgub kibe tõde.
Vasta
#3

küsimus veel et mis käima sobib veel taurusele
aasta ´89 lõpp
kast kindlasti autom.
Vasta
#4

Oled sattunud Tauruse omanike nukrale teele. Olen ise näinud mis vaeva tauruse omanikud näevad nende kastidega. Kallid remondiarved on tavalised ja huvitav küll mõelda-TÜÜPVIGA.

Minu sõber, mitmete tauruste kunagine omanik, on ostnud tühjaks kõik eesti lammutused (3 aasta taguse seisuga), ostnud ka ühe laksu pannud masina, et seal kast kätte saada... oehh

Kui vajad infot mis teed pidi asja edasi ajada siis võta ühendust. Annan numbri kes sellise asjaga kunagi tihedalt kokku puutus ja kelle kurba nägu ma pidevalt nägin. Tema teab kuidas asja edasi ajada.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#5

omal vedeleb granada automaatkäigukast. ma ei tea kas sobib, aga annaks peaaegu ilma eest.
Vasta
#6

Granada käigukast on tükkis teine asi. Tauruse 3.0 l mootor ristiasetsev, Granadal aga pikimootor.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#7

jälle targem. aga see granada kast on risti jalus ja emexi ei raatsi ka viia sellepärast pakkusin.
Vasta
#8

mondeo automaatkast on (peaks olema) väga sarnane. nad ju mingis mõttes sõsarmudelid. uue kasti hind mondeole on 75 000 eek Smile vanu ei remondita. meil mondeol ka oleks uut vaja, vana kast kuidagi imelik teinekord ... Sad kas see ka tüüpviga siis? ja kas see laieneb ka uute fordide automaatkastidele? võibolla on paralleeli tõmbamine alusetu tauruse ja mondeo automaatide vahele, kuid meie 220 000 km sõitnud automaatkast hakkab otsa saama.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#9

OT:
Kas töesti vanu mondeo automaatkaste ei remondita?Meil on 180000km söitnud automaatkastiga mondeo,kastil kadusid 4 ja 2 käik ära,läksime parandusse tehti korda (umbes 8.000kr läks maksma)

Vabandust,et OT!
Edu leidmisel!


Märt
Vasta
#10

usku Kirjutas:mondeo automaatkast on (peaks olema) väga sarnane.

Kardan, et Fordi AXOD ja Fordi CD4E/Mazda LA4A-EL kastil (mis Mondeo all peaks vast pestisema) suurt midagi ühist pole (peale selle, et mõlemad just erilise vastupidavusega silma ei paista Big Grin).

p,
VW 010 (mis on muidu igatepidi saast kui vastupidavus lahja mootori otsas välja arvata; kui see laiali lendab, siis tuleb manuaal asemele või läheb kogu auto juppideks)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne