gaz 51 pakuti
#1

pakuti mul kas oleks mõtekas 2000- seismajäänud peaks käima .arvatavalt vanad dokid ,puukast rohkem ei tea
Vasta
#2

Proovi 1500-1200 peale kaubelda. Muidu on metalli hinnale lähedane hind nii et.., mina soovitan ära võtta, kui Sul on millega isendit enda juurde vedada.

Ehk siis - puksiirauto peale on 51 panna kahtlane, köie otsas järele vedades jälle võib saada kopsaka trahvi. Mina enda isendi küll väikeseid teid pidi lühikest maad just paela otsas tõin.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Muide..kui on vineerustega või või suisa vineerkabiiniga isend, siis tuleb ilmtingimata ära tuua!

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Aspelund Kirjutas:Muide..kui on vineerustega või või suisa vineerkabiiniga isend, siis tuleb ilmtingimata ära tuua!

Tõenäosus 0,1% või väiksem. Ma tean kahe vineerkabiini jäänuseid ja loetud arvul vineerustega isendeid. Enamik neist ühe ja sama huvilise käes.

Muide - tõenäosusega 90% on tegu siiski Nuiast läbikäinud isendiga.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Muide, hiljuti vahetas üks vineerustega kabiin pudeli konjaki eest omanikku. Kahjuks küll mitte minu õuele, kuid asjaliku inimese kätte siiski.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

võtan selle ää
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne