silindrite puurimine
#21

tsiklivend Kirjutas:
Kärnataja Kirjutas:Tartus Raadil tehakse ka ära ma arvan

Hmm kus Tartus, Raadimotos?

Tänase seisuga ei saa raadimotos silindreid puurida, nad saadavad su otsejoones brauerisse.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#22

noo..pärnus seal tehnikute majas..hr askoldi käest peaks saama abi küll..Smile
Vasta
#23

Kus pärnus saab 150 eeguga puurida mul vaja k-750 vaja see opp ette võtta?
Vasta
#24

andke teada alvvool@hotmail.com
Vasta
#25

Pärnus on siis tegija Rein tlf.5297341 , 150.- auk oli ametlik hind , töö toimub \"Marsruudis\"Big Grin
Kolvid peavad muidugi kaasas olema.


Vasta
#26

tänud!!!
Vasta
#27

Kuid olgem ausad 600.- kahe silindri eest Kloostrimetsas ikka suht palju, kui mul kolvid, rõngad ja sõrmed kõik kokku olid odavamad. Paraku aga ei tea ka, kus Harjumaal odavam oleksSad
ja samas kvaliteet hea? Igavene jama sellega...
Vasta
#28

Oleks pidanud endal kah nii laskma tegema, et puurida sobivate kolvide järgi, aga õnneks Braueri poest leidsin oma jupiterile sobivad originaal kolvid.


VEllou KAsk
Vasta
#29

iruat Kirjutas:Pärnus on siis tegija Rein tlf.5297341 , 150.- auk oli ametlik hind , töö toimub \"Marsruudis\"Big Grin
Kolvid peavad muidugi kaasas olema.

Ühesõnaga, ma võtan mingi aeg silkud+kolvi kaasa ja põrutan Pärnusse tolle mehe juurde.
Vaja on siis Jawa 638 (endiselt!).Rolleyes
Vasta
#30

Kui sa tähele ei pannud siis minu eelnev jutt käis K750 kohta.Akendega silindrite kohta ma ei tea , aga kõigil on võimalus helistada ja järgi küsida.


Vasta
#31

Soovitus Priitole
Helista ette, kuna siiamaani on asi ikka nii, et akendega on poole kallim kui akendeta.

Krt pean maal küsima äkki mu mehaanik tahaks sellega tegeleda tal masinad olemas.
RK

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#32

ma nädal tagasi uurisin, saadeti Karksi- Nuia. 638- d lähevad siis sinna: 200.- tk. Viljandist on minejaid??? Teeks ühe sõidu, ühel päeval. Siis pole sõidukulud nii suured Big GrinBig Grin
Kuigi jah.. 30 km.. khm
A kuna ma ~pool aastat rahalist võitu taga ajan siis.. loogiline.
Vasta
#33

Hmm huvitav silindrite puurimine on hea, kuid samas, kas seal tehakse ka hoonimist? KUi ei siis ei ole sellest tööst erilist kasu, siledaks saamine on suurem töö mul sõbral läks 3komblekti rõngaid sellle peale.

Huvi on ka minul kuid ennem pean silkud maha kakkuma ja uurima, mis olukorras nad on SmileSmile
Suht korralikud on ka õnneks varuks ostetud. Igaks juhuks äkki läheb vaja.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#34

Võtke ühendust valga motoklubiga "viimane võimalus" . Minu bmw r12 läks ka sinna tegemisele.Ega Valgamaal keegi ei puurigi. Nad viivad Tartu ja seal lasevad ära teha.

number:56504255
Vasta
#35

tta200 Kirjutas:Võtke ühendust valga motoklubiga "viimane võimalus" . Minu bmw r12 läks ka sinna tegemisele.Ega Valgamaal keegi ei puurigi. Nad viivad Tartu ja seal lasevad ära teha.

number:56504255
Kus nad asuvad?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#36

Valgas Linnavalitsuse vastas valga sauna vanades ruumides
kaart
Vasta
#37

Vabandan kohe ette, et vana teema, aga ei hakanud uut tegema.


Küsimus selline, et mis vahe on silindri puurimisel ja hoonimisel? Olen aru saanud(kindel ei ole kohe kindlasti), et alguses puuritakse ja siis hoonitakse pinnad üle, et saada maksimaalne siledus? Mu enda tsiklile läheb 0,25mm suurem kolb sisse, kas siis on vajalik puurimine+hoonimine, või nii väikese suuruse muudu jaoks piisab ainult hoonimisest?(Tegu 125cc akendega silkuga, kas akende ääri tuleb ka kantida vms? )

Lisaks veel, kus tehakse Tallinnas puurimist, hoonimist ja mis see umbes võiks maksma minna?

aga mul on ka stella mis logiseb ja möliseb
Vasta
#38

Võta oma silinder ja uus kolb kaasa ning mine kloostrimetsa motopoodi. Olen sealt abi saanud.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#39

Silindrihülss kulub ebaühtlaselt (ovaalseks+kooniliseks, jne.) ja selle silindrilist kuju on võimalik taastada ainult üle puurides. Hoonimist kasutatakse puuritud pinna silumiseks ja X-mustriga katmiseks - viimane on vajalik õlikile optimaalseks nakkumiseks silindrihülsi pinnale. Hoonimine toimub spetsiaalse masinaga kas hoonimiskivide või nn. flexi-hoonimisharjadega, seejuures kasutatakse hoonimisõli. Pinnatöötluse sügavus jääb hoonimisel üldjuhul paari sajandiku piiresse. Aknad tuleks pärast ära servata, pikendab tunduvalt kolvirõngaste eluiga ning vähendab nende aknasse vetrumise ohtu.

Kloostrimetsa motopood pakub ainult puurimist, neil ei hoonita. "Käib kah" põhimõttel võib sealset poolikut teenust ju kasutada, aga lõppkokkuvõttes saad ka pooliku asja.
Vasta
#40

Karksi-Nuias hoonivad kah. Ise lasin teha seal ja olen tööga rahul, 200.- silinder.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne