Privaatteadetel mingi limiit?
#1

ptui, ptui, ptui... Ei ole veel sellega probleeme siin foorumis olnud aga nende ennetamiseks küsin, et kas privaatsõnumite arvule on ka mingi piirang pandud?

Paljudes foorumites see on. Ei tea kas mul neid nüüd nii palju on aga varsti saab sada täis ja mõnes foorumis oleksin pidanud oma väärtusliku postkasti umbes viis korda tühjendama.
Vasta
#2

Mul hetkel 253 ja pole probleemi.
Vasta
#3

Aga mul on 738 Wink
Vasta
#4

Regardman Kirjutas:Aga mul on 738 Wink

huh... siis mul aega seal lobiseda küll Cool

Tundub, et tublid foorumiomanikud pole piirangut pannud. Rolleyes
Vasta
#5

mul 704
Vasta
#6

Mul 0! Mulle see PT värk eriti ei meeldi. Ja kui keegi kirjutabki, siis mässan tükk aega nende kustutamisega (igavene tüütu mitmekäiguline tegevus). Msn ikka üle kõige. Ja mingi jama on ka selle Google pop-up blokkeriga! Kui PT tulnud, siis viskab amfi avamisega akna lahti ja pean alati \"NO\" vajutama.
Vasta
#7

Mul on ka 0. Mulle just keegi eriti neid sõnumeid ei saada, ning need, mis mul on nähtud ja mingit ülitähtsat infot ei sisalda, lähevad kohe kustutamisele.

Muidu igas korralikus popup blockeris on võimalus seadistada lehekülgi, kus ta ei keela popupe.

Eks sellel foorumil mingi piirang on kindlasti, kuid ma usun, et see on väga suur.
Vasta
#8

Oh, hea teema tegelikult, ma ei teadnudki et keegi nii palju viitsib neid saata.

Polnud see piir midagi nii suur, kõigest 65535 kõigi kasutajate peale kokku. Nüüd on 16777215, peaks mõneks ajaks vast jätkuma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne