GAZ 24-12
#1

Sirvisin siin vanu raamatuid ja muid asju ja silma jäi GAZ 24-12 e. siis GAZ 24-02 plastikesivõrega.

[Pilt: gaz_24-12_sm.jpg]

[Pilt: SM_GAZ24_03_Volga01.jpg]

Palju selliseid meil Eestimaa pinnal on ?
Ise nagu ei tule üldse ette, et selline nagu oleks olnud.

Ahjaa, sellist asja panin ka tähele, et GAZ-3110 baasil on tehtud universaal, ise venemaal käies kül ei märganud aga eks neid seal Moskva pool rohkem ole.
Vasta
#2

Eestis oli üks selline Miilitš kui mu mälu mind ei peta oli Saku Suurhalli Romurallil. Ise pildistasin suvel Novgorodi Kremlis samasugust ,siis arvasin veel et tegu ilusa isearetusega sel oli veel tagaküljeklaaside asemel ka plekk nagu oleks kaubik ,aga tagauksed olid veel ikka alles. Eestis poel rohkem näinud.

Lisaks palstikvõrele oid sellel mudelil veel 2410 ukselingid, istmed, armatuuur ja arvatavasti ka mootor.
Vasta
#3

Üks selline must 24 12 toimetab ilusa ilmaga Lasnamäel Pae tänava kandis. Neid peaks veel olema. (Beezi olen näinud Tallinnas)
Aga ise olen haigena 90-ndate alguses nautinud lamamist med. teenistuse 24 12 kanderaamil. Tegemist ei olnud ainsa eksemplariga, neid oli ikka mitu Tallinnas ja nõnda ka maakondades.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

Samas ega neid palju ei saa olla,kuna mäletan vanu (ca 1989)toodanguarve,kus 24-10 numbrid olid kümnetes tuhandetes,kuid 24-12 kuskil 1,5k juures.Kiirabivariandi indeks oli muide 24-13 ning vist oli ka universaal-takso (24-14).
Vasta
#5

Vaadake palun Volgaklubi kodulehele mudelite alla on peidetud nii mõndagi huvitavat.(jäävad ära väljendid vist,võibolla,äkki)Big Grin.
Ei ole paranoiline.
Vasta
#6

Aastaid tagasi, siis kui Mustamäe lastepolikliinik veel Vilde teel Szolnoki peatuse juures ühiselamus asus, seisis üsna tihti seal ees üks valge 24 12 (või siis 13).
Vasta
#7

Näiteks üks valge eksemplar on mul kodus garaažis. Hiiumaal aga rohkem ei ole trehvand neid nägema.
Vasta
#8

Kuressaares on ka ühel mehel 24-12 olemas ning korras nagu prillikivi.Valget värvi.Sisu ja kapotialune sama,mis 24-10.
Vasta
#9

Ida-Virumaal on üks GAZ 24-12 olemas ja sõidukorras!! Registrimärk 027IAH. On kasutusel isegi talvisel ajal, sest viimati nägin märtsis 2013.
Minu arvates elab omanik Jõhvis või Kohtla-Järvel, kuid Narvas olen mitu korda seda autot näinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne