Häid jõule!
#21

Tore, et kui vanasti viidi jõuludeks loomadele leiba, siis foorumlased pesevad oma unicud puhtaks.Ise loodan, et \"jõuluvana\"ikka toob mulle uue õhupuhasti ja karburaatori.
Häid pühi!
Tõnu
Vasta
#22

Jõulud möödugu rahus ja mõtiskledes. Uuel aastal uue hooga!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#23

jamh häid jõule siis kõigile

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#24

Ilusaid jõulupühi!

Katsuge olla...
Vasta
#25

Soovin minagi sõbralikule foorumiperele rahulikku jõuluõhtut ja tehnikarikast uut hooaega.

Tervisi,
valts

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#26

Ei hakka ka originaalitsema ja mis ma muud oskakski soovida kui, et rahulikke jõule ja kõike paremat uuel aastal.
Vasta
#27

Ei jää siin muud üle kui kõigi soovidega liituda seega häid pühi kõigile!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#28

Palju röömu, kui mitte jõulude puhul siis, röömustamiseks annavad põhjust üha lühemad ööd ja pikemad päevad, mis lubavad varsti oma masinad välja ajada/kaevata...

noh head jõulu igastahes


(PS: häbi mulle aga noh kui jõulutaat seda loeb siis võks ta tuua mulle mahle kolvid ja vähe kangema kraadiga nuka nuka)
Vasta
#29

Häid jõule ja head uut saabuvat aastat!

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#30

[color=red] HÄID JÕULUPÜHASID!

Cool
Vasta
#31

Ka minu poolt siis kõigile häid jõule!Big Grin

Zaz 965AE 1966.a.
Vasta
#32

HÄID PÜHI KÕIGILE! Smile
Vasta
#33

Häid jõule ning head vana-aasta lõppu ja veel paremat uut!!!
Vasta
#34

Häid jõule, Hyvää joulua, merry x-mas, Vrolijk Kerstfeest, Buon Natale,Prieci\'gus Ziemsve\'tkus,Linksmu Kaledu Wink
Vasta
#35

Tänan.
Ilusaid Jõulupühi ja Õnnelikku Uut Aastat 2005 kaas foorumlastele ka minu poolt!

Just a man!
Vasta
#36

[Pilt: cj2640a.jpg]
ILUSAT PÜHADEAEGA KÕIGILE

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#37

Rahulikke ja mõnusaid jõule ja soovin ,et see pühademeeleolu ka uueks aastaks jõudu ja selgust annaks !
Vasta
#38

Häid Jõule, rahulikku ja teguderohket uut aastat.
Vasta
#39

soovin kõigile roostevabat uut aastat....
Vasta
#40

Head vana ära saatmist ja veel paremat uut vana raua aastat.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne