druzba mootor jamab!!
#21

Trans-AM Kirjutas:ma ei usu et et mootori \"imemis\" võime on kompressorist tugevam!! aga sa proovi seda nagu seal üleval pool üks öelnud oli, et pane sinna membraani nõela ümber mõni seib!! ma ise pole veel proovinud sest mul mootor praegu täiesti lahti!! aga kurat ma ei saa seda jahutus ketast või mis iganes ta on seda ma ei saa mingi valemiga maha(see mille all see süütemäng wõi elektri süsteem on)

kas seal peab olema mingi nõel ka?hmm võibolla selles jama oligi. mul pole kõll mingit nõela.mingi psiike toru avaga ja siis kummist klapp mis sulgeb seda ava.
kergem on vist mopi karbuss peale aretadaToungue
Vasta
#22

ei ega seal mingit nõela pole aga see mis seda kummist klappi liigutab seda mõtlesin ma!
Vasta
#23

ei aga ma ei saa ikkagi kuidagi seda hooratast lahti!!
Vasta
#24

Trans-AM Kirjutas:aga kas nii ei saa et, näiteks hooratas kruustangid evahele inni panna ja siis seal keskel asubast kohast keerata!!sealt kuhu külge see \"starteri\" ots käib!

aga mida sa seal keerad? hooratas on kiiluga koonuse peale surutud, mutter lahti ning torni ja haamriga
ettevaatlikult võib kruvikeerajaga ka hooratta äärtest ja kere vahelt kangutada. mul on ta lati suht kergelt maha tulnud
Vasta
#25

Trans-AM Kirjutas:ei ega seal mingit nõela pole aga see mis seda kummist klappi liigutab seda mõtlesin ma!


sa mõtled seda vedrut.noh painutasin seda natuke koomale siis hakkas koguaeg üle ujutama.aga mis valemiga seda szeibi annab sinna panna:S
Vasta
#26

Trans-AM Kirjutas:aga kas nii ei saa et, näiteks hooratas kruustangid evahele inni panna ja siis seal keskel asubast kohast keerata!!sealt kuhu külge see \"starteri\" ots käib!
Starteri otsa ei soovita mitte mingil juhul väänata ega keerata, vasraga kopsida ,ega kruustangide vahele suruda ,sest see väga kergesti murdub ära!
Vasta
#27

aga mul on hooratalt üks ribi ära murdunud, ega see miskit hulle te wä??
Vasta
#28

üks mees rääkis (ta77a.vana,mingi15a.töödanud drusbade remontimisega veneajal)ta ütles mulle et kui on kasvõi ainult4ribi siis jahutab piisavalt,niiet ära muretse et sul üks ribi on katki.
Vasta
#29

Aga miks sa ei kuula, mida keegi juba ütles siin eespool, et äkki on düüs umbes!
Vaata korra üle kas ikka düüs puhas.
Vasta
#30

minuteada,kui votad karbussil selle membraani juures oleva vedru ara,siis peaks ise saama ju regullida.
Vasta
#31

pane 125 karpuss
Vasta
#32

mul ka üks druspa müü karpat pole muidu ok äkki tahab keegi?
Vasta
#33

Mida jama te siin ajate, druzba tekitab membraani väikese vaakumi, mistõttu kummimembraan paindub karbussi poole, minnes vastu hoovale, mis avab tee bensiinile!

pilt kah(kui keegi sellest aru saab )

Klikk
Vasta
#34

\"Seltsimehed\" ärge unustage, et see on DRUŠBA, lugege seda nime tagurpidi ja ärge nõudke võimatut.Omal ajal on sellega tööd küll tehtud.

D R U Š B A = A B Š U R D
Vasta
#35

ehee ma panin oma druzba mootorile mopi karpa peale ja siis lõikasin syyte mähiselt sekundaar mähise ära(õhema traadi) ja tõin kontaktide juurest juhtme mis läks mopi syytepooli,sest et kui moootor kuumaks läks hakkas sekundaar mähis voolu kuidagimoodi edasi andma. Mul oli põhiline viga see et ta sai lisa õhku, seega võtsin mootori laiali ja tegin uued tihendid ja panin silikoni(siduri mutrile ja nuudile ka).Praeq käivitub ja käib korralikult
Vasta
#36

Trans-AM Kirjutas:\"imemis võime\"\"???? jutumärkides!!!! ei aga ma arvan ka et paagist jooksed ikka benz ise karpasse! et kas siis sellel klapil mis seal benzu juurde voolu aval on peab olema kogu aeg wäike ava sees?? wõi mis?

Druzba on ehitatud nii et ta töötaks igast asendist. See pärast peabki ta pensa ise peale imema. Ja kui starterit tõmbad siis on näha, et see ujutus nupp liigub edasi tagasi, mis tähendab seda et druzba ise tõmbab pensa yles.
Ma soovitaks sul tyyse ära puhastada, Kontrolllida kyynalt . Ühe sõnaga vaata sellised lihtsad asjad üle ja võibolla viga ongi mõnes lihtsas asjas.

Vasta
#37

membraanil on sees vedru moodi värk, see vedru on liiga pinges ja selle parast ta ei tõmbagi pena peale!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne