Väiketraktor

Saab hüdro peale ka ringi ehitada. Sul vajab roolikarp remonti kui on raske, mul on mõlemal masinal vana tüübi rool peal ja ei ole küll üldse raske, võibolla aint siis on raske, kui maasisse on rattad kraapinud. Roolikarp on edukalt remonditav, peile selle tarvis on Baltic Polt poes ka müüa.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Huvitaks mind see kunagise Tšehhoslovakkia Minitraktor motoblokk Agrozet. Kahjuks mudeli numbreid ei oska öelda, pildil kus ta peal oli oli hägune ainult Agrozet oli loetav. Igatahes selline väikeste ratastega punaks. Ehk kellelgil on aimu sellisest. Smile
Vasta

(28-10-2013, 19:26 PM)deeremees Kirjutas:  Huvitaks mind see kunagise Tšehhoslovakkia Minitraktor motoblokk Agrozet. Kahjuks mudeli numbreid ei oska öelda, pildil kus ta peal oli oli hägune ainult Agrozet oli loetav. Igatahes selline väikeste ratastega punaks. Ehk kellelgil on aimu sellisest. Smile

MF-i mõtled?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(28-10-2013, 21:22 PM)saarrand Kirjutas:  
(28-10-2013, 19:26 PM)deeremees Kirjutas:  Huvitaks mind see kunagise Tšehhoslovakkia Minitraktor motoblokk Agrozet. Kahjuks mudeli numbreid ei oska öelda, pildil kus ta peal oli oli hägune ainult Agrozet oli loetav. Igatahes selline väikeste ratastega punaks. Ehk kellelgil on aimu sellisest. Smile

MF-i mõtled?

Ju siis minu kirjeldatud on vähe uuem MF,võrdlesin selle vanema MF ga.
Vasta

(28-10-2013, 21:47 PM)deeremees Kirjutas:  
(28-10-2013, 21:22 PM)saarrand Kirjutas:  
(28-10-2013, 19:26 PM)deeremees Kirjutas:  Huvitaks mind see kunagise Tšehhoslovakkia Minitraktor motoblokk Agrozet. Kahjuks mudeli numbreid ei oska öelda, pildil kus ta peal oli oli hägune ainult Agrozet oli loetav. Igatahes selline väikeste ratastega punaks. Ehk kellelgil on aimu sellisest. Smile

MF-i mõtled?

Ju siis minu kirjeldatud on vähe uuem MF,võrdlesin selle vanema MF ga.

Äkki mõtled hoopis Vari/Terra motoplokki - nt lätis müüakse ka praegu selle tänapäevast analoogi. Tehti taolisi asju ka Agrozet nime all, nägid sarnased välja ka
Vasta

Sain targemaks väheke. Selle traktori mark siis Agrozet TypBig GrinMJ-315.
Pildid ka.
Kui võimas see riistapuu võiks olla.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

(30-10-2013, 22:25 PM)deeremees Kirjutas:  Sain targemaks väheke. Selle traktori mark siis Agrozet TypBig GrinMJ-315.
Pildid ka.
Kui võimas see riistapuu võiks olla.

Oleneb mida aparaadiga teha on plaanis. Üldiselt jõudu jätkub, maa kündmiseks tuleks ainult raudrattad muretseda. Käruga jõudis ikka tõsiselt raskeid koormaid liigutada. Mootori võimsus peaks olenevalt versioonist kuskil 3,5-4KW olema.
Vasta

vaat, mis ime on soodsalt müügile paisatudRolleyes
http://www.kuldnebors.ee/search/pollumaj...uage_id=et
Vasta

(05-11-2013, 22:24 PM)pannkook Kirjutas:  vaat, mis ime on soodsalt müügile paisatudRolleyes
http://www.kuldnebors.ee/search/pollumaj...uage_id=et

tuttaval selline laudatraktoriks, krt koguaeg kui peale vaatad, näeb see välja nagu väike kirovets Big Grin .
Minu meelest igati vinge riistapuu, kuid kas ta tänapäeval ka end õigustab, lihtsam/mugavam ATV-ga toimetada ?
Vasta

(05-11-2013, 22:37 PM)Buzzet Kirjutas:  
(05-11-2013, 22:24 PM)pannkook Kirjutas:  vaat, mis ime on soodsalt müügile paisatudRolleyes
http://www.kuldnebors.ee/search/pollumaj...uage_id=et

tuttaval selline laudatraktoriks, krt koguaeg kui peale vaatad, näeb see välja nagu väike kirovets Big Grin .
Minu meelest igati vinge riistapuu, kuid kas ta tänapäeval ka end õigustab, lihtsam/mugavam ATV-ga toimetada ?

Mul käis naabrimees vilja viimas eelmine nädalavahetus ja just ütles, et krdi hea mul ikka see TZ, ta ostis ca aasta tagasi suurema ATV ja ei ole üldse asjaga rahul. Mitte, et ATV oleks lahja või midagi, aga pole ikka aias toimetamiseks päris see, mida lootis.
Ise olen ka TZ-ga väga rahul, tometamas mul neid 2 tk, üks neist minul juba üle paarikümne aasta.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Huvitav kas ta seda 27hj mootorit ilma lagunemata kasutada ka lubab? Originaal on vist 8kw, kui ma ei eksi.
Vasta

Mis mõttes üle ksf saarand?
Vasta

(07-11-2013, 09:41 AM)lauren Kirjutas:  Mis mõttes üle ksf saarand?

Mis sa nüüd küsid?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Ma usun et ksf saarrand omab ühte sellist traktorit üle 20 aasta, mitte et ta ei ürita seda juba 20 aastat müüa Smile
Vasta

(07-11-2013, 03:09 AM)Mahno Kirjutas:  Huvitav kas ta seda 27hj mootorit ilma lagunemata kasutada ka lubab? Originaal on vist 8kw, kui ma ei eksi.

Originaalrehvidega vast lubab - pidamist ju ei ole. Eks mõistust peab ka ikka olema.

Iseasi, kas see mootor nüüd nii krõbedat hinda väärt onRolleyes
Vasta

(07-11-2013, 10:33 AM)Mahno Kirjutas:  Ma usun et ksf saarrand omab ühte sellist traktorit üle 20 aasta, mitte et ta ei ürita seda juba 20 aastat müüa Smile

Jaa, nüüd sain aru. Pidasin silmas jah, et üks masin on olnud mul majapidamises juba enam kui 20 aastat, sai ostetud juba siis, kui oli veel kolhoosiaeg ja maalapiks väike poolehektariline aiamaa.

Teine traktor sai ostetud üldse veidi kummalisel põhjusel. Nimelt oli toona vaja uut väntvõlli ja leidsin inimese, kellel on asi olemas, aga ta müüs seda koos mittekomplektse ja kokkujooksnud mootoriga traktoriga. Sai mõni aasta juppe korjatud ja uutest juppidest mootor kokku laotud ning nüüd on neid siis 2 tk. Seoses suurema tehnika järjest laialdasema pealetungiga aga läheb üks nendest pillidest siiski mingi hetk müüki ja seda ilmselt koos freesi, tänavaharja, niidumasina ja saha raamiga.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(07-11-2013, 13:17 PM)saarrand Kirjutas:  
(07-11-2013, 10:33 AM)Mahno Kirjutas:  Ma usun et ksf saarrand omab ühte sellist traktorit üle 20 aasta, mitte et ta ei ürita seda juba 20 aastat müüa Smile

Jaa, nüüd sain aru. Pidasin silmas jah, et üks masin on olnud mul majapidamises juba enam kui 20 aastat, sai ostetud juba siis, kui oli veel kolhoosiaeg ja maalapiks väike poolehektariline aiamaa.

OT aga ksf saarrand on profiili järgi 28 astane. enam kui 20 aastat tagasi läks ehk esmesse klassi, mitte ei möllanud aiamaal traktoriga ...Rolleyes

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta

(07-11-2013, 13:35 PM)pljuhkam Kirjutas:  
(07-11-2013, 13:17 PM)saarrand Kirjutas:  
(07-11-2013, 10:33 AM)Mahno Kirjutas:  Ma usun et ksf saarrand omab ühte sellist traktorit üle 20 aasta, mitte et ta ei ürita seda juba 20 aastat müüa Smile

Jaa, nüüd sain aru. Pidasin silmas jah, et üks masin on olnud mul majapidamises juba enam kui 20 aastat, sai ostetud juba siis, kui oli veel kolhoosiaeg ja maalapiks väike poolehektariline aiamaa.

OT aga ksf saarrand on profiili järgi 28 astane. enam kui 20 aastat tagasi läks ehk esmesse klassi, mitte ei möllanud aiamaal traktoriga ...Rolleyes

Õige tähelepanek. Aga just niimoodi see asi oli. Paps tegi omal ajal asjaga algust ja samal ajal tegin seda ka mina. TZ on alustuseks väga hea traktor, sidurit on võimalik juba väga väikesena sõkkuda ja gaas on ainult käsigaas! See, et Teie nii väiksena masinatele ei saanud, ei tähenda, et teised seda teha ei võinud!
Paar pilti ka:
       

(07-11-2013, 13:54 PM)saarrand Kirjutas:  
(07-11-2013, 13:35 PM)pljuhkam Kirjutas:  
(07-11-2013, 13:17 PM)saarrand Kirjutas:  
(07-11-2013, 10:33 AM)Mahno Kirjutas:  Ma usun et ksf saarrand omab ühte sellist traktorit üle 20 aasta, mitte et ta ei ürita seda juba 20 aastat müüa Smile

Jaa, nüüd sain aru. Pidasin silmas jah, et üks masin on olnud mul majapidamises juba enam kui 20 aastat, sai ostetud juba siis, kui oli veel kolhoosiaeg ja maalapiks väike poolehektariline aiamaa.

OT aga ksf saarrand on profiili järgi 28 astane. enam kui 20 aastat tagasi läks ehk esmesse klassi, mitte ei möllanud aiamaal traktoriga ...Rolleyes

Õige tähelepanek. Aga just niimoodi see asi oli. Paps tegi omal ajal asjaga algust ja samal ajal tegin seda ka mina. TZ on alustuseks väga hea traktor, sidurit on võimalik juba väga väikesena sõkkuda ja gaas on ainult käsigaas! See, et Teie nii väiksena masinatele ei saanud, ei tähenda, et teised seda teha ei võinud!
Paar pilti ka ilmselt müügiks minevast masinast:

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Ma olen ksf saarrannast siis täpselt 10 aastat noorem ja omandasin ka oma esimese liikurmasina juba nii 8-9 aastaselt, selleks siis üks sid mootoriga omavalmistatud traktor Big Grin
Vasta

Tööhoos.Big Grin
[Pilt: SDC10011.jpg]

[Pilt: SDC10013.jpg]
Kärule sai ka kevadel uus kast peale tehtud, ning meeldiva värviga üle käidud.
[Pilt: SDC10014.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne