Teema on suletud

kel huvi mu romula vastu
#1

nimelt olen paadunud opeli fänn,ja siit sealt kuuriveerest on neid mulle kokku palju tulnud,kuid asi kipub üle pea kasvama.nii et kel huvi äkki annab ühteist kaubaks teha.
monza a1 82 a.3,0 e 132kw.
monza a1 79 a.3,0 e 132kw
monza a2 84 a.2,0 e 85 kw autom.
ascona sr. 79a.2,0 74 kw.
rekord e1 80a 2,0 74 kw.mootor pilbastex,kaasa 2,5commolt.
kadett d 82a universaal 1,2 passis.muidu 1,6
inglise rekordi analoog vauxhall victor aastast 77,mootor on 2,3 bensiin 77kw.enamikul autodel on klaasid tuled terved.paberid kah olemas.ise ei jõuaks neid nii kui nii lõpuni ehitada,ja soov on et keegi kel viitsimist jätkaks.
#2

ryblikw114 Kirjutas:nimelt olen paadunud opeli fänn,ja siit sealt kuuriveerest on neid mulle kokku palju tulnud,kuid asi kipub üle pea kasvama.nii et kel huvi äkki annab ühteist kaubaks teha.
monza a1 82 a.3,0 e 132kw.
monza a1 79 a.3,0 e 132kw
monza a2 84 a.2,0 e 85 kw autom.
ascona sr. 79a.2,0 74 kw.
rekord e1 80a 2,0 74 kw.mootor pilbastex,kaasa 2,5commolt.
kadett d 82a universaal 1,2 passis.muidu 1,6
inglise rekordi analoog vauxhall victor aastast 77,mootor on 2,3 bensiin 77kw.enamikul autodel on klaasid tuled terved.paberid kah olemas.ise ei jõuaks neid nii kui nii lõpuni ehitada,ja soov on et keegi kel viitsimist jätkaks.
rekord e1 80a 2,0 74 kw.mootor pilbastex,kaasa 2,5commolt.on kaheukseline
#3

Mis Monzade täpsemad seisukorrad ja hinnad on?
Alts@Monza alati meeldinud...
#4

Kirjuta natuke lahti jah Monzade olukord ja hinna võiks kah ära mainida......
#5

monzasid on siis kolm.79a 82a ja 84a
79a autol on klaasid tuled terved ja kõik iluliistukesed ja pudinad olemas.kere on väga heas seisus kuna eestis pole kunagi sõitnud.pole eestis arvelgi.sisu on:armatuur musta värvi ja ilma pragudeta.istmed on must samet esimesed,tagaiste on vaja üle katta.uksed on juba kaetud musta nahaga,ja on olemas ka originaalsed puitdekoori imiteerivad liistud ustel.klaasid on sinaka varjundiga,auto on helesinine.kroomstanged on päris ilusad veel.iluvõred ja asjad ilusti ees.pole nagu kõkse olnud.kuid on ka halba.on automaatkast mis on õlist tyhi ja töökorda ei teagi hetkel.mootori putitasin käima.pidurid on pikast seismisest ilmselt kinni.taga on naljakad õhksurvega amordid.seiskord teadmata.esitiivad on heas seisus.auto on sissepritsega.132kw.
nii ja siis on 82a monza mida paljud tartu inimesed tunnevad ammu.tumesinine ja lillakate tiivaäärtega.kuid tegin ilusax u 5aastat tagsi ja nyydseks on kehvasti tehtud kohad hakanud mullitama.ning mis kõige halvem see kevad sai ta juhipoolse suuna tule nurka kõksu.niiet suund on puru tiib muljutud,jupid on olemas ka kuid aega pole teha hetkel.üks lansekatest vajab keevitust sest mõra on sees.sellel autol on isetehtud iluvõre,ja on sobitatud külge uuema tyybi stanged.mingit pilti saab uno.ee-st.klaasid muidu terved ja sisu on üleni helebeez.auto on minu nimel.autol on mootor kombineritud 2,8 ja 3,0 baasil,ning väntvõll on kergem,lubab paremini pöördesse joosta.
#6

ning siis mitte nii vana kooli monza,ehk 84 aasta siledama kapotiga ja ümarama ninaga monza.auto on valge pärla,kuid ilmselt kehvasti tehtud.karbinurgad tahavad teha,kogu esiots tahab iluravi kuna on olnud poisikeste käes vist ja on tihti hanges või põllul olnud.tiivad on tsipa nurgad muljutud ja stange on hetkel vale ees( noh kui võimalik siis otsin õige kah ette)lansekad on keevitaud ,kuid ühe tule prilliosa vajaks täies tykis ära vahetamist.uste alaääred on roostes,kuid vist saaks teha.autol on kompuuter,el katuseluuk,el peeglid(ei tööta)automaatkast ja lahja mootor 2,0e.kaasa annaks 3,0 silla kui keegi tahab teda ümberteha.see on lihtne.on olemas ka mootor 3,0 mootor koos 5 kastiga kui huvi on,kuid see eraldi hinna eest üldiselt on mul igasugu nodi ja sodi sitax seoses kolmeste mootorite ja asjadega.autol on sisu tumesinine samet ja ilus,kahjuks on esistmed mingi jaapanlase päritolu.kuid on olemas ka tumesinised senator cd istmed el soojendusega.kuid mis kõigehalvem siis esiklaas on puru ja see plekib 2715eeki.mujalt saada pole.
mis puudutab hindasid siis seda leiab k börsist.siin pole ju vastav leht.ning alati annab hindu millegi võrra tingida,lihtsam on kohale tulla ja oma silmaga üle vaadata kui siin spekuleerima hakata.minu nr53900300 uuel aastal...
#7

pane kuskile monzadest pildid ülesse , äkki ärkab isegi huvi

Bmw 750 ILA Highline 1992
#8

tegeleb selle asjaga!
#9

tegin pisikese pildilehe pilt.ee-see http://pilt.ee/ryblik-the-only-one seal on mõni pildike üleval.ja täiustan vastavalt sellele kuidas aega leian.üritan sinna ka ülesse panna kõike huvitavat opelite kohta mida leian.
#10

leitsin sul piltide seast commodore coupe,
ega sul juhuslikult omaniku kontakti pole?
kui saaksid selle mulle privasse panna.
#11

kahjuks olen kaotanud selle numbri.
#12

kuidas ascona b mootor ja kere on?
ja mis hinda tahaxid ta eest?
#13

atlantic tahab asconni rsˇist pilte ja rohkem inffi
#14

hmm seoses asconaga... pealt on korralik,klaasid tuled on terved,mootorist tean vaid niipalju et sõidab,ise sõitsin töökoja tahaBig Grin,nii kast on vist viiene.mootor on 74 kw,tuled põlevad elekter peaks korras olema.kui salongi osa põhi on suht läbi .ja suht aukus.kaasa saab uued karbid.ja sees on kadetti gsi rekaro tyypi istmed.
ning kui päris aus olla siis on autol tugev tahtja olemas kuid ta kippus kahjuks hinda alla tingimaSad muidugist kui keegi kiiremas korras üle peks pakkuma siis muudab oma meelt.
autol on uued dokumendid.passis on kõik andmed õiged.
hinnaks tahtsin saada 2500 eeki.nii et mõelge.minul antud hetkel lihtaslt seisab ja ei tee tema juures veel midagist.pilte kahjuks rohkem pole kuna enne kui jõudsin teha sadas nii 20 cm lund pääle ja ma kaevata ei viitsi.
#15

natuke veel et on mul üleliia üks turbodiisel omega.88 autol on spolier taga,tagatiivaääred on tehtud kumeraks.esstange on natuke moditud ja viidud 3000 sarnasesse välimusse.auto on mustjas hall metallik.roostet on vähe.kui mõnes kohas ikkagi on.sisu on püüz
nii et kui keegi tahab omale seda turboeeslit siis ...
#16

nii ascona b leidis õnneliku omaniku.saatus on ilmselt doonoriks saada tol autol.kahju aga mis parata.
#17

nii ja veel lisax et monza 84 leidis tee tagasi esimese omaniku kätesse.seega pole ka ta enam müügis.
#18

Kas see `82 Monza on täiesti sõidukorras? Ja kas saaks äkki pilte praegusest seisukorrast?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
#19

vaata kuskilt postitustest leiad lingi pilt.ee -sse ja seal ta on,sõidukorras,täna sai isegi uus kardaani vahepukk alla pandud.pildil olevad 16 tolli valud et mahu hinna sisse ja ps need veljed on juba ära lubatud,alla saab 14 orig veljed.
#20

räägi palju sa selle turbodiisel omega.88 eest tahad...kuidas on lood ÜV ja kindlustusega???
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne