Teema on suletud

kel huvi mu romula vastu
#21

nii omega hind oleks 14000 eeki koos valuvelgedega,ilma on 11000. ja ülevaatus lõppes aasta lõpus ära.aku on kehva.kui teen ülevaatuse ja panen uue aku siis läheb tsipa juurde hinda.käivitub ilusti ,hiljuti sai hõõgküünlaid vahetatud.ka kõige räigema gaasi andmisega ei tossa.
#22

nii omega pildid on ka kataloogis omega td. aadress on http://pilt.ee/ryblik-the-only-one juhul kui töö leht töövõimeline on jälleSmile jukerdab aegajalt.
#23

Sellest kupee-Rekordist ei viitsi paari klõpsu teha?
#24

see on nii metsiku hange all et ei viitsi kaevata.päris ausalt!ja kui kevadex välja sulab siis küll.esialgu on mul tolle autoga veel natuke probleeme.no comments
#25

Ascona B SR 2,0 CIH, 1979 vahetas omanikku.


Nüüd siis 3x Opel. Big Grin
#26

nii kuna keegi ei tahnud mu kadetti osta odavalt,siis tegin ise korda.ülevärvitud,kere lapitud sealt kus vaja.interjöör puhastatud jne.äkki keegi nyyd tahab.2ukseline universaal aastast 82.mootor on 89 1,6 60 kw.nokitsemist tsipake veel on,kuid suurem töö on tehtud.varsti saab mingid pildid kah.
#27

kadetti vana pildi sain ülesse sinna pilt.ee-sse.kes tahab võib minna ja piiluda link on eespool kuskil.
#28

nii mu td diisel omega sai ka lõpuks starteri remonti tunda ja nyyd käivitub ilusti ja kergesti.niiet diislijoodikud lennake peale.Smilemaanteel nii 6 sajale ja linnas max 8 sajale.hind on koos kõigega mis autol küljes on 15k aga annab ka tingida kui ühteteist maha harutada sealt.
#29

nii see diisel omega sai peale ka täitsa uue akuWink
diislijoodikud lennake pealeSmile
#30

Kuulge aitab kah. Teeme nüüd nii et ryblikw114 teeb oma üle 25 aasta vanusest tehnikast korraliku kuulutuse Turuplatsile ja siin forumiosas siiski äri ei aja.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne