Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas

     
29 mai.2022 Käsitöö ja vanavara päeval on oodatud näitusele kõik liikurvahendid mida seob lause" Valmistatud NSV Liidus ". Kõik kauplejad kes tulevad kohale autoga NSV Liidust ,on kohamaksust vabastatud!
Esimene osaline jäi pihku! Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

[attachment=92918 Esimene sõiduk on näituseplatsile kohale tulnud. Ootame lisa Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Vanavara päeval  oksjonilt võimalik soetada militaarset kola ja üks videol olevatest IIVANITEST. https://youtu.be/CEXCdhCZ_Zs

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

    Olete kõik oodatud! kell 10 sõidavad Ladad näituseplatsile. Tuju tõstab Sada ja seened. https://youtu.be/j9KeUi8cLAA  Päevalõpuks loteriiloosimisel osalevad kõik loteriipiletid ja parkimispiletid. Mõlemad piletid koos oma telnrga palun pange EW aegsesse viinakasti muuseumi trepil .

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Lugupeetud vanatehnikaga saabujad. Palun parkige oma sõidukid näituse platsist edasi tee äärde LINDI TAHA. Pargin sinna näidiseks ühe Gaz 67. Laske lint maha või pugege alt läbi. Kui lint juhtub purunema siis palun paigake see (jätan 67 peale selleks linti). Kui Ladad on saabunud  enne  10 t näituseplatsile ja seal on seejärel ruumi pange oma sõiduk sinna. 
Kui leiate laadaplatsilt käru mille käsipiduri hoova küljes on veoka AL velg( ka müügiks) siis teadke ,et müüja on minu õde ja ta on nõus kõik teile soodsahinna eest ära müüma. Ärge ainult pügage teda Smile.Sama käru juures on Makita väga vähe kasutatud survepesur laiali lammutatult(kadunud on korpuse kinnituskruvid) ,mis peaks  nüüd töötama. Hinnaks on 10 eur. Asjad mille hinnad on üle 100 kuuluvad mulle ja kauplemine toimub minuga Cool.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

    Tulge kaupa tuulutama. keelt kastma ,kõhtu täitma ja meelt lahutama! Kui ostetud samakas kõrvetab ,jahuta seda jäätisega ja lõpuks loputa kõik alla angerjasupiga!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

      Türi Vanaratta Selts tutvustab Eestis enne teist maailmasõda kasutatud jalgrattaid. Kohale on lubanud tulla  Lada Sõbrad. Vanatehnikaga kohale tulijad palun ärge sõitke üldparklasse vaid pange oma iludus näituseplatsile. Kell 12.30 lööb laulu Väliharf, jalga keerutavad rahvatantsijad . Päeva lõpetab loterii.Info 5241299 Aivo

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Tere!
Siin on väike näide, mida eesti vanatehnikahuviiline on valmis tegema ja on ka varemalt mitte kehvasti teinud, sajad ja vb ka tuhanded eestimaalased on seda sündmust varemaltki külastanud, isegi kass o vähemalt 2 x seda sündmust! (mitte üritust) külastanud, on olnud mida vaadata ja mida ka vb kaasa haarata... aga kuidagi sellised juba traditsioonilised ettevõtmised ei leia reklaamikdes  piisavat kajastamist, samal päeval on vist ka Nõmmel  üritus, Ikkagi juhin   tähelepanu, et Vissuveres võite  sel päeval leida omale mingi täiesti mõttetu antiikse priboori (tegelikult on "laat " täiesti eesti tasemel)
Mida kosta - üldiselt on nii, et õige eesti vanatehnikahuviline on õige  eesti vanatehnikahuviline siis, kui ta on olnud võimeline teistel eesti vanatehnikahuvilistel mütsi  väga sügavalt pähe tõmmanud teistel eesti jobudel .. ma rohkem ei suuuda hetkel, mingi jõuetuse moment, ´aga teised, voorumlased,trükkige ikka oma mõttetusi/ mõtteid ikka edasi!
Vasta

(09-05-2024, 22:07 PM)jurka Kirjutas:    Türi Vanaratta Selts tutvustab Eestis enne teist maailmasõda kasutatud jalgrattaid. Kohale on lubanud tulla  Lada Sõbrad. Vanatehnikaga kohale tulijad palun ärge sõitke üldparklasse vaid pange oma iludus näituseplatsile. Kell 12.30 lööb laulu Väliharf, jalga keerutavad rahvatantsijad . Päeva lõpetab loterii.Info 5241299 
Käisin kohal ja näituse parkla korraldaja ei tunnistanud 1982a. volkswagenit vanatehnikaks ja surus mind üldparklasse.
Hiljem jalutasin "näituseplatsi" juurde ja seal seisid rõõmsalt uuemad klassikud reas, ning Ladad olid omaette üles rivistatud.
Ei virise, aga lihtsalt juhtisin tähelepanu ja võibolla saangi ainult mina asjadest valesti aru

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta

Delfi pildigalerii:

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120295...ja-ladasid

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(26-05-2024, 11:20 AM)masinist Kirjutas:  
(09-05-2024, 22:07 PM)jurka Kirjutas:    Türi Vanaratta Selts tutvustab Eestis enne teist maailmasõda kasutatud jalgrattaid. Kohale on lubanud tulla  Lada Sõbrad. Vanatehnikaga kohale tulijad palun ärge sõitke üldparklasse vaid pange oma iludus näituseplatsile. Kell 12.30 lööb laulu Väliharf, jalga keerutavad rahvatantsijad . Päeva lõpetab loterii.Info 5241299 
Käisin kohal ja näituse parkla korraldaja ei tunnistanud 1982a. volkswagenit vanatehnikaks ja surus mind üldparklasse.
Hiljem jalutasin "näituseplatsi" juurde ja seal seisid rõõmsalt uuemad klassikud reas, ning Ladad olid omaette üles rivistatud.
Ei virise, aga lihtsalt juhtisin tähelepanu ja võibolla saangi ainult mina asjadest valesti aru

Ka minu 1984 aasta UAZ469 suunati sujuvalt üldparklasse. Nurisesin valjuhäälselt ning avaldasin arvamust "suurepärase" avapaugu kohta aga no neil suva ja korraldaja õigus. Sinna GAZi kõrvale linditaha ka ei parkinud, nägin kohapeal mis selles autos toimus ja ei soovinud oma sõidukile sellist kohtlemist.

sai vist kõik öeldud
Vasta

Ju siis on korraldaja ehk minu viga ,et ei instrueerinud noori hindama autode klassifitseerumist vanasõidukiks. Kellele tehti liiga saatke oma konto nr maksan 1 euro tagasi.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Ma usun, et küsimus ei olnud siin mitte selles ühes euros, vaid ootuses, et kõik vanasõidukid on ühtemoodi oodatud. Oli see parkimiskoht siis omamoodi tunnustus omanikule, et ta viitsis ja sai tulla, oli siis sõidukiks Uaz või Kamaz või hoopis Golf.

Positiivne ootus on üks habras asi, käitud sellega korra veidi rohmakalt ja polegi teisest enam midagi alles. Siuh ja läinud. 

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Kui me Volgadega kell 1 saabusime, oli näituseplats juba tühi Big Grin Aga laat ja kontsert käis sellegipoolest täie hooga Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(27-05-2024, 09:07 AM)wax Kirjutas:  Kui me Volgadega kell 1 saabusime, oli näituseplats juba tühi Big Grin Aga laat ja kontsert käis sellegipoolest täie hooga Smile

Tere!
Nojah, oleks võinud varem tulla, aga eks volgamees on peremees ja teab ise, millal ning kuhu sõita, ma ise ka enne 10 -t tavaliselt üldse ei hakkagi sadulasse ennast vinnama...
Aga eks ilu on vaataja silmades ja kui oleks vaevunud oma pilku natuke kergitama, siis ehk oleks ka võimud märgata, et näituseplatsi ülal veerekese pääl oli ka veel kl 2 hunnik roostes torusid, plekki ja traati, mida teatud veidrikud "vanadeks jalgratasteks" tavatsevad sõimata...ja minu jaoks selleks kellaks paistis näituseplats niimoodi ...
Aivole aga tänusõnad korraldamise eest, kutsumise eest ka ja las kassid, ei koerad klähvivad oma "positiivse ootuse luhtumise pärast", ära tee sellest välja ning lase edasi!
Mina põhimõtteliselt ainult õlle pärast tulingi ja mul ei purunenud midagi, kuigi täna hommikul oli oht, et pealuu võib tõesti lõhki minna...
Aga tublid ksf!-d, kirjutage aga ikka edasi, mis kõik ei olnud nii nagu lootsite, omalt poolt lisan, et õlu oli 4.- rbl tops, aga sest polnud hullu midagi, ma sain muidu eest!  Cool

   
Vasta

Kas natuke liiga palju pole tasuta teenuse kvaliteedi üle (summaarselt) puhkimist? Kusjuures kõige veidram on see, et puhkimine ise oli ilusti soliidne tähelepanujuhtimine, aga vastused lähevad lappama kohati. Eks see õigustatud ootus on ka kahe otsaga asi, korraldaja on nagunii ilmselt peale maksnud üritusele.
Katsume nüüd ikka sõbralikumalt natuke?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(27-05-2024, 12:50 PM)kass Kirjutas:  ... hunnik roostes torusid, plekki ja traati, mida teatud veidrikud "vanadeks jalgratasteks" tavatsevad sõimata...


Teadjamad märkasid ilmselt rohkemat, aga mind köitis kardaaniga jalgratas (mida ma olen ilmselt ka Väätsal näinud), aga eriti veider elukas oli kolmekäigulise käigukastiga jalgratas (ei meenu, et oleks Väätsal näinud).
Big Grin
:Y
Vasta

(27-05-2024, 22:21 PM)Raivo Kirjutas:  
(27-05-2024, 12:50 PM)kass Kirjutas:  ... hunnik roostes torusid, plekki ja traati, mida teatud veidrikud "vanadeks jalgratasteks" tavatsevad sõimata...


Teadjamad märkasid ilmselt rohkemat, aga mind köitis kardaaniga jalgratas (mida ma olen ilmselt ka Väätsal näinud), aga eriti veider elukas oli kolmekäigulise käigukastiga jalgratas (ei meenu, et oleks Väätsal näinud).
Big Grin
:Y

Tere!
Pole küll Vissuvere teemaga seotud, aga Väätsal on kõik olemas ja veisspukis on ka kõik kirjas, ainult lugege

https://www.facebook.com/photo?fbid=922492759677100&set=a.543510160908697
Vasta

Tänud Türi Vanaratta Seltsi meestele Ilmarile ja Priidule .Näitus oli huvitav ja tagasiside hea.
Tänud autojuhtidele kes läbisid kadalipu ja pääsesid jalgrattanäitust täiendama. 
Tänud osalejatele!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne