MURE! kas saab teha lube.
#21

minu arust kah ära parem teegi neid lube ja rollerit ära osta! Niigi neid jobusid teel palju, kes ei oska liikluses käituda. 5lk on tõesti väga raske asi...
Vasta
#22

-AsjaPulk- Kirjutas:Muidu seda küll, et kui omad jalgrattalube, siis kirjalikku eksamit tegema ei pea.

Õnneks tühistati kevadest see idiootne punkt ära ja momendi seisuga ei pääse täiseksamist keegi. Eksam enamvähem võrdne A kat eksamiga.
Vasta
#23

oldmoped Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:Muidu seda küll, et kui omad jalgrattalube, siis kirjalikku eksamit tegema ei pea.

Õnneks tühistati kevadest see idiootne punkt ära ja momendi seisuga ei pääse täiseksamist keegi. Eksam enamvähem võrdne A kat eksamiga.

No selge. Kui ma plaanisin teha, siis oli veel nii. Aga ma oleksin pidanud niikuinii eksami tegema, kuna mul velo lube pole. Smile

Aga nüüd olen 16 ja hetkel lube vaja ei ole. Veel...
Vasta
#24

-AsjaPulk- Kirjutas:Aga nüüd olen 16 ja hetkel lube vaja ei ole. Veel...

oh jah.. seaduses nõme punkt sees, kui 16 oled, saad kohe kõik liikluse ise-enesest selgeks.. aga noh, ehk uue seadusega asi muutub Smile
Vasta
#25

taavi Kirjutas:
-AsjaPulk- Kirjutas:Aga nüüd olen 16 ja hetkel lube vaja ei ole. Veel...

oh jah.. seaduses nõme punkt sees, kui 16 oled, saad kohe kõik liikluse ise-enesest selgeks.. aga noh, ehk uue seadusega asi muutub Smile

Ja arvad, et ma ei oska liigelda? Kahjuks ma seda eriti ei tee maanteedel. Puht enda ohutuse pärast sõidan juba "külateedel".

Ega kõik ei ole liiklusmaniakid! Pealegi hakkan järgmine aasta juba autojuhilube tegema...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne