Kabrioleti esiklaas?
#1

Tere!

Paluti abi sellise esiklaasi tuvastamisega. Vanal omanikul oli olnud mitmeid kabriolet-autosid (MB jms). Võib pärineda ka mõnelt NL toodangult. Paremaid pilte ja mõõte hetkel pole...

[Pilt: orig_28916821_Letz.jpg]

[Pilt: orig_28916823_r3Fn.jpg]
Vasta
#2

Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.
Vasta
#3

(31-08-2014, 20:41 PM)dad Kirjutas:  Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.

MB 170V -sid oli ka cabriosid.
Vasta
#4

(31-08-2014, 22:59 PM)süsikas Kirjutas:  
(31-08-2014, 20:41 PM)dad Kirjutas:  Ei ole cabrio klaas. Pigem MB 170V

Dad.

MB 170V -sid oli ka cabriosid.

Ära kohe räägi ... ma ei teadnudki ... siis on see ikka cabrio oma ... ja kindlasti Brauni mersu küljest...
Vasta
#5

170 cabrio esiklaasi alumimine osa oli teravate nurkadega .Mulle tundub see esiklaasiraam suhteliselt lai ja madal ,mis vihjaks mingile suuremale või sprtllikumale mudelile
Vasta
#6

Eksperdid on käinud, näinud ja rääkinud, et see kindlalt kabrio oma pole (kabri oma pidi "kandilisem" olema). Kas ta nüüd just 170V kõvakatusega sedaanile kuulub pole veel 100% kindel.
Vasta
#7

(02-09-2014, 13:06 PM)Illimar Kirjutas:  Eksperdid on käinud, näinud ja rääkinud, et see kindlalt kabrio oma pole (kabri oma pidi "kandilisem" olema). Kas ta nüüd just 170V kõvakatusega sedaanile kuulub pole veel 100% kindel.

Võiks ju raami laiuse ja kõrguse meile reeta... Mul siin sarnane raam ning pole ta midagi " kandilisem"

Tervitab Veteran.
Vasta
#8

Raske on mõõte anda kui ise asud klaasist üle 100 km kaugusel...
Sellegipoolest sain täna sellised mõõtmed: laius ~1160 mm, kõrgus ~290 mm.
Vasta
#9

MB-230 A cabrio esiklaasi raami möödud on laius 1180 ja kõrgus 350. seda siis ilma tihendita..Hinged kinnituvad kolme poldiga.

MB-170 esiklaasi mõõdud võib lp Talupojalt saada.Laius peaks oma 50-100 mm kitsam olema...

Tervitab Veteran.
Vasta
#10

Sai siis täna koos tundmatu esiklaasiga Talupoja juures käidud. Panime tundmatu esiklaasi MB 170 omaga kõrvuti ja erinevused olid selgesti näha - tundmatu on pikem ja kitsam. Samas on hingede kinnitused jms kõrvad täpselt samasugused. Üks võrdlev pilt ka (alumine MB 170 oma):

   
Vasta
#11

Ei hakka uut teemat tegema. Oskab keegi öelda, kustkohast saaks osta U-profiil tihendit, millega antud MB 170V klaas metallraami sees istub. Klaasi paksus 6mm, seina kõrgus 17mm. Tänud!!!
Vasta
#12

Võimalik leida kasvõi EL-st. Olen kasutanud sellist trikki, et klaas tihendita raami. seejärel distantstikukeste vms.õigele kohale ning vahed musta mastiksiga täita. Hiljem väljapressinud servad noaga sirgeks .

Tervitab Veteran.
Vasta
#13

Tänud vastamast!!! Leidsin saksast täitsa koha, kus asi saadaval 6e eest. www.steenbuck-web.de
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne