esimene auto
#21

Tegelane5 Kirjutas:Golf 1 1,5 diisel oma 35 kW Smile

37 kW Wink
Eks selle krapsaka kulgemise põhjuse ole tagasihoidlik mass (kui ma nüüd väga valesti ei mäleta, siis tühimass oli kuskil 850 kg kandis).
Oma kogemus Golf 2-ga: peale kohalike remondi"proffide" tegevuse tagajärgede likvideerimist selline liikur, mis alati kohale viis, kui vaja (ja viib siiani). Aga noh, võib-olla on mul lihtsalt vedanud...
Vasta
#22

Lada hea auto... Algajale. Saab ka tehnilist poolt tundma õppida. Muidu kui midagi juhtub,jookseb aju kokku: Mida nüüd küll teha...!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#23

Muuseas, kui soetatakse esimest autot, siis võib arvata, et ka juhiluba on värskelt käes ja/või on sõidukogemust ka vähe (elavamas liikluses), siis ma soovitaks just lahjema mootoriga liikurit, mis nii hästi edasi ei kalpsaks. Seda omadele kogemustele tuginedes Wink Kui on juba ette teada, et masinal rammu ei ole, siis tuleb paratamatult hakata asju ette nägema ning jänni jäädes ei teki seda mõtet, et "pressin sinna vahele, sest küll ma temast ette kiirendan". Lõppkokkuvõttes õpetab see liikluses rohkem mõistust kasutama ning õpetab ka liikluskultuuri. See jutt on siis puhtalt minu isiklikele kogemustele tuginedes kirjutatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne