Otsin infot Rekord C / Commodore A kohta Eestis
#61

dworkin Kirjutas:Orkuti kasutajad võivad otsingusse kirjutada eesti vanad opelid.

teemasse:
http://www.opel6070club.com/forum/viewtopic.php?t=20513&highlight=

Ahaa!
Votkui põnev. See link tõi minuni teatud selguse.
See sama GS seisab siit minu GS'ist ligi kilomeetri kaugusel. Uuritud ja puuritud korralikult (kadestusväärne - GS iluvõre, tahaks ka, jah), aga eelkõige on üleval pikemat aega huvi selle kapotialuse vastu. R6 pasitis läbi iluvõre kätte, tekkis küsimus - kas samamoodi "ümberlõigatud" nagu suur hulk neist loomadest. Nüüd siis selgub, et.. Jah. Ühel päeval jätsin väga imeliku, kuid siiski teatud informatsiooniga paberilipiku aknatihendi vahele, et vaataks ja ajaks juttu. Aga lipik kadus ja keegi ei helistanud. Autoomanik on siis kes? Forumantidest? Või..
Ja klubi koha pealt.. "Anna aega.." Võtaks vähekene rahulikumalt. Kui tulemas on mõni suurem vanatehnika üritus, siis võtaks kokku ja teeks juttu. Mõtleks. Ja kordan - asi ei pea iseenesest olema mingi meeletu klubi. Sõbralik ja nõuandev ring. Kõigile nendele küsimustele, et mis seisus ja kui vanad opelid - sellele annab aeg vastuse.
Hea, et inimesi see teema ka raputanud on.. Mis näitab, et mingi huvi on üleval.
Vasta
#62

Vabandust topeltposti eest, aga tänahommikune juhus oli mõnus. Mis sellest, et väga OT, aga siiski..
Commo akna peal seisis kivi kirjaga "Seekord sul vedas"
Kas mõni forumantidest käis pulli tegemasBig Grin?
Vasta
#63

Rohkem kui aasta mõõdas, kas asi on idee tasandilt edasi saanud? Igaljuhul ootan huviga sellist klubi. Oman Rekord C 1900
Vasta
#64

ei ole küll viisakas, aga mul siiski suurhulk commo a detaile ootab uut omanikku
Vasta
#65

mairold86 Kirjutas:Rohkem kui aasta mõõdas, kas asi on idee tasandilt edasi saanud? Igaljuhul ootan huviga sellist klubi. Oman Rekord C 1900

Parandan.
Mitte aasta, vaid alla kahe kuu.
Moment ei saa rääkida täpsemalt. Olen varemgi maininud, et hommikust õhtasse tööl. Aga lähiajal plaanis isegi rohkem tähelepanu autole suunata ja siis saab jälle mõtisklema hakata.

Andres.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne