minitraktor mtz 05 - väga hädaline

(08-10-2012, 20:25 PM)vman Kirjutas:  [ pöördeid tõsta vähemalt poole võrra, siis hakkab puterdama.
kui saan käigu sisse : liigub kõik korras ja ühel hetkel hakkab puterdama. gaas maha ja töötab jälle.

Liikuva kontakti võllile tilgake õli, seistes muutub võllil kontakti liikumine raskeks ja suurtel pööretel ei jõua vedru kontakti kinni lükata.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Üks põhjus veel mis mul on esinenud, bensiin on solk tühikäigul töötab aga suurematel isegi sureb välja.
Vasta

Mul on müügiks MTZ-05, käivitub hästi, vahetatud kolvirõngad, lihvitud klapid, korras karburaator, magneeto. Vahetatud käigukastiõli. Müüa ainult motoplokk, ilma riistadeta. Samas kaasa teisest motoplokist osi (silindripea, magneeto jms).
Vasta

Sai paar päeva garaažis haakekronsteini kallal nokitsetud. Täna sai ka katsetatud- toimib. [Pilt: 01001967075cf5c.jpg]

Parem sügisene songermaa, kui kevadine künd Big Grin
[Pilt: 0100196709136f9.jpg]

Et teemast päris mööda ei oleks, siis minul põhjustas must küünal täisgaasil paukumist ja välja suremist. Ainult väikestel pööretel töötas.
Vasta

MTZ-05 ilma haakeriistadeta pakkuda. Topeltrattad vedelikku täis. Metsas täitsa hea. Peale sügist just käivitasin, läks kohe esimese korraga. Pilte ei õnnestunud laadida.
Vasta

Mis võib olla põhjus kui summutist töötamise ajal tuleb vee piisa sarnast. Tuleb just siis kui teed midagi tühikäigul ei tule. Kas need piisad on siis kütus. Jutt käib muidugi motoblokist, mil Tula T 200 T mootor peal. Smile

(19-11-2012, 21:14 PM)Suprudko Kirjutas:  Sai paar päeva garaažis haakekronsteini kallal nokitsetud. Täna sai ka katsetatud- toimib. [Pilt: 01001967075cf5c.jpg]

Parem sügisene songermaa, kui kevadine künd Big Grin
[Pilt: 0100196709136f9.jpg]

Et teemast päris mööda ei oleks, siis minul põhjustas must küünal täisgaasil paukumist ja välja suremist. Ainult väikestel pööretel töötas.

Mul on ka selline probleem olnud. Ilus künd on selle pildil. Mul nii ilus ei tuleBig Grin
Kui maa tahenema hakkab siis ka endal aiamaad kündma.Smile
Vasta

(19-11-2012, 21:14 PM)Suprudko Kirjutas:  ...
Parem sügisene songermaa, kui kevadine künd Big Grin
...

Peab väga nõrgalt paika vaid aiamaal, kus peedipealsed ja muu orgaanika tuleb kähku mulda segada, et kevadeks oleks lagunemine edeneda jõudnud.

Mis kiiruseks tuleb? Saha kulumise pildi alusel jääb vist 3-4 km/h kanti?

Hea on see, et kivikaitse pärast ei pea muretsema - seda funktsiooni täidab edukalt olematust massist tulenev pidamise kadu takistusega kohtumisel.

Aiatraktorite puhul soovitaks ikka freesile rõhuda - on rohkem tolku.

Tungraua uuskasutus on väga kaval mõteCool
Vasta

(22-04-2013, 17:11 PM)v6sa Kirjutas:  
(19-11-2012, 21:14 PM)Suprudko Kirjutas:  ...
Parem sügisene songermaa, kui kevadine künd Big Grin
...

Peab väga nõrgalt paika vaid aiamaal, kus peedipealsed ja muu orgaanika tuleb kähku mulda segada, et kevadeks oleks lagunemine edeneda jõudnud.

Kevadise künniga on see jama, et peab kole ruttu jõudma ära harida, muidu kuivab nii ära ja pärast on kuri karjas. 4 aastat tagasi mul jäi 75% maast sügisel kündmata, nii vihmane oli. Kevadel 3 päeva kündsin ja hakkasin harima kohe, aga kevadine kuumus kuivatas savi köndid nii ära, nagu kuskil paekarjääris oleks ja ega seal köntidel vilja kasv jäi ka täiesti olematuks.
Aiamaa puhul muidugi selliste probleemidega võidelda ei tule ja ses suhtes murt pole. Oleneb muidugi ka kevadest, siis juhtus selline hästi tuuline ja päikeseline kevad olema.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Tere Kellel on kogemusi mtz 05 mullafreesi kasutamisel? Kui sügavalt frees võtab? Kuidas lattniiduk ennast õigustab?
Vasta

Nonii, kui omal mõistus enam ei võta, tuleb foorumist abi küsida. Vedasin täna killustikku ja ühtlasi ajasin selle laiali ka. Ei ütleks et töö masinale liiga koormav oleks olnud, kuid üle 15 minuti mootor ei tööta. Hakkab paukuma ja sureb välja. Uuesti käima saab hirmsasti rapsides ja täiesti maas gaasiga. Siis ei lähe enam 5 minutitki, kui välja sureb. Maha jahtudes laseb uuesti tubli 15 minutit tööd teha. Puhastasin ära karburaatori ja vahetsin küünla (vene küünlad on nii ja naa, seega peale sai bosch W 7 AC) Paraku sellest ei muutunud midagi. Ehk mõni kaasfoorumlane oskab nõuga aidata.
Vasta

Pehme maa puhul on freesi töösügavus 10 - 15 cm, maa jääb pehme küll aga kive kardab. Pika võlliga lastes kipub vahel jõupuudus kätte tulema. Kõva maaga ei taha algul hästi oma tööd teha aga korduvalt läbi lastes saab hea küll.
Niidukit kasutasin ühe korra ja sellest aitas, minu arust on paremaid masinaid selleks tööks olemas.
Vasta

(24-04-2013, 18:24 PM)Suprudko Kirjutas:  Nonii, kui omal mõistus enam ei võta, tuleb foorumist abi küsida. Vedasin täna killustikku ja ühtlasi ajasin selle laiali ka. Ei ütleks et töö masinale liiga koormav oleks olnud, kuid üle 15 minuti mootor ei tööta. Hakkab paukuma ja sureb välja. Uuesti käima saab hirmsasti rapsides ja täiesti maas gaasiga. Siis ei lähe enam 5 minutitki, kui välja sureb. Maha jahtudes laseb uuesti tubli 15 minutit tööd teha. Puhastasin ära karburaatori ja vahetsin küünla (vene küünlad on nii ja naa, seega peale sai bosch W 7 AC) Paraku sellest ei muutunud midagi. Ehk mõni kaasfoorumlane oskab nõuga aidata.

Võimalikud variandid näiteks liiga kõrge kütuse tase karburaatori ujukikambris/ ujuki nõel ebatihe, võibolla ka süüde liiga hiline.
Vasta

Klapivahed väiksed/olematud? Selle versiooni alla käivad ka ärapõlenud klapid.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

Panen ka oma motobloki pildid siia. Oskab keegi aidata, et kuidas siia pilte lisada et ei peaks lingiga siia panema. Olen mitu korda proovinud aga ütleb et liiga suur pilt midagi sellist.
http://www.upload.ee/image/3278409/DSCN3409.JPG
http://www.upload.ee/image/3278423/DSCN3411.JPG
Big Grin
Vasta

(01-05-2013, 18:23 PM)deeremees Kirjutas:  kuidas siia pilte lisada et ei peaks lingiga siia panema. Olen mitu korda proovinud aga ütleb et liiga suur pilt midagi sellist.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=38708

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Tänud ksf aavu-le, kes mind aitas selle pildi suuruse asjus.Smile Veel 3 pilti minu motoblokist. Täna tuleb siis kündmise plaan ette võtta.Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta

http://www.youtube.com/watch?v=eFpPfl3JB...=endscreen
Selle kallal on ikka vaeva nähtud. Müts maha.Smile
Eestis müüakse ka neid Neva motoblokke aga mul ei tule meelde selle firma nime kes müüb. Oskab keegi öelda.
Vasta

Ja just miniagrotehnika ei tulnud meelde teist ma ei teadnuki. Aga tänud.Smile
Vasta

Selline probleem täna minu motoblokil, et gaasitross ei liigu vajalikul hulgal karburaatoris ja tänu sellele tekis jõupuudus. Natuke maad sai sõita ja siis suri mootor välja. Kas see on tingitud et gaasitross on välja veninud, või siis karburaatoris mingi viga. Või tuleb siis karburaatori vahetus kui midagi hullemat.
Sad
Vasta

Sügisesed põllusonkimised käsil, ning taas pöördun teie poole abi saamiseks. No ei taha masin koostööd teha.
Sümptomid: nii 15 minutit töötab normaalselt, siis hakkab puterdama ja peagi sureb välja. Küünal võrdlemisi tahmane. Peale mõningat seismist laseb uuesti u 15 minutit tööd teha. Alguses oli nii ainult täisgaasiga, nüüd juba ka tühikäigul.
Tehtud: puhastatud karburaator, uus küünal on peal, kontaktid puhtaks, klapivahed sätitud 0,25.
Midagi ei muutunud.
Märkasin, et kontaktide vahel on sädelemist. Kas võib veaks olla, et kondensaator on otsad andnud?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne