Teema on suletud

naljanurk 2

Sama situatsioon oli üks veerand matemaatika tunnis. Enam andektoote ei tohtinud rääkida, rääkisime siis tõestisündinud lugusid.
Kutskun kõiki kaasfoorumlasi ennastsalgavale ja inimvõimete piiri ületavale tööle tõestisündinud lugude ülestähendamisel!

Olgu siis elust enesest:

Edit:
Teine veel.

Ei ole tegelikult naljanurga teema.
Kuid vahva ikkagi.
Ise sai ju kah sellel ajal muusikat kuulatud ja ringi käidud!
Paelkiri artiklil on kummaline!
Kuid lood kuulatamiseks ja hea ajale tagasi vaadata.

http://publik.delfi.ee/news/muusika/vide...d=67677147

(24-01-2014, 21:37 PM)Roland Kirjutas:  Ei ole tegelikult naljanurga teema.
Kuid vahva ikkagi.
Ise sai ju kah sellel ajal muusikat kuulatud ja ringi käidud!
Paelkiri artiklil on kummaline!
Kuid lood kuulatamiseks ja hea ajale tagasi vaadata.

http://publik.delfi.ee/news/muusika/vide...d=67677147
"Uskumatu, aga 20 aastat tagasi ei möödunud nende veidrate lugudeta ükski reede õhtu" !

Naljanurga teemasse sobib kindlasti selle artikli autor ise aga mitte need lood...
Naljakas et delfis võib artikli avaldada keegi "kollanokk" kelle jaoks temale mittemeeldiv/vana vms.kohe veider. Minu jaoks on jällegi "veider" praegune poppmuusikaBig Grin
Enda nooruspõlves oli väga populaarne disco ja vanemat muusikat sai siis peetud natuke "penskarlikuks".Vanemaks saades hakkasin kuulama kõike nö. "Suveniirist - Metallicani".
Tänapäevasest poppmuusikast ei arva midagi ja praegused noored peavad jälle 80/90ndate alguse discot/vaibakloppi parajaks"penskarimuusikaks"
No pensionipõlves(kui sinnani üldse välja veab) kuulata tümpsu/vaibakloppi ja sellega häirida noori...nu ma ei tea...
Jutt kisub vääga teemast välja aga ksf.svenson ju kirjutas et nalja ei tohi teha enampBig Grin

Elu ilma naljata on nagu uss ilma õunata...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Rihmüleanne

Veel pole maha löödud

(25-01-2014, 19:18 PM)krossifänn Kirjutas:  
(24-01-2014, 21:37 PM)Roland Kirjutas:  Ei ole tegelikult naljanurga teema.
Kuid vahva ikkagi.
Ise sai ju kah sellel ajal muusikat kuulatud ja ringi käidud!
Paelkiri artiklil on kummaline!
Kuid lood kuulatamiseks ja hea ajale tagasi vaadata.

http://publik.delfi.ee/news/muusika/vide...d=67677147
"Uskumatu, aga 20 aastat tagasi ei möödunud nende veidrate lugudeta ükski reede õhtu" !

Naljanurga teemasse sobib kindlasti selle artikli autor ise aga mitte need lood...
Naljakas et delfis võib artikli avaldada keegi "kollanokk" kelle jaoks temale mittemeeldiv/vana vms.kohe veider. Minu jaoks on jällegi "veider" praegune poppmuusikaBig Grin
Enda nooruspõlves oli väga populaarne disco ja vanemat muusikat sai siis peetud natuke "penskarlikuks".Vanemaks saades hakkasin kuulama kõike nö. "Suveniirist - Metallicani".
Tänapäevasest poppmuusikast ei arva midagi ja praegused noored peavad jälle 80/90ndate alguse discot/vaibakloppi parajaks"penskarimuusikaks"
No pensionipõlves(kui sinnani üldse välja veab) kuulata tümpsu/vaibakloppi ja sellega häirida noori...nu ma ei tea...
Jutt kisub vääga teemast välja aga ksf.svenson ju kirjutas et nalja ei tohi teha enampBig Grin
Pensionipõlves võib ikka kuulata vaibakloppi.
http://www.youtube.com/watch?v=V1-F47zYCNU

Möll käib Tapal Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ei ksf.Jansa eksid.See video on küll huvitav aga mitte minu ja minuealiste lemmik.
Võibolla eksin aga 40+ läheb peale sihuke värk:

Selliseid videosi on sadu erinevaid ja need ei sobi enam naljanurga alla.
Aga kui kellegile tundub naljakas - siis las ollaBig Grin

Rémi Gaillard on ikka haige vend Big Grin Big Grin Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(26-01-2014, 00:19 AM)viplala Kirjutas:  Rémi Gaillard on ikka haige vend Big Grin Big Grin Big Grin

Mulle jättis sügava jälje üks vanem video... eriti see kui vanamehel ajalehe põlema paneb... Ime et maha pole veel löödud selliseid ahveriste :d Toungue


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(26-01-2014, 00:19 AM)viplala Kirjutas:  Rémi Gaillard on ikka haige vend Big Grin Big Grin Big Grin


No vot see on ikka valus ,kui selline linnuke oleks ja ikka pähe laseks....juuube!
kuid ...Big Grin

(26-01-2014, 00:47 AM)mlsluik Kirjutas:  Mulle jättis sügava jälje üks vanem video... eriti see kui vanamehel ajalehe põlema paneb... Ime et maha pole veel löödud selliseid ahveriste :d Toungue

See ei ole ju Remi. Ajalehe paneb põlema mingi suvaline turakas. Remi taset väga sellega ei püüa. Tegelikult on ikka väga raske Gaillardile võrdset geniaalsust sünnitada Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(26-01-2014, 01:48 AM)viplala Kirjutas:  Tegelikult on ikka väga raske Gaillardile võrdset geniaalsust sünnitada Big Grin
Seda jäneseterrorit polnudki veel näinud. Ja see oli kahtlemata esikohta väärt! Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ma tõttöelda ei tea kas asi on naljakas aga...
Eile hommikul tulin purjakil koju. Lahkudes jäi voodi peale talvejope kus taskus oli suuremat sorti puutumata Hesburgeri päts. Et kui tulen, hea võtta enne magamaminekut.
Usin hiirepoiss tahtis minna "otse" ja pures jopesse 5*5 cm suuruse augu, tasku kohale. Naersin kuna see tundus uskumatu. Katsusin tasku, burger jäljetult kadunud. Naersin veel kõvemini "sest et see ei saa olla tõsi, ma olen vist ikka veel korralikult purjus" mõtlesin.
24h hiljem ärgates ja segasevõitu mälestusi kontrollides oli jätkuvalt jopes auk ja burger kadund. Enam pole nii naljakas Sad Peab paikama hakkama...

Pole küll kodumaises keeles, aga...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

kuidas Jeebist täis jääda.... vastus siin-Jeep

Veel pole maha löödud

[Pilt: 1484273_707670905923670_1320048892_n.jpg]

loll on loll olla.

               

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ksjuures see meisterdis teise pildi pealt tundub täiesti funktsionaalne ja nutikas olema Smile Kate peal, et pealtpoolt ei kahjustaks, võrk allpool, et õhk läbi käiks ja vastukaalud, et katte avamine liiga vaevarikas poleks ... Lisaks sellele pakub mõningast kaitset ka igasugu joobarite eest.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 10 külali(st)ne