Teema on suletud

naljanurk 2

(02-02-2014, 22:29 PM)Tom Kirjutas:  
(02-02-2014, 15:19 PM)mlsluik Kirjutas:  Anekdoot oli hea, kõigest väike kild kerget huumorit, rõve on aga elu ise kus kodanikud ka reaalselt üksteisel leivaahju tuulutavad... Big Grin

Et saada siis kah "2000+ postitust" klubi liikmeks, uuriks, et mida täpselt see ülalmainitud tsitaat siin kontekstis pidi tähendama?

See, kui väike omasoo ihaldamine naljas käib on normaalne must huumor - küll aga need kes seda ka päriselt teevad, ei ole minu silmis enam normaalsed.
Tõesti pilti kokku ei pane?

Come to the dark side, we have cookies!

Rõvedaks võiks pidada sellist lugu.

Mehel hirmus isu peal ja leiab migi lahke tibi.
Kõiksugu asju proovitud, pakub tibi lisa aga tuled peavad kustu olema.
Mees nõus.
Pakkumine seisneb selles, et naine räägib erutavaid lugusi ja ise imeb samal ajal.
Veidi üllatunud mees on asjaga nõus ja tõesti räägib ja imeb!
Mehel ei anna hing rahu ja otsib sama tibi uuseti ülesja sama jutt kõik aga seekord on mees võtnud kaasa taskulambi. Kui asi sealmaal, et jutt jookseb ja ime käib, süütab mees lambi ja leiab lauapealt klaassilma.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.

http://www.rusikas.ee/tissid.jpg

Elust enesest ehe näide võtta "tundlikkuse" kohta...
Istuvad kolm daami Tallinnas (ikka tõsised daamid, kübarad ja uhked kleidid ja valged kindad... jne...) kohvikus, näksivad biskviitisid ja limpsivad peenelt tassikest sõrmede vahel hoides väärt kohvimärjukest sinna kõrvale.
Ajavad juttu. Lapselastest. Valjuhäälselt, pealtkuulajaid säästmata.
Üks muutub ülemeelikuks justkui tahtes teistele liigse daamitsemise eest kätte maksta ning hakkab jutuajamisse kaka asemel sõna fekaal (s i t t peab siin olema!) ja pissi asemel kusi poetama...
...mispeale teistel kahel suud ammuli vajuvad ning silmad keelavaid pilke loopima hakkavad.
Küsib siis üks neist, et "Kas sa sellise suuga sööd ka ve?"
"Ei, mul on söömiseks kodus kapi otsas lehma "räme sõim" (ja siin peab v i t t olema) !", tuleb vastuseks ja lausunu tõuseb ning lahkub.
Saa sa siis nüüd aru...

(02-02-2014, 22:49 PM)phyl Kirjutas:  Tõesti pilti kokku ei pane?

Sinu "pildist" ei käinud siin jutt, muuseas.

(02-02-2014, 23:10 PM)karvik Kirjutas:  Rõvedaks võiks pidada sellist lugu.

Mehel hirmus isu peal ja leiab migi lahke tibi.
Kõiksugu asju proovitud, pakub tibi lisa aga tuled peavad kustu olema.
Mees nõus.
Pakkumine seisneb selles, et naine räägib erutavaid lugusi ja ise imeb samal ajal.
Veidi üllatunud mees on asjaga nõus ja tõesti räägib ja imeb!
Mehel ei anna hing rahu ja otsib sama tibi uuseti ülesja sama jutt kõik aga seekord on mees võtnud kaasa taskulambi. Kui asi sealmaal, et jutt jookseb ja ime käib, süütab mees lambi ja leiab lauapealt klaassilma.

Kurat, seekord pidin isegi mina kaks korda mõtlema, enne kui pihta sain Big Grin Big Grin Big Grin

Ja liigume edasi:

Kaks meest saavad üle pika aja kokku.
Üks teeb ettepaneku kohtumise puhul väike naps võtta.
Teine sõber ajab vastu, et tal nii kuri naine kodus, kes on viina võtmise ära keelanud.
Esimene soovitab: “Aga sa tee nagu mina – mine kodu ukse taha, võta riided seljast ja anna kella. Kui naine ukse lahti teeb, viska kohe riided uksest sisse! Kuhu ta sind alasti ikka jätab…”
Mõeldud, tehtud.
Said siis samad mehed järgmisel nädalal kokku ja esimene tahab jälle väikese napsu teha.
Teine sõber vastab tigedalt: “Eelmine kord kurat tegin, nagu ütlesid, aga mis sest välja tuli?! Olin ukse taga, võtsin riided ära, koputasin, uks läks lahti, viskasin riided kohe sisse, aga siis läks uks kinni ja plekine hääl teatas: “Järgmine peatus – Tondi…!”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(02-02-2014, 23:49 PM)Tom Kirjutas:  
(02-02-2014, 22:49 PM)phyl Kirjutas:  Tõesti pilti kokku ei pane?

Sinu "pildist" ei käinud siin jutt, muuseas.

Kui keegi tundis end puudutatuna sellest leivaahju tuulutamise lausest siis tunnen kaasa, Toungue aga ksf phyl seletas täitsa kenasti kõik lahti... Wink





Seoses daamide ja muu sellisega tuli meelde üks paari aasta tagune pulm. Lugu seega elust enesest. Peale mõningast pidutsemist kui inimesed end piisavalt vabalt tundsid jäi ühele vanaprouale ette noore tüdruku sõnavara, eks sealt suust lendas nii p&%¤e kui m(/&%e ning muid karvaseid... Küsis tüdrukult kurjal häälel täpselt samamoodi et too sööb ka selle suuga millega räägib. Pigemalt mõtlemata kõlas vastuseks et: "Söön küll ja suhu võtan ka!" Terve saal rõkkas naerust, shampust ja muud söödavat purskas üle laua, isegi sain üle pika aja nii naerda et munad märjad.. silmamunad ma mõtlen...

Eks sarnaseid situatsioone on olnud ennegi ja tuleb ka tulevikus... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(03-02-2014, 08:46 AM)mlsluik Kirjutas:  
(02-02-2014, 23:49 PM)Tom Kirjutas:  
(02-02-2014, 22:49 PM)phyl Kirjutas:  Tõesti pilti kokku ei pane?

Sinu "pildist" ei käinud siin jutt, muuseas.

Kui keegi tundis end puudutatuna sellest leivaahju tuulutamise lausest siis tunnen kaasa, Toungue aga ksf phyl seletas täitsa kenasti kõik lahti... Wink





Seoses daamide ja muu sellisega tuli meelde üks paari aasta tagune pulm. Lugu seega elust enesest. Peale mõningast pidutsemist kui inimesed end piisavalt vabalt tundsid jäi ühele vanaprouale ette noore tüdruku sõnavara, eks sealt suust lendas nii p&%¤e kui m(/&%e ning muid karvaseid... Küsis tüdrukult kurjal häälel täpselt samamoodi et too sööb ka selle suuga millega räägib. Pigemalt mõtlemata kõlas vastuseks et: "Söön küll ja suhu võtan ka!" Terve saal rõkkas naerust, shampust ja muud söödavat purskas üle laua, isegi sain üle pika aja nii naerda et munad märjad.. silmamunad ma mõtlen...

Eks sarnaseid situatsioone on olnud ennegi ja tuleb ka tulevikus... Wink

Big GrinBig GrinBig Grin no vot see oli hea.....

Jääkraabits on nõrkadele! Jääsulatajad on veel nõrgematele! Tõsine mees puhastab autot jääst niimoodi:
http://www.youtube.com/watch?v=QwE5XNHSmp4#t=168
Hea vaadata kohe, kuidas inimene oma autost hoolib... Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(02-02-2014, 15:04 PM)Aspelund Kirjutas:  Äkki aitab rõvedustest?
Õige, üks klassikaline unemuinasjutt selle peale...

Kuskil kaugel, kaugel maal, elas üks väike tüdruk, keda hüüti Mašakeseks.
Ühel ilusal päeval, võttis Mašake korvikese ja läks metsa marjule. Kõndis kaua, kuniks väsis ära. Varsti vaatab, oh mis kena maja metsas, astun ehk sisse, puhkan jalga...
Astub, sisse ja oh mis ime, laud kaetud, laua ääres kolm tooli, suur keskmine ja pisuke, kolm kaussi aurava pudruga, ikka suur paras ja pisuke.
Proovis siis suurelt toolilt, ei ulatu, proovis keskmiselt, no ikka ei sobi, proovis siis väikeselt toolilt ja oh kui hea, ulatus täpselt kausini ja sõi selle puhtaks, lakkus veel põhjagi puhtaks.

Tõusis toolilt, vaatas ringi näe, kolm kena voodit ootamas, proovis seda kõige suuremat, no ei ulatunud servanigi, proovis keskmist, no ei sobi. Aga vot see kõige pisem säng, täpselt paras, kuigi tekk oli kare ja padi torgib. Ja lasigi korraks silma looja.

Sealsamas, aga naasid metsast kolm karu, kellele kinnistusregistri andmetel see elamine kuulus.
Kes on mu tooli käppinud, möirgas isakaru!, kes on mu putru nuuskinud, pahandas emakaru, aga väike karupoeg piilus vaid voodisse teki alla ja lausus: "#¤%&/(!!)!€$£@! vait, tuled surnuks ja kähku magama...!!!"


(03-02-2014, 12:31 PM)hulgus Kirjutas:  Kuskil kaugel, kaugel maal, elas üks väike tüdruk, keda hüüti Mašakeseks.

See vä? Sel juhul küll keegi magada ei saand..
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcQNwDxWkxQ_EVWRaNfVegT...-kJglHioJQ]
[/quote]

loll on loll olla.

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ikka juhtub,kuid see oleks ikka hirmus!!!Big Grin

http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/60564

Õhtu käes, elutoas teler mängib, rulood on akende ette tõmmatud ja mõnus, õdus olemine. Naine pikutab voodis ja jälgib huviga teleris toimuvat. Järsku astub uksest sisse mees, käes kaks tabletti ja veeklaas.
Naine küsima: "Mis see siis nüüd tähendab?"
Mees vastu: "Noh, näed, tõin sulle peavalurohtu..."
"Aga mul ju pea ei valuta," ütleb naine imestunult.
"Ahhhaaaa!!!!"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Naine: Kas sa õlut jood?
Mees: Jah.
Naine: Kui mitu õlut sa päevas jood?
Mees: Tavaliselt kolm.
Naine: Kui palju sa õlle eest maksad?
Mees: Koos jootrahaga umbes £3.00.
(Siin läheb asi hirmsaks!)
Naine: Kui kaua sa juba sedasi joonud oled?
Mees: Umbes 20 aastat.
Naine: Kolm õlut päevas, £9 teeb kuu ajaga £273. Aastas teeb see kokku £3276.00. Kas on nii?
Mees: On.
Naine: Kui sa aastas kulutad £3276, inflatsiooni mitte arvesse võttes, teeb see 20 aastaga kokku £65'520, on nii?
Mees: On.
Naine: Kas sa tead, et kui sa nii palju õlut ei oleks joonud, oleksid sa pannud sellele kulutatud raha kasvuhoiusele, seal oleks see, arvestades intresse, 20 aastaga nii palju kasvanud, et oleksid võinud nüüd Ferrari osta?
Mees: Kas sa õlut jood?
Naine: Ei.
Mees: Kus su Ferrari siis on?

http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/60612


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Gansapank


Kinnisvara Venemaal

[quote='kalleb' pid='333458' dateline='1391636364']
Gansapank

Biz.dets Big Grin

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Hiinlane puhub autokumme täis: http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/60591
Videos küll tõusvat rekkakülge päriselt ei näidatud, rohkem selline laadapalagan. Aga tekkis küsimus, kui palju selliseid vennikesi oleks tarvis et liivaprits ära toita? Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Loomaaiast põgeneb suur isakaru, teeb linna peal palju pahandust ja ronib lõpuks puu otsa. Kutsutakse jahimees. See tuleb, kaasas püss, pikk toigas ja suur jahikoer, ning nõuab:
“Mul on tarvis ühte vabatahtlikku!”
Vabatahtlik leitakse. Jahimees annab talle püssi ja seletab:
“Mina ronin puu otsa ja hakkan toikaga karu torkima. Kui karu puu otsast alla kukub, haarab koer tal hammastega munadest ja hoiab seni paigal, kuni ma puu otsast alla ronin ja karu kinni seon.”
“Aga milleks püss?” ei saa vabatahtlik aru.
“Kui mina peaksin esimesena puu otsast alla kukkuma, siis lased koera maha!”

..

K: Mis järves on, kui sinna 1000 neegrit ära upub?
V: Mudapõhi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne