Teema on suletud

naljanurk 2

http://e24.postimees.ee/2730272/sonajalg...mehi-endid

Lugesin siis uudiseid hommikusöögi kõrvale ja silma jäi esimene lause:

Veebruari lõpust alates toodab Salme vallas Lassi külas püstitatud tuulegeneraator Eleon 3M116 elektrit ja mõõtmistulemused on nii head, et üllatavad ka vendi Sõnajalgu ennast. Tegemist on nende leiutatud ja patenteeritud tuulegeneraatoriga, mis praegu on Baltimaade suurim.

Kui nüüd hakata tähti närima siis tuleb välja et:

Tuulegeneraator = tuult genereeriv seadeldis, teisiti öeldes ventilaator.
Elektrituulik = elektrit genereeriv/tootev tuulik.


..ehk siit järeldame et sõnajalad on ehitanud kole suure ventilaatori endale....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(19-03-2014, 10:13 AM)mlsluik Kirjutas:  ..ehk siit järeldame et sõnajalad on ehitanud kole suure ventilaatori endale....
Mitte ainult! Leiutanud ja patenteerinud ikka ka! Ehk siis tegemist on maailmas analooge mitteomava asjaga...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ega polegi vist naljanurga teema,kuid hirmutav iseenesest!
Aga nyyd siis selline mõte mis tahtmatult peast läbi jookseb...
Hetkel vaid läbi jooksmas,mis tulevikus saab...
Kui suur naaberriik näitab ylesse kasvavat agresiooni ka väljendusetega Eesti suunas!!!
Kas siis viiakse need vanatehnikad ja iludused mille olete ylesse ehitanud ja kauniks limpsinud,tagasi või edasi suurele pinnale?
Minus tekitab see mõte kõhedust,või liigume oma varanatukese(kohvritega-pampudega)kylmale maale?Nautke negatiivne tunnetus ma tean,Kuid siiski...?
Kui vaadates poliitilist maailma!Sad
(Kui see teema sobob teise kohta paremini,eks siis saab ymber tõsta või kustutada.Kuid mure tunnetus on kyll.

Läheb siis natsionaliseerimiseks....järsku. Ja kõik saab rahvale.... st.mitte kellegile. Kolhoosi värk siis... Ma arvan seda,et isegi hobune ei näe unenäos midagi ette.Sad

(19-03-2014, 16:20 PM)Roland Kirjutas:  Ega polegi vist naljanurga teema,kuid hirmutav iseenesest!
Aga nyyd siis selline mõte mis tahtmatult peast läbi jookseb...
Hetkel vaid läbi jooksmas,mis tulevikus saab...
Kui suur naaberriik näitab ylesse kasvavat agresiooni ka väljendusetega Eesti suunas!!!
Kas siis viiakse need vanatehnikad ja iludused mille olete ylesse ehitanud ja kauniks limpsinud,tagasi või edasi suurele pinnale?
Minus tekitab see mõte kõhedust,või liigume oma varanatukese(kohvritega-pampudega)kylmale maale?Nautke negatiivne tunnetus ma tean,Kuid siiski...?
Kui vaadates poliitilist maailma!Sad
(Kui see teema sobob teise kohta paremini,eks siis saab ymber tõsta või kustutada.Kuid mure tunnetus on kyll.

Kõik vanatehnika tuleb molotovi kokteilidega varustada ja kui enam muud üle ei jää, siis peab kokteili sihipäraselt kasutama.

Või teha nii nagu esivanemad tegid, juppideks, ja maa sisse.

Mul meenub nali kus tüüp küsib, et kuidas juua ja millest on tehtud Molotovi kokteil!!!! Big Grin

Veel pole maha löödud

See pole küll naljanurga teema, aga: musta huumoriga ja küüniliselt võttes:

mõnegi foorumlase jaoks peaks must stsenaarium olema ju igati teretulnud, sest:

a) tõuseb taas au sisse "kvaliteetne" nõukogude/vene tehnika
b) avanevad kraanid odavatele Venemaa varuosadele
c) tuleb tagasi hea ja õilis vene aeg, kus mesi puu otsast ise suhu tilkus
d) kodumaa kohale kerkib kena punane Putini päike.
e) ise mõtlema ei pea, kõik mõteldakse ja valitakse ette ära.
f) Savisaarest saab president

Nii et paanikata, seltsimehed!

Toungue

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Nu sellega tekitasid ikka tunde!!!! Just see viimane punkt.
Ehk jåtaks vahele.Kuid teema siiski tøsine ja tundub ka aktuaalne hetkel olema.
a)kvaliteetne!raske raud jah(samm tagasi siiski kiviaega.
b)odavaid varuosi pole vaja.kommunismis jagatakse uus kohe kåtte!
c)oh mamma .hea aeg jah.viinapudel 4.12 Rbl.mesi missugune!
d)ei ela ma majas ei tånaval.mu aadress on NSVL
e)mismøelda.bufaika selga ja lipp pihku ja hurraa!
f)Tegelikult presidenti pole vaja.poliitbyroo otsustab.
Mu algatatud teema kisub julmaks ja hirmus nutuseks!Sad

(19-03-2014, 23:13 PM)Aspelund Kirjutas:  See pole küll naljanurga teema, aga: musta huumoriga ja küüniliselt võttes:

mõnegi foorumlase jaoks peaks must stsenaarium olema ju igati teretulnud, sest:

a) tõuseb taas au sisse "kvaliteetne" nõukogude/vene tehnika
b) avanevad kraanid odavatele Venemaa varuosadele
c) tuleb tagasi hea ja õilis vene aeg, kus mesi puu otsast ise suhu tilkus
d) kodumaa kohale kerkib kena punane Putini päike.
e) ise mõtlema ei pea, kõik mõteldakse ja valitakse ette ära.
f) Savisaarest saab president

Nii et paanikata, seltsimehed!

Toungue

Nutta tasub siis, kui riik ütleb, et venemaaga liitumine on hea mõte.

(19-03-2014, 10:13 AM)mlsluik Kirjutas:  http://e24.postimees.ee/2730272/sonajalg...mehi-endid

Lugesin siis uudiseid hommikusöögi kõrvale ja silma jäi esimene lause:

Veebruari lõpust alates toodab Salme vallas Lassi külas püstitatud tuulegeneraator Eleon 3M116 elektrit ja mõõtmistulemused on nii head, et üllatavad ka vendi Sõnajalgu ennast. Tegemist on nende leiutatud ja patenteeritud tuulegeneraatoriga, mis praegu on Baltimaade suurim.

Kui nüüd hakata tähti närima siis tuleb välja et:

Tuulegeneraator = tuult genereeriv seadeldis, teisiti öeldes ventilaator.
Elektrituulik = elektrit genereeriv/tootev tuulik.


..ehk siit järeldame et sõnajalad on ehitanud kole suure ventilaatori endale....

Nende idee oligi selles, et üks hiigel tuulegeneraator suudab kasummlikust 110%-ni tõsta kümnel väiksemal elektrituulikul - säherdune igiliikur nagu!Big Grin

Eesti piiril seisab vene turist ja soovib piiri ületada. Piirivalvur toksib andmeid arvutisse ja küsib: occupation? No,no, hakkab venelane kätega vehkima, just a little visitSmile

Kui ma väike olin lootsid vanemad, et minust saab kas "juristi" või "tuomari" aga minust sai hoopis "turisti" ja "juomari".

Aquila captas non muscas.

Viimased uudised Ukrainast!

Petka ja Tsapaajev peavad lahingut valgete vastu ja hakkavad kaela saama. Tsapaajev anna käsu taganeda ja panevad liduma üle põllu. Jooksevad siis üle 3000 hektarilise põllu ja näevad, et taamal küngas ja rõõmustavad, sest künka taga ei saa olla ju midagi muud, kui mets. Aga võta näpust - künka otsas paistab veel põldu, üks 4000 hektarit. Valged on kanna peal ja peatuda ei tohi. Näevad siis üht kaevu põllul ja otsutavad sinna varjuda. Valged jõuavad künka tippu ja vaatavad, et vastased on kadunud, aga näevad kaevu ja lähevad selle äärele. Hõikavad kaevu: "On seal keegi!" Kaevust kajab vastu: ON SEAL KEEGI On SEAL Keegi, on seal keegi!
Hõigatakse veel: "Ei ole kedagi vist?" Kajab vastu: Ei ole kedagi vist Ei ole kedagi vist Ei ole kedagi vist
Hõigatakse üleval kaevu: "Viskame granaadi!?" Kajab vastu: ON SEAL KEEGI On SEAL Keegi, on seal keegi!

Poisid, on andmeid et kevad ikkagi tuleb...

[Pilt: 1912181_450652858399110_561272859_n.jpg]


Olete näinud seda koera? Nüüd olete...

[Pilt: 1520670_422107844586945_2093555400_n.jpg]


Räägiks vahelduseks näiteks arhitektuurist, tahaks öelda kohe midagi head, midagi ülistavat, kiidaks ka siis mõnikord.... aga kurat - näiteid pole.

[Pilt: 1912370_10152317729276473_1126329387_n.jpg]

Jeesus olevat omal ajal mööda vett komberdanud, üldiselt mõtlevale inimesele ei paku selline tegevus ka tänapäeval mingit pinget...

[Pilt: 1236765_10151827392738464_453873237_n.jpg]


Kui juba jutt muinasjutule läks, siis vana klassika meenus koheselt:

[Pilt: 304640_10151151359063464_853526462_n.jpg]

Kui juba vesi on teemaks: ÄRA HINGA VEEL ALL! - ära sa räägi Wink

[Pilt: 526078_10150722643528464_791598296_n.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Mängib sümfooniaorkester. Lugu lõpeb ära, kõik pillid vaikivad, ainult tam-tami mees taob veel pumm, pumm, pumm, pumm.
Lõpuks vaikib temagi, pühib otsaeest higi ja ütleb
-Kurat, vaevu jõudsin järele!

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Seoses sümfooniaorkestriga meenub see:

http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk

vabal ajal painutan kaablit...

(21-03-2014, 14:43 PM)rocker Kirjutas:  Seoses sümfooniaorkestriga meenub see:

http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk

2Cellos´i Luka Sulic ja Stjepan Hauser mängivad uskumatult hästi, kui mitte öelda et ühed oma ala parimad kes oskavad järgi mängida lugusid mis pole üldse tšellole kirjutatud...

Lood nagu Vodoo People, Smooth Criminal, Thunderstuck, Back in Black jpt on lausa geniaalsuse piirimaid järgi tehtud...

Hetkel pole kahjuks siinpool kandis ühtegi kontserti, eks tuleb veel oodata..

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(21-03-2014, 14:43 PM)rocker Kirjutas:  Seoses sümfooniaorkestriga meenub see:

http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk
Selle situatsiooniga seoses tuleb meelde üks anekdoot:
Vanaisa hoiatas muusikuks pürgivat lapselast:
"Ära sa ainult flööti mängima hakka!"
Ja rääkis loo, kuidas vanasti rändmoosekandid olla saksa kuurvüstile esinenud. Esinemine meeldis ja vürst olla käskinud igale moosekandile nii palju raha anda kui pilli sisse mahub. No trummimees sai püstirikkaks. Pasunasse mahtus ka paar münti, kõhu sai täis. Aga flöödimees jäigi ilma...
Siis mindi esinema vene tsaarile. Aga vot sellele muss ei meeldinud. Käskis pillimeestele nende pillid n.ö. rektaalsel teel sisestada. Trumm ei mahtunud, pasun ka. Aga flööt läks poolest saadik. Big Grin
Nii et selle pilguga vaadates on need poisid õiged pillid valinud küll.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tihtipeale olen jälginud inimesi ja jõudnud arusaamale et lihtsad asjad tehakse keeruliseks ja mõeldakse liialt üle...


Auto kumm läks katki, mees mõtleb mida teha, sest tungrauda pole kaasas, et kumm ära vahetada. Siis tuli meelde et sõitis just töökojast mööda. Hakkab siis töökoja poole jalutama, ise mõtleb:" Aga mis siis saab kui nad ei laena mulle tungrauda? Aga mida nad mulle küll ütlevad, kui mina, võõras lähen sinna tungrauda küsima? Äkki neil on endal praegu tungrauda vaja, ja nad ei saa mulle seda laenata? Aga äkki on töökoda üldse kinni? Kuidas ma neile ütlen, et mul tungrauda vaja on?" Jõuab mees siis lõpuks töökoja juurde, ise ennast juba nii vihaseks oma küsimustega ajanud, teeb ukse lahti ja käratab töömeestele:"ah, käige persse oma tungrauaga!" ja läheb tagasi oma auto juurde



Mees kõnnib mööda tänavat. Näeb, uus pood. Mõtleb, astuks õige sisse. Siseneb ja kohe on tal vastas naeratav müüja: "Tere päevast! Mul au teid tervitada meie kaupluses! Mis oleks härra sooviks?" "Noh, vast kindaid oleks vaja." "Siis härra, palun sinna osakonda." Mees läheb: "Tere, mulle oleks kindaid vaja." "Kas härra soovib suve- või talvekindaid?"
"Ikka talve omi." "Ahaa, siis palun sinna osakonda, mu härra!" Mees astub järgmisse:
"Tere, mulle oleks talvekindaid vaja."
"Kas soovite villaseid või nahast?"
"Nahast!" "Selge! Siis on teil vaja, näete, sinna minna." Mehel hakkab juba imelik, kuid olgu, läheb: "Tere! Mul oleks nahast talvekindaid vaja!" "Kas härra soovib naturaal- või kunstnahast?"
"Loomulikult, naturaalnahast!" "Need te leiate siit vastast osakonnast!" Mees tunneb, et närv hakkab kergelt pingule tõmbuma. Kuid läheb siiski: "Tere! Mulle oleks naturaalnahast talvekindaid vaja!"
"Kas trukkidega kinnitustega?" "Just, just, TRUKKIDEGA!" "Palun, härra, sirutage käsi ette ja ajage sõrmed laiali!" "Olge lahked!" "Tänan! Teil on vaja minna kõrvalosakonda. Näete sinna, härra." "No mida kuradit! Keda krt te mõnitate? Andke kindad ja ma lähen minema!" "Palun ärge ärrituge, härra! Me tahame teile müüa konkreetselt just seda, mida te soovite. Et te saaksite maksimaalse naudingu tehtud ostust. Kas te soovite kindaid just selle mantli juurde?" Mees venitab vihaselt midagi "jaa" taolist ja astub sisse järgmisse osakonda: "Tere! Ma tahan osta selle mantli juurde ja nende käte otsa naturaalnahast, trukkidega talvekindaid!"
"Meil on trukkide kõrvale pakkuda ka lukuga kindaid!" "MA TAHAN TRUKKIDEGA!!!"
"Siis, palun teid härra, selle müüja juurde!" Samal hetkel avaneb välisuks ja sisse tormab meesterahvas, kollane tuluke
silmis. Mees,kes hoiab enda ees, n.ö."juurte" pealt rebitud
vetsupotti, mida "kaunistavad" tilkuvad torud ja glasuurplaatide tükid... Veel enne letini jõudmist ta röögatab: "Näete, selline ongi mu peldiku pott! Siia ma kusen ja situn! Oma perset ma näitasin teile juba eile! Kurat, kas ma nüüd lõpuks saan oma sitamajja paberit, või mitte?"


Autoremonditöökoja juurde sõidab Lada.
Töökoja juhataja küsib:Mis mureks?
Ladaomanik vastab:Väntvõll on pooleks,vaja ära vahetada.
Töökoja juhataja:Mismoodi te auto üldse käima saite?
Ladaomanik:Esimese poole panin vändast, tagumise osa starteriga

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(21-03-2014, 14:43 PM)rocker Kirjutas:  http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk
ah sa mait, ülilahe. miks ma sellest varem küll miskit kuulnud pole.
tuhat tänu jagamast.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne