Teema on suletud

naljanurk 2

(16-02-2016, 21:46 PM)Basilio Kirjutas:  
(16-02-2016, 17:59 PM)alfredo Kirjutas:  2016, EU, estonian käpital Tällinn?
no shit, sherlock.
2006 aastal teenis ehitusel koristaja abi pisut rohkem
ja seda kõike mitte midagi kasulikku tegemata.
Pärnus saavad liinitöölised sama palka ja nuuti antakse ka mehiselt. Ning nalja pole kusagil. Mina kui spetsialist sain 2 euri rohkem, kuid tulin peale kahte kuud sealt hullumajast tulema. Tervis hakkas üles ütlema. Kilulinnas vast jah, väheke teised numbrid.

Tahtnud kedagi solvata, ma ise ka juba pikemaajaliselt kodune, tervislikel põhjusil ülalpeetav.
Lihtsalt suht ajuvaba, et inimesele, kes vastutab kümnete, kui mitte sadade rattapoltide korralikult kinnikeeramise ja seega ka inimelude eest, pakutakse sellist raha, mille eest keegi endale mingit vastutust võtta ei saaks.
Kurbnaljakas, et leidub selliseid pakkujaid. Kui asjad juba nii,siis peale katseaega võib kergesti selguda, et ikka ei sobigi ja tuleb järgmine õnnelik proovima.
Tean üht "ettevõtjat", kes kasutab maksimaalselt ära tööbörsi poolt pakutavaid võimalusi "tasuta" tööjõu prooviajaga pidamisel, kuid millegipärast peidab hõlma all tamasseri rauda igapäevaselt ja nii et näha oleks vilksamisi.  Toungue  

(16-02-2016, 22:48 PM)alfredo Kirjutas:  Tean üht "ettevõtjat", kes kasutab maksimaalselt ära tööbörsi poolt pakutavaid võimalusi "tasuta" tööjõu prooviajaga pidamisel, kuid millegipärast peidab hõlma all tamasseri rauda igapäevaselt ja nii et näha oleks vilksamisi.  Toungue  
Mul kilulinnas platsipeal oli kah üks pool setu - pool võruke ettevõtja, kes tüdrukutega saunas olles pani kah kabuuri koos sisuga palja ihu peale,  ülevalt patsutas ja ütles, et "see" on ikka tõeline sõberja hakkas ni..u välja nuuksuma...    et ikka kõik teaksid millise kõva vennaga tegu  Sad

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Arutelust lähtuvalt. Kuna hetkel petsuka taga mingi mäki klaver, siis ei õnnestunud vaatamata katsetustele ekraanil olevat salvestada. Seega tekstiliselt küsitlus ja vastused hetke palgataseme kohta Eestis (Postimehe lugejad):

Kui suur on sinu igakuine sissetulek?

Alla 200 euro (318)

8%

200-400 eurot (1078)

27%

400-600 eurot (573)

15%

600-800 eurot (515)

13%

800-1000 eurot (449)

11%

Üle 1000 euro (989)

25%

Klassika Smile


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(16-02-2016, 21:50 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Kõige kurvem on see,et töö eest antakse sellist raha,et päris ära ei sure. 
No võib ju ülearuse ära kinkida, kui selline mure on! Big Grin 
Teemasse tagasi ka:
           

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

 Teinekord liiklevad 'kiired ja vihased' Hyundaidegagi:

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Mingil hetkel tundus, et tegelane mustas tegi ainuõige valiku ja haitus kaugusesse, aga ei Smile

Osavate käte ring:

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ikka positiivset ellusuhtumist!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

http://omg.ee/rehvitootlus/

Üle tüki aja kuulsin garaazi zargooni, mis ei jäta ruumi vaidlemiseks neile, kes naabrimehe garaazis midagi kuulsid:  ma kuulsin et...   [Pilt: icon_lol.gif]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(23-02-2016, 17:48 PM)h2rra Kirjutas:  Üle tüki aja kuulsin garaazi zargooni, mis ei jäta ruumi vaidlemiseks
Jutt oli tõesti tummine. Noorem põlvkond ei näri sellest ka sõnaraamatu abil läbi, sest pooled kasutatud väljenditest ei kannata trükimusta.  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kellele isa, kellele poeg:
[Pilt: t%2525C3%2525BCdrukud%25252C%252520t%252...kud....JPG]

Eesti keele tunnis seletab õpetaja tinglikku kõneviisi ja palub lastel moodustada lauseid sõnadega “ilmselt” ja “kuna”.

“Ilmselt täna vihma ei tule,” ütleb Mari, “kuna taevas on selge.”
“Tubli Mari! Juku?”
“Vanaema võttis ajalehe ja läks põõsastesse…”
“Aga Juku, kus on siis ilmselt ja kuna?”
“…ilmselt sitale, kuna lugeda ta ei oska!”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Positiivsest küljest võttes - liimitsat polnud vaja kaugelt kutsuda.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

pikemaajaline tegevusetus ajab isegi sisserändaja või tema poja pikapeale vähe lolliks.
saan aru filmimisest-ikkagi aasta tähtsündmus, kommimisest ja muust taolisest huumorivaesel ajal, kui kõik riiklikud näitajad tõusuteel ja vaja riigivärki veel vähe peenhäälestada, et igavene õndsus lõplikult maapeale laskuks, aga miks see tola selle asja feissbuuki pidi ülesse panema, aru ei saa. võibolla tahtis kuulsaks saada aga nüüd kõlba enam kaardilugejakski.


saame kaineks ja hakkab häbi...ha-ha-haa

Natuke ülepaisutatud tundub minu meelest olevat see tsirkus, suht muhe lõõpimine oli ju tegelikult mida me ka ise vene riigi ja rahva suhtes isegi teeme vahest.... näiteks vaadates võimalik vaid venemaal ja siis omakeskis komenteeridesWink 

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

J.L tegi analüüsi


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

(29-02-2016, 19:30 PM)hillar2 Kirjutas:  J.L tegi analüüsi

 Nu kulturnõi tselovek muidu ju , peaegu ei ropendab ju.
Bljad: no see on sidesõna lihtsalt. Big Grin

Matemaatikatund.

Tundi tuleb uus õpetaja, 22- aastane kena naisterahvas, ja kritseldab ilma pikema sissejuhatuseta tahvlile tekstülesande:
“Rong sõidab Tartust Tallinnasse 89 km/h. Nr. 18 liini buss Tallinnas hilineb 15 minutit. Kass sõi ära 2/3 koera toidust 3 minutiga. Küsimus: Kui vana ma olen?”
Klass on sõnatu.
Pärast pikka vaikust tõstab Juku vaikselt käe....
“Pakun, et te olete 22, õpetaja!”
Õpetajal kukub kriit põrandale.
Erutusest hingeldades kutsub ta Juku tahvli ette ja palub tal lahenduskäik tahvlile joonistada.
Juku niheleb.
Õpetaja lubab tal siis suuliselt oma tehete käiku selgitada.
“Kui ma kodus lollusi räägin,” selgitab Juku, “ütleb isa ikka, et sa, poiss, oled poollollakas! Noh, ma olen 11- aastane…”

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 22 külali(st)ne